PlayWay: Sprzedano ponad 13 tys. egzemplarzy Radio Commander w trzy dni od premiery

Omawiane walory:

Gra Radio Commander wyprodukowana przez Games Operators - spółkę z grupy PlayWay - sprzedała się w nakładzie ponad 13 tys. sztuk w ciągu 72 godzin od premiery.

PlayWay,gaming,wyniki,sprzedaż

Fot. PlayWay

– Łączny koszt wytworzenia i marketingu gry nie przekroczył 250 tys. zł i został zwrócony pierwszego dnia sprzedaży w sklepie Steam. Gra spotkała się z pozytywnym odbiorem graczy uzyskując w sklepie Steam oceny na poziomie ‚bardzo pozytywne’ tj. ponad 80 proc. – czytamy dalej.

Radio Commander to gra, w której gracze obejmują kontrole nad dowódca amerykańskich wojsk w Wietnamie i wydają rozkazy na mapie taktycznej, biorąc pod uwagę komunikaty radiowe, które spływają z pola bitwy. Obecnie gra po 4 dniach od premiery na platformie Steam ma 215 recenzji, z których 84 proc. jest pozytywnych.

PlayWay posiada 50,02 proc. akcji w kapitale zakładowym Games Operators. Studio zmierza na główny rynek GPW. Na początku września spółka złożyła prospekt emisyjny w Komisji Nadzoru Finansowego.

PlayWay, który w 2016 roku zadebiutował na rynku głównym GPW, to inkubator zespołów deweloperskich, które tworzą gry komputerowe i mobilne w oparciu o pomysły własne oraz pomysły opracowane w centrali spółki.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT playway, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR