Klabater wyznaczył premierę gry Crossroads Inn na 23 października

Omawiane walory:

Symulator Crossroads Inn zadebiutuje na platformach PC/Mac/Linux 23 października, podał Klabater.

Fot. spółka

– Jesteśmy na finiszu produkcji naszego wewnętrznego studia – Kraken Unleashed – symulatora tawerny, Crossroads Inn. To nasz najważniejszy tytuł w 2019 r. Jako fani zarówno symulatorów jak i gier RPG zawsze chcieliśmy zagrać w grę, która umiejętnie połączy te dwa gatunki. Tak powstał pomysł na symulator tawerny, myślę, że osiągnęliśmy założony rezultat. Przygotowaliśmy dla graczy różne tryby rozgrywki – od typowo symulacyjnego trybu Sandbox, przez będące wyzwaniami scenariusze, aż po w pełni fabularny tryb kampanii, w którym w zależności od podjętych decyzji historia będzie mogła zakończyć się na jeden z dwunastu sposobów. Jesteśmy przekonani, że każdy z graczy znajdzie w Crossroads Inn coś dla siebie – powiedział członek zarządu Michał Gembicki.

Gra jeszcze przed premierą spotkała się z dużym zainteresowaniem graczy – w ramach akcji crowdfundingowej na platformie Kickstarter zebrano ponad 38,6 tys. USD na jej rozbudowę.

>> Analizy techniczne i fundamentalne na życzenie abonentów >> Sprawdź co jeszcze zyskujesz w strefie premium StockWatch.pl

– Wsparcie i feedback ze strony graczy pozwoliły nam dopracować i dostosować grę do oczekiwań użytkowników. Pozyskane środki przeznaczyliśmy m.in. na zwiększenie tzw. cut-scen (przerywniki filmowe), rozbudowaliśmy warstwę muzyczną oraz zatrudniliśmy najwyższej klasy lektorów. Wszystko po to, aby gra dotarła do jak największej liczby graczy – dodał Gembicki.

Crossroads Inn to połączenie rozbudowanej gry z gatunku management sim z fabularnymi rozwiązaniami znanymi z gier role-playing. Gracz wcieli się w postać właściciela tawerny, która znajduje się w samym sercu baśniowej krainy Delcrys.

Gra pojawi się w sklepach Steam i GOG w dwóch edycjach: kolekcjonerskiej (99,99 zł/24,99 USD/24,99 euro) i standardowej (79,99 zł/19,99 USD/19,99 euro).

Klabater to polski wydawca i producent gier wideo z siedzibą w Warszawie. Spółka niedawno dostała zielone światło od giełdy na debiut na NewConnect. Zarząd liczy, że pierwsze notowanie spółki nastąpi jeszcze w październiku.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT klabater, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR