
Fot. materiały prasowe
– W ramach planów na kolejne miesiące, do gry zostanie dodany nowy region, oczekiwany przez fanów gry dodatek Alaska. Łącznie do końca br. ‚The Amazing American Circus’ czeka 9 aktualizacji, a plany DLC i nowych wersji gry sięgają aż do 2022 roku. Na zaprezentowanej roadmapie znajdują się aktualizacje do gry, w tym nowe języki oraz dodatek dla graczy, którzy wsparli ‚The Amazing American Circus’ w czasie kampanii promocyjnej na serwisie Kickstarter – Dark Passenger – czytamy w komunikacie.
– Premiera ‚The Amazing American Circus’ nie stanowi końca prac nad tą grą, wręcz przeciwnie. Podobnie jak w przypadku ‚Crossroads Inn’, naszą produkcję czeka okres popremierowego wsparcia. Jednocześnie pracujemy nad wersją mobilną gry, która w przyszłym roku powinna być dostępna na iOS oraz Android – powiedział joint-CEO spółki Michał Gembicki, cytowany w komunikacie.
Gra „The Amazing American Circus”, która wczoraj zadebiutowała na wszystkich platformach, została – jak wskazuje spółka – ciepło przyjęta przez media i graczy. W tej chwili średnia ocen użytkowników serwisu Steam to wysokie 83 proc. pozytywnych opinii.
– Czekamy na kolejne recenzje, w tym te, które już niedługo pojawią się na Metacritic. Publikacje te powinny znacznie wpłynąć na popularność ‚The Amazing American Circus’ wśród graczy. Ponadto, w ramach działań promocyjnych, Klabater weźmie udział w pierwszych od blisko dwóch lat stacjonarnych targach EGX w Londynie, które odbędą się w dniach 7-10 października – podsumował joint-CEO.
Klabater to polski wydawca i producent gier wideo, notowany na NewConnect. Spółka ma na swoim koncie wydanie gier We. The Revolution, Heliborne i Crossroads Inn oraz wielu innych na komputery PC oraz konsole. Zespół developerski w tej chwili pracuje nad Moonshine Inc. Spółka oferuje również usługi portingowe przenosząc uznane tytuły z PC na platformy konsolowe.