INC planuje do 10 debiutów spółek na NewConnect w grudniu

Omawiane walory:

INC planuje przeprowadzić łącznie do 10 debiutów spółek na NewConnect do końca 2020 r. i około 20 w 2021 r., poinformował prezes Paweł Śliwiński.

inc,debiut,newconnect, grudzien,

INC planuje do 10 debiutów spółek na NewConnect w grudniu

– Jeżeli chodzi o nasz ‚pipeline’, to debiutów na NewCnnect planujemy do 10 spółek jeszcze w tym roku, ale jeśli niektóre nie zdążą w grudniu, to będziemy mieli dużo debiutów na początku przyszłego roku. Myślę, że 8 debiutów powinniśmy spodziewać się lada chwila – powiedział Śliwiński podczas wideokonferencji.

Dodał, że na przyszły rok zgodnie z obecnym harmonogramem debiutów oczekiwanych jest już około 20.

– W tym roku współpracujemy z 26 spółkami. Dzieje się tak, ponieważ od momentu podpisania umowy do monetyzacji, czyli wejścia na giełdę, mija 6 miesięcy, czasami jest około 1 roku. Jeżeli chodzi o ich debiut, także tam, gdzie jesteśmy akcjonariuszami, a jest ich około 10 podmiotów, to większość będzie miało miejsce właśnie w 2021 r. – dodał prezes. 

Według niego, hossa na rynku INC będzie kontynuowana, ale już bardziej na wybranych spółkach plus nowe podmioty, które będą wchodzić będzie wpływać pozytywnie na giełdę.  

Grupa kapitałowa INC (zadebiutowała na GPW jako Inwest Consulting) posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie doradztwa na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw, w szczególności poprzez pełnienie funkcji autoryzowanego doradcy rynku NewConnect. W jej ramach działa m.in. Dom Maklerski INC, fundusz PE/VC Carpathia Capital oraz polska agencja ratingowa INC Rating.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NA PODOBNY TEMAT (o inc)

  • INC planuje około 20 debiutów spółek na NewConnect w 2021 roku

    INC planuje wprowadzić na NewConnect akcje około 20 spółek w 2021 r. i nie wyklucza debiutów na głównym rynku GPW, poinformował prezes Paweł Śliwiński. Kurs akcji spółki rośnie w poniedziałek rano o ponad 6 proc., a za jeden walor płacono 8,66 zł.

  • INC w nowej strategii celuje w kilkukrotny wzrost wartości firmy do 2022 r. INC przyjął nową strategię rozwoju, w której za główny cel stawia sobie osiągnięcie pozycji krajowego lidera w kompleksowej obsłudze małych i średnich spółek poszukujących finansowania na rozwój, podała spółka. Jednym z efektów realizacji celu ma być 6-krotny wzrost wartości firmy do września 2022 - wynika z założeń programu motywacyjnego, będącego jednym z narzędzi realizacji nowej strategii. Wśród fundamentów planu rozwoju INC są zdywersyfikowane źródła przychodów z działalności doradczo-transakcyjnej. Grupa planuje również rozszerzyć działalność poza Polską.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR