Pierwszy egzamin Akademii Inwestowania PKN Orlen już w grudniu. Sprawdź czy zdasz!

Za niewiele ponad 3 tygodnie ruszy pierwszy egzamin w ramach Akademii Inwestowania Orlenu. Już teraz sprawdź swoją wiedzę w teście próbnym i zdecyduj, który poziom trudności wybrać.

orlen,akademia,inwestowania

By zdać egzamin i zdobyć certyfikat Akademii Inwestowania, wystarczy 70 proc. poprawnych odpowiedzi.

Akademia Inwestowania PKN Orlen to ogólnopolski projekt edukacyjny skierowany do inwestorów w każdym wieku i na dowolnym etapie zaawansowania. Jego celem jest podniesienie poziomu wiedzy wśród Polaków i zmobilizowanie ich do samodzielnego zarządzania nadwyżkami finansowymi.

Akademia Inwestowania jest bezpłatna i otwarta także na osoby, które nie są akcjonariuszami płockiej spółki. Na koniec Akademii wszyscy uczestnicy mają możliwość przystąpienia do egzaminu i zdobycia prestiżowego certyfikatu, sygnowanego przez CFA Society Poland, czyli organizację obecną w 70 krajach i zrzeszającą ponad 140 tys. przedstawicieli branży finansowej. Certyfikaty stanowią potwierdzenie wysokiej jakości zdobytej wiedzy.

Pierwsza okazja już w sobotę, 14 grudnia. Test ruszy między 10:00 – 10:15 i potrwa godzinę. Egzamin będzie przeprowadzony online na poziomie podstawowym lub zaawansowanym. Żeby do niego przystąpić, trzeba się wcześniej zarejestrować. Organizatorzy przed egzaminem roześlą maile ze szczegółowymi instrukcjami.

Jak zdać?

Każdy test składa się ze 120 pytań. By zdać i zdobyć certyfikat Akademii Inwestowania, wystarczy 70 proc. poprawnych odpowiedzi. W każdym pytaniu tylko jedna z trzech odpowiedzi jest właściwa.

– Doradzamy systematyczną naukę i sięgnięcie do wszystkich rozdziałów wirtualnej Akademii. Testy, przygotowywane – tak jak i cały podręcznik – pod kierownictwem profesora Krzysztofa Jajugi – informują organizatorzy.

Zgodnie z zasadami, wziąć udział można tylko w jednym egzaminie. Wybór poziomu jest ważny, dlatego warto wcześniej sprawdzić się w próbnym teście. Dzięki temu, wybierzesz odpowiedni do swojej wiedzy poziom egzaminu Akademii Inwestowania.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (aktualności, giełda, akcje)

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR