KBJ ma nowe umowy na dostawę oprogramowania SAP o wartości blisko 60 mln zł

Omawiane walory:

Portfel zamówień notowanego na NewConnect KBJ rośnie w imponującym tempie. Tylko w maju spółka podpisała umowy na dostawę oprogramowania, licencji oraz usług wsparcia z PGE Systemy i Ministerstwem Sprawiedliwości za 57,4 mln zł oraz wygrała przetarg na dostawę technologii dla Narodowego Banku Polskiego na kwotę 6,9 mln zł.

Pierwszą umowę KBJ podpisał z PGE Systemy. Wartość dwuletniego kontraktu na dostawę usług informatycznych SAP wynosi 2 mln zł. Kolejna zawarta umowa – z Ministerstwem Sprawiedliwości – opiewa na 55,35 mln zł. Notowany na NewConnect KBJ dostarczy oprogramowanie oraz usługę wsparcia technologii SAP. W międzyczasie spółka wygrała przetarg na dostawę wsparcia dla oprogramowania SAP dla Narodowego Banku Polskiego. Wartość tej umowy to 6,88 mln zł, a termin realizacji zamówienia wynosi 36 miesięcy od daty zawarcia umowy.

>> Motywacyjny kwartał – omówienie sprawozdania finansowego KBJ po I kw. 2019 r.

KBJ to firma informatyczna, która oferuje usługi doradcze i tworzy dedykowane oprogramowanie dla dużych i średnich firm. Specjalizuje się we wdrażaniu projektów wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem, głównie na platformie SAP. W ofercie spółki znajdują się aplikacje uzupełniające systemy ERP, takie jak portale korporacyjne, narzędzia do podejmowania decyzji zarządczych (BI) czy zarządzania zasobami ludzkimi.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT kbj, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR