PlayWay uruchamia nową platformę Need for Game Idea

Omawiane walory:

PlayWay uruchamia dziś platformę dla graczy Need for Game Idea, przygotowaną przez spółkę zależną PWay. Dostęp do platformy jest bezpłatny i jest ona dostępna we wszystkich niemal państwach świata. W dniu premiery Platformy planowane jest rozpoczęcie dystrybucji tokenów PWay przez spółkę zależną PWay.

playway, gaming, need, for, game, idea, platforma, tokeny,

(Fot. PlayWay/FB)

– Zarząd PlayWay S.A. z siedzibą w Warszawie informuje, iż w dniu dzisiejszym platforma internetowa pod nazwą Need for Game Idea zostanie oddana do użytku wszystkich zainteresowanych internautów oraz graczy – czytamy w komunikacie.

Platforma została przygotowana przez spółkę zależną PWay. O planach uruchomienia platformy PlayWay informował w połowie lipca 2020 r.

– Platforma Need for Game Idea zostanie udostępniona graczom oraz internautom równocześnie na wszystkich kontynentach oraz niemal wszystkich państwach na świecie – czytamy dalej.

Dostęp do usługi jest darmowy po wcześniejszej rejestracji oraz założeniu konta użytkownika pod adresem www.pway.io. W dniu premiery platformy planowane jest rozpoczęcie dystrybucji tokenów PWay przez spółkę zależną PWay w związku z nadsyłanymi Ideami (Game Ideas) przez użytkowników Platformy, podano także.

PlayWay, który w 2016 roku zadebiutował na rynku głównym GPW, to inkubator zespołów deweloperskich, które tworzą gry komputerowe i mobilne w oparciu o pomysły własne oraz pomysły opracowane w centrali spółki.

 

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT playway, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR