Medapp ma umowę na pilotaż CarnaLife System dla Carintart

Omawiane walory:

Medapp otrzymał podpisaną umowę pilotażowego wdrożenia aplikacji CarnaLife System ze spółką Carintart.

medapp, umowa, telemedycyna,

Fot. fb/MedApp S.A.

– Umowa obejmie wykorzystanie telemedycznego systemu CarnaLife wraz z modułami CarnaLife System i Lite wraz z dodatkowymi urządzeniami, które zapewniają bezprzewodową transmisję wyników badania do systemu telemedycznego CarnaLife. Urządzenia dostarczane w ramach wdrożenia są wyrobami medycznymi posiadającymi Certyfikat CE – czytamy w komunikacie.

W ramach zawartej umowy MedApp umożliwia nielimitowane, całodobowe przesyłanie danych telemedycznych z udostępnionych urządzeń do systemu telemedycznego CarnaLife System oraz możliwość tworzenia kont dla pacjentów.

– W ramach Umowy MedApp zapewnia szkolenie personelu z aplikacji CarnaLife System. Dodatkowo szkolenie obejmuje również wykorzystanie udostępnionych urządzeń umożliwiających prowadzenie badań – czytamy dalej.

MedApp to notowana na NewConnect spółka działająca w branży telemedycyny. Produktem stworzonym i rozwijanym przez firmę jest analityczny system telemedyczny Carna Life, skierowany do pacjentów, lekarzy, placówek medycznych. System znajduje zastosowanie w takich dziedzinach jak: kardiologia, diabetologia, dietetyka, choroby cywilizacyjne oraz obrazowanie 3D/4D.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT medapp, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR