Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Movie Games: Sprzedaż Treasure Hunter Simulator na Steamie pokryła już koszty produkcji gry

Opublikowano: 2018-12-07 15:13:03

Omawiane walory:

Kolejna dobra wiadomość dla akcjonariuszy PlayWay. Sprzedaż gry Treasure Hunter Simulator w wersji PC osiągnęła poziom, który pokrył koszty produkcji. 

(Fot. Treasure Hunter Simulator)

– Zgodnie z danymi sprzedażowymi otrzymanymi od Valve Corporation (platforma Steam), sprzedaż gry Treasure Hunter Simulator w wersji PC, której premiera miała miejsce 6 grudnia 2018 r. (o godz. 18:00) osiągnęła poziom, który według wyliczeń emitenta pokrył koszty produkcji gry – czytamy w komunikacie.

>> Zacznij inwestować już od 100 zł >> Nowa platforma inwestycyjna inPZU

(Źródło: Steam)

Obecnie gra zajmuje 50. pozycję na liście globalnych bestsellerów Steam. Treasure Hunter Simulator zebrał już 47 recenzji, ale tylko niecałe 60 proc. z nich jest pozytywna.

Movie Games jest polską spółką założoną w 2016 roku przez Aleksego Uchańskiego, od 25 lat związanego z branżą gier komputerowych i Mateusza Wcześniaka, fana gier z doświadczeniem w sektorze finansowym. Inwestorami w spółce są PlayWay – producent i wydawca gier komputerowych notowany na GPW w Warszawie oraz Fundusz Stabilnego Rozwoju. Obecnie spółka zatrudnia kilkadziesiąt osób, które pracują nad ponad dziesięcioma produkcjami. Zespoły deweloperskie działają w biurach w województwach mazowieckim, wielkopolskim, małopolskim i na Śląsku.

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

    - analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,
    - moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,
    - aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,
    - narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (o playway)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku