Ovid Works o krok od debiutu na NewConnect

Omawiane walory:

Studio gamingowe z Warszawy złożyło dokument informacyjny na Giełdzie Papierów Wartościowych. Spółka liczy na debiut na tzw. małej giełdzie jeszcze w I półroczu br. Ovid Works w ciągu najbliższych kilku miesięcy zaprezentuje swój flagowy tytuł Metamorphosis, prowadząc równocześnie prace nad Falling Star oraz grą multiplayer realizowaną wspólnie z Awaken Realms.

OvidWorks,debiut,newconnect, gaming

Ovid Works o krok od debiutu na NewConnect

– Złożenie Dokumentu Informacyjnego na GPW to nasz ostatni krok na drodze do debiutu na rynku NewConnect. Stanowi to dla nas zwieńczenie ciężkiej pracy i starań włożonych w rozwój studia w ostatnich latach. Liczymy, że giełda dopuści nasze akcje do obrotu jeszcze w I półroczu br. – komentuje Jacek Dębowski, prezes zarządu Ovid Works.

Ovid Works zostało założone w 2015 r. W 2017 r. spółka zaprezentowała swoją pierwszą grę Interkosmos, dedykowaną platformie PC i okularom VR, przenosiła ona gracza w lata 70 ubiegłego wieku na pokład statku kosmicznego Zvezda – inspirowanego radzieckim pojazdem kosmicznym Sojuz. Gra uzbierała do tej pory 125 recenzji na platformie Steam, z czego 92 proc. jest pozytywnych.

>> Analizy techniczne i fundamentalne na życzenie abonentów >> Sprawdź co jeszcze zyskujesz w strefie premium StockWatch.pl

Studio równocześnie prowadziło prace nad swoim flagowym tytułem Metamorphosis, który inspirowany jest twórczością Franza Kafki. Gracze wcielą się w człowieka, który w tajemniczy sposób zmienił się w insekta i jego głównym zadaniem jest powrót do pierwotnego ciała. Metamorphosis było dotychczas prezentowane tylko na branżowych targach, na których zdobyło liczne wyróżniania.

– Premierę Metamorphosis zamierzamy przeprowadzić w tegoroczne wakacje, o dokładnej dacie będziemy informować w ciągu najbliższych tygodni. Równolegle prowadzimy pracę nad Falling Star (sequel Interkosmosu) oraz grą mutiplayer, inspirowaną planszówką Nemesis, którą tworzymy wspólnie ze słynnym wrocławskim Awaken Realms – mówi Jacek Dębowski.

Współtworzenie gry multiplayer to dla nas strategiczna decyzja, gdyż dotychczasowe portfolio gier premium, których monetyzacja jest jednorazowa wzbogaci gra wieloosobowa, która monetyzowana będzie na bieżąco. – dodaje Jacek Dębowski.

Ovid Works to niezależne studio z Warszawy, które tworzy dopracowane pod względem jakości gry premium.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT OvidWorks, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR