
mPay ma umowę z POLREGIO dot. sprzedaży biletów. Fot. POLREGIO
– Dzięki umowie z POLREGIO rozszerzamy funkcjonalności aplikacji o ofertę największego w Polsce przewoźnika kolejowego. Razem z ofertą innych przewoźników kolejowych i autobusowych oraz możliwością uiszczania opłat za autostrady oraz parkowanie w ponad 110 miastach, nasza aplikacja jest najwygodniejszym narzędziem ułatwiającym podróżowanie po Polsce. Pracujemy nad kolejnymi umowami, aby jeszcze bardziej zwiększyć możliwości aplikacji – mówi Andrzej Basiak, prezes mPay.
Od początku grudnia bilety na wszystkie połączenia POLREGIO będą dostępne w aplikacji mPay. Są w niej oferowane już bilety PKP Intercity, Kolei Mazowieckich, Kolei Śląskich, Kolei Wielkopolskich, Kolei Małopolskich i Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej.
– Nasze doświadczenia z wprowadzenia do aplikacji innych przewoźników pokazują, że możemy się spodziewać znacznego zwiększenia sprzedaży biletów kolejowych. Mając w ofercie POLREGIO i pozostałych największych przewoźników oferujemy kompleksowe rozwiązanie dla osób podróżujących po Polsce koleją – dodaje Andrzej Basiak.
mPay to polski dostawca rozwiązań i usług z obszaru mobilnych transakcji finansowych. Jej flagowym produktem jest aplikacja mPay umożliwiająca m.in. prowadzenie rozliczeń między użytkownikami, regulowanie opłat za rachunki, kupowanie biletów komunikacyjnych i wyznaczanie trasy z Planerem Podroży informującym o rozkładach jazdy, regulowanie należności za płatne parkowanie, czy zasilanie telefonicznych kont prepaid.