MLP Group w grudniu wypłaci zaliczkę na poczet dywidendy

Omawiane walory:
Zarząd MLP Group podjął uchwałę o wypłacie zaliczki na poczet przewidywanej dywidendy na koniec 2019 roku w łącznej wysokości 3,98 mln zł, czyli 0,22 zł na jedną akcję.
MLPGroup,dywidenda,zaliczkowa

MLP Group wypłaci 0,22 zł dywidendy zaliczkowej na akcję za 2019 r.

Przy obecnym kursie akcji na GPW stopa dywidendy wynosi ok. 0,46 proc. Dniem ustalenia uprawnionych do zaliczki będzie 20 grudnia, a dniem wypłaty zaliczki – 27 grudnia br.

W ubiegłym roku MLP Group wypłacił 3,26 mln zł tytułem zaliczki na poczet dywidendy za rok 2018. Na każdy walor przypadło po 0,18 zł, co dało stopę 0,44 proc.

MLP Group jest deweloperem powierzchni magazynowo-produkcyjnych. Spółka jest notowana na GPW od 2013 r. Jej skonsolidowane przychody wyniosły 141,5 mln zł w 2018 r.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT mlpgroup, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ
 • MLP Group chce wypłacić 0,18 zł na akcję zaliczkowej dywidendy

  Zarząd MLP Group wypłaci 3,26 mln zł zaliczki na poczet przewidywanej dywidendy za rok 2018. Na każdy walor przypadnie po 0,18 zł.

 • MLP Group wchodzi do Szczecina wspólnie z J.W. Construction Holding

  Deweloper powierzchni magazynowych MLP Group wspólnie z J.W. Construction Holding wybudują nowe centrum logistyczne w Szczecinie. Docelowa powierzchnia obiektów magazynowych w ramach projektowanego parku MLP Szczecin wyniesie około 60 tys. mkw.

 • MLP Group wybuduje dla Żabki centrum logistyczne o powierzchni 24,7 tys. mkw.

  Deweloper powierzchni magazynowych MLP Group podpisał kontrakt z Żabka Polska. Umowa zakłada wybudowanie centrum logistycznego obsługującego sieć sklepów Żabka oraz Freshmarket o powierzchni 24,7 tys. mkw. Obiekt powstanie na terenie parku MLP Gliwice w gminie Zbrosławice w bliskiej odległości od Autostrady A1.

 • 9 malowanych dywidend do świątecznego koszyka

  Rośnie lista spółek, które chcą sprezentować akcjonariuszom wysoką dywidendę. Marcowy rekordzista oferuje wypłatę o stopie blisko 20 proc. StockWatch.pl przygotował przegląd najciekawszych propozycji dywidend z ostatnich dni.

 • 8 giełdowych misiów docenianych na trudnym rynku

  W atmosferze zagrożeń makroekonomicznych i rozdrapywania zysków giełdowych spółek przez polityków, trudno o pozytywne nastawienie do akcji. I rzeczywiście, brakuje ciekawe blue chipów, ale dużo lepiej wygląda sytuacja w segmencie małych i średnich spółek. Są nawet rekomendacje z potencjałem wzrostu 20-30 proc.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR