mLeasing uruchomił sprzedaż samochodów online poprzez portal mAuto.pl

Omawiane walory:

mLeasing uruchomił sprzedaż samochodów online za pośrednictwem portalu internetowego mAuto.pl. Przedsiębiorcy mają dostęp do szerokiej oferty nowych i używanych pojazdów, z opcjami finansowania leasingiem lub wynajmu długoterminowego.

mbank, leasing, auta,

Fot. Pexels

Najnowsza propozycja mLeasingu w pełni przenosi sprzedaż samochodów do sieci, łącznie z zasadami zakupu typowymi dla e-commerce, takimi jak dostawa pod dom czy możliwość zwrotu.

– Spółka leasingowa mBanku wprowadziła nową ofertę, dostępną na stronie mAuto.pl. Obejmuje ona nowe samochody w elastycznej i nowoczesnej formie finansowania. Drugim elementem oferty są używane samochody poleasingowe, których głównym walorem jest pewny stan techniczny. Są to pojazdy pochodzące z polskich salonów, które miały tylko jednego właściciela, które są oferowane z gwarantowanym przebiegiem, a także z ekspertyzą rzeczoznawców z firmy Dekra. Wśród samochodów poleasingowych dostępne są również te tzw. ‚wzorowe’, o niskim przebiegu i w idealnym stanie, praktycznie nieodbiegającym od fabrycznie nowych – czytamy w komunikacie.

>> Analizy techniczne i fundamentalne na życzenie abonentów >> Sprawdź co jeszcze zyskujesz w strefie premium StockWatch.pl

Oferta portalu mAuto.pl obejmuje również dwie opcje finansowania, które pozwalają rozłożyć koszt posiadania samochodu na comiesięczne raty, a przedsiębiorcom dodatkowo umożliwiają optymalizację podatków. Po pierwsze jest to leasing, szczególnie polecany osobom, które po zakończeniu okresu leasingu planują wykupić auto na własność. Z kolei dla osób, które nie planują takiego wykupu, optymalnym rozwiązaniem może okazać się wynajem długoterminowy, w ramach którego klient pokrywa tylko utratę wartości samochodu w okresie użytkowania.

Niezależnie od formy finansowania klienci mogą skorzystać też z usług dodatkowych, takich jak kompleksowe ubezpieczenie i assistance, pakiet serwisowy, serwis opon czy karta paliwowa pozwalająca płacić za tankowanie na podstawie zbiorczej, comiesięcznej faktury.

– Pandemia zmieniła sposób, w jaki podróżujemy i własny samochód stanowi dziś najchętniej wybierany środek transportu. Zmienił się jednak też sposób, w jaki kupujemy, co widać w skokowym wzroście obrotów w handlu w e-commerce, cenionym za wygodę. Nasza najnowsza oferta odpowiada na oba te trendy. Jednocześnie, dzięki kompleksowej ofercie, wirtualny salon mAuto.pl może być jedynym miejscem, które klient potrzebuje odwiedzić, żeby cieszyć się nowym samochodem – powiedział prezes mLeasing Cezary Raczyński, cytowany w materiale.

Oferta mLeasing obejmuje finansowanie samochodów, pojazdów ciężarowych, maszyn budowlanych, sprzętu medycznego czy nieruchomości.

mBank należy do czołówki uniwersalnych banków komercyjnych w Polsce. Strategicznym akcjonariuszem mBanku jest niemiecki Commerzbank. Bank jest notowany na GPW od 1992 roku.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NA PODOBNY TEMAT (o mBank)

 • Banki złapały zadyszkę, w grze CD Projekt, Alior i mBank

  Indeks dużych spółek od rana walczy, żeby pozostać na plusach i jednocześnie zanegować podażową wymowę wczorajszej sesji. Jeżeli to się uda to duża w tym zasługa będzie CD Projektu. Zaskakująco słabo w piątek radzą sobie banki. To powinien być ich dzień.

 • WIG20 błyszczy w Europie, mocne wzrosty na PGE, PKO BP i LPP

  Druga kolejna mocna sesja w Warszawie. Ponownie w grze jest energetyka i banki, wspierane przez LPP i PKN Orlen. WIG20 jest dziś najmocniejszym indeksem w Europie. Cichym bohaterem jest jednak sWIG80, testujący poziomy nieoglądane od 2007 roku.

 • Kolejna awaria w BM mBanku BM MBANKu znów ma problemy techniczne. We wtorek rano klienci biura nie mogą zalogować się na rachunek maklerski.
 • mBank będzie testował proces zawierania ugód z frankowiczami

  MBANK ocenia, że propozycja przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego dotycząca zawierania ugód z klientami posiadającymi walutowe kredyty hipoteczne to najdalej idące, rozsądne rozwiązanie problemu. Bank zamierza testować na ograniczonej grupie klientów scenariusze dotyczące tego procesu, ale dopiero, gdy "całe oprzyrządowanie prawne będzie dawało poczucie, że to są stosunkowo stabilne porozumienia", poinformował prezes Cezary Stypułkowski.

 • GPW broni się przed spadkami, w grze CD Projekt i CCC Wtorkowa sesja rozpoczęła się od trzęsienia ziemi na CD Projekcie i spadku WIG20 o blisko 0,9 proc. Jednak w miarę upływu czasu skala przeceny topnieje, dzięki czemu indeks największych polskich spółek jeszcze przed południem wyszedł na plus.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR