PlayWay ma umowę z Ultimate Games na produkcję gry Thief Simulator 2

Omawiane walory: ,

PlayWay zawarł z Ultimate Games umowę na wykonanie gry "Thief Simulator 2" na PC i konsole (Xbox, Playstation, Nintendo Switch oraz nowych generacji). Planowany termin premiery gry to 2021 r.

thief, simulator, ultimate, games, playway, umowa, gaming

Fot. mat. prasowe Playway

– W zamian za wykonanie gry Ultimate Games otrzyma wynagrodzenie ryczałtowe wskazane w umowie oraz określony procent z zysku netto ze sprzedaży gry na wszystkich ww. platformach – czytamy w komunikacie.

PlayWay będzie pełnił rolę wydawcy wersji PC oraz konsolowych z wyjątkiem Nintendo Switch, za które odpowiedzialny będzie Ultimate Games.

– Zgodnie z zawartą umową, Ultimate Games jest uprawniona do udzielania dalszych licencji na przeportowanie i wydanie gry na Nintendo Switch do UF Games S.A. (podmiotu z grupy Ultimate Games) – czytamy dalej.

Zespół odpowiedzialny za pierwszą część gry „Thief Simulator” rozpoczął na zlecenie PlayWay tworzenie gry pod tytułem „American Theft 80”, co oznacza, że w produkcji będą dwie gry z uniwersum Thief Simulator.

PlayWay, który w 2016 roku zadebiutował na rynku głównym GPW, to inkubator zespołów deweloperskich, które tworzą gry komputerowe i mobilne w oparciu o pomysły własne oraz pomysły opracowane w centrali spółki.

Ultimate Games prowadzi działalność na rynku gier wideo, specjalizując się w zakresie produkcji i dystrybucji gier na komputery stacjonarne oraz urządzenia mobilne. W 2016 r. spółka pozyskała znaczącego inwestora – PlayWay. Spółka jest notowana na rynku głównym GPW od lipca 2019 r.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT playway, ULTGAMES, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR