Nextbike Polska złożył najkorzystniejszą ofertę na system rowerów w Trójmieście

Omawiane walory:

NB Tricity - spółka zależna Nextbike Polska - złożył najkorzystniejszą ofertę wartą 40,27 mln zł w postępowaniu na dostawę, uruchomienie oraz zarządzanie i eksploatację Systemu Roweru Metropolitalnego prowadzonym przez Stowarzyszenie Obszar Metropolitalny Gdańsk-Gdynia-Sopot.

– Oferta NB Tricity została złożona w kwocie 40.272.906 zł brutto i obejmuje dostawę i obsługę 4.080 rowerów z napędem elektrycznym – czytamy w komunikacie.

Uruchomienie I etapu systemu w zakresie 30 proc. liczby rowerów nastąpić ma w terminie do 5 miesięcy od daty zawarcia umowy, uruchomienie II etapu (pozostała liczba rowerów) – w terminie do 1 marca 2019 roku. Umowa ma obowiązywać od dnia jej zawarcia oraz przez okres 78 miesięcy (w zakresie obsługi systemu) od dnia uruchomienia etapu II zamówienia, jednak nie dłużej niż do 1 grudnia 2025 r.

– W postępowaniu złożono trzy oferty. Wg kryteriów określonych przez zamawiającego oferta NB Tricity jest najkorzystniejsza – czytamy dalej.

Nextbike Polska jest numerem jeden na polskim rynku miejskich systemów rowerowych pod względem liczby rowerów (80% udziału w rynku). Spółka jest operatorem systemów rowerów miejskich w kilkudziesięciu miastach i miejscowościach w Polsce, m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Łodzi. Spółka jest notowana na rynku NewConnect od sierpnia 2017 r.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT Nextbike, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR