Kolejna awaria w BM mBanku

Omawiane walory:
BM mBanku znów ma problemy techniczne. We wtorek rano klienci biura nie mogą zalogować się na rachunek maklerski.
mbank,awaria,problemy,usługi,maklerskie

Kolejna awaria w BM mBanku

Pierwsze sygnały, że klienci banku mają problem z dostępem do systemu pojawiły się około 30 min. po starcie sesji. Około 10:00 problemy techniczne potwierdził bank. Na ten moment nie wiadomo, kiedy awaria zostanie usunięta.

– Przepraszamy, usługi maklerskie mBanku są chwilowo niedostępne. Intensywnie pracujemy nad ich uruchomieniem. Informacje na temat postępów będziemy aktualizować na naszych profilach w mediach społecznościowych. Pracujemy nad tym, aby takie sytuacje nie powtarzały się w przyszłości – poinformował bank w mediach społecznościowych.

Na przestrzeni ostatnich miesięcy to już czwarta duża wpadka BM mBanku. Poprzednim razem awarie eMaklera miały miejsce 8 stycznia, pod koniec grudnia 2020 r. i w połowie stycznia 2021 r. BM mBanku to lider pod względem liczby rachunków maklerskich w Polsce. Według danych KDPW, na koniec 2020 r. bank prowadził 371,42 tys. rachunków.

AKTUALIZACJA
[11:09] mInwestor działa. Bank pracuje nad udostępnieniem aplikacji mobilnej.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NA PODOBNY TEMAT (o mBank)

 • Banki złapały zadyszkę, w grze CD Projekt, Alior i mBank

  Indeks dużych spółek od rana walczy, żeby pozostać na plusach i jednocześnie zanegować podażową wymowę wczorajszej sesji. Jeżeli to się uda to duża w tym zasługa będzie CD Projektu. Zaskakująco słabo w piątek radzą sobie banki. To powinien być ich dzień.

 • WIG20 błyszczy w Europie, mocne wzrosty na PGE, PKO BP i LPP

  Druga kolejna mocna sesja w Warszawie. Ponownie w grze jest energetyka i banki, wspierane przez LPP i PKN Orlen. WIG20 jest dziś najmocniejszym indeksem w Europie. Cichym bohaterem jest jednak sWIG80, testujący poziomy nieoglądane od 2007 roku.

 • mBank będzie testował proces zawierania ugód z frankowiczami

  MBANK ocenia, że propozycja przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego dotycząca zawierania ugód z klientami posiadającymi walutowe kredyty hipoteczne to najdalej idące, rozsądne rozwiązanie problemu. Bank zamierza testować na ograniczonej grupie klientów scenariusze dotyczące tego procesu, ale dopiero, gdy "całe oprzyrządowanie prawne będzie dawało poczucie, że to są stosunkowo stabilne porozumienia", poinformował prezes Cezary Stypułkowski.

 • GPW broni się przed spadkami, w grze CD Projekt i CCC Wtorkowa sesja rozpoczęła się od trzęsienia ziemi na CD Projekcie i spadku WIG20 o blisko 0,9 proc. Jednak w miarę upływu czasu skala przeceny topnieje, dzięki czemu indeks największych polskich spółek jeszcze przed południem wyszedł na plus.
 • mBank szacuje łączny wpływ konwersji kredytów w CHF na złotowe na ok. 5 mld zł

  Łączny potencjalny wpływ realizacji planu konwersji kredytów walutowych na kredyty złotowe według propozycji przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) na MBANK wyniósłby 5,4 mld zł w przypadku konwersji 100 proc. portfela aktywnego i spłaconego, zaś w przypadku konwersji tylko portfela aktywnego wyniósłby 4,7 mld zł, wynika z szacunków MBANKu.Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR