PKO BP zadebiutuje z obligacjami na Catalyst 22 listopada

Będzie to odpowiednio 97. emitent papierów dłużnych na Catalyst oraz 54. debiut na tym rynku  w 2011 r.

Wartość nominalna emisji wynosi 800 mln euro. Obligacje będą wykupione 21 października 2015 roku. Kupon w skali roku jest stały i wynosi 3,733 procent.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (aktualności, giełda, akcje)
  • Pogoda namieszała w listopadowych wynikach Oponeo.pl Internetowy dystrybutor opon i felg w szczycie sezonu wymiany opon na zimowe wypracował 160,98 mln zł przychodów ze sprzedaży, czyli o 3 proc. mniej niż przed rokiem. Dane miesięczne wskazują, że w tym roku kierowcy z zakupami nie czekali do ostatniej chwili.
  • Prezes PKN Orlen: Przejęcie Energi to nie ostatnia nasza akwizycja Ogłoszone dziś przejęcie grupy Energa nie będzie ostatnią akwizycją przeprowadzaną przez PKN Orlen, zapowiedział prezes Daniel Obajtek. Podkreślił także, że akwizycje nie wpłyną na plany koncernu w zakresie wypłacania dywidendy.
  • PKN Orlen chce przejąc Energę za 2,9 mld zł Płocki koncern wybiera się na duże zakupy i chce przejąć jedną z największych firm energetycznych w Polsce. Oferta Orlenu to 7 zł za walor, czyli zaledwie 3,2 proc. więcej niż bieżący kurs akcji na GPW.
  • Zapraszamy do udziału w XVI edycji Akademii Giełdowej

    12 grudnia rozpocznie się XVI edycja projektu Studenckiego Koła Naukowego Klub Inwestora - Akademia Giełdowa. StockWatch.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

  • WIG20 próbuje odbijać, w grze BoomBit i 11 bit studios

    W czwartek WIG20 próbuje odbijać w górę po serii 7. kolejnych spadkowych sesji. Duże wyprzedanie sugeruje, że może to się udać. Na szerokim rynku w centrum uwagi znalazły się spółki Boombit i 11 bit studios.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR