Polyslash planuje debiut na NewConnect w I połowie 2020 roku

Omawiane walory:

Krakowski producent gier potwierdza plany debiutu na NewConnect. Twórcy gry We. The Revolution są w trakcie przygotowywania dokumentu informacyjnego, a w najbliższym czasie zamierzają przedstawić szczegółowy plan wydawniczy.

Polyslash,debiut,newconnect

Polyslash chce zadebiutować na NewConnect w I kwartale 2020 r.

Polyslash wyprodukowało dotychczas dwie gry. Debiutem studia był Phantaruk, gra przygodowa z elementami suvival horroru osadzona w konwencji science fiction. Wydana w sierpniu 2016 roku produkcja w serwisie Metacritic uzbierała średnią ocen recenzentów 53/100. Średnia ocen graczy była jednak dużo wyższa, bo aż 7,7/10. Z kolei w marcu br. miała miejsce premiera na PC gry We. The Revolution, której wydawcą był notowany obecnie na NewConnect Klabater. To gra narracyjna, której akcja rozgrywa się w salach sądowych i na ulicach Paryża czasu Rewolucji Francuskiej. Gracz wciela się w rolę sędziego Trybunału Rewolucyjnego, wydaje wyroki w sprawie zwykłych mieszkańców miasta, rewolucjonistów i arystokracji. Gra w serwisie Metacritic ma średnią ocen recenzentów 77/100, natomiast średnia ocen użytkowników wynosi 7,1/10. Gra znalazła się również na 2. miejscu na globalnej liście bestsellerów Steam.

– Dzięki premierze „We. The Revolution” zdobyliśmy uznanie zarówno wśród graczy, jak i w branży gamingowej. Pokazaliśmy, że potrafimy tworzyć dopracowane gry, opowiadać ciekawe historie. Decyzja o wejściu na giełdę to konsekwencja przeprowadzonej w I połowie roku kampanii crowdfundingowej, z której pozyskaliśmy od inwestorów ponad 2 mln zł. Aktualnie pracujemy nad Dokumentem Informacyjnym, naszym celem jest debiut na NewConnect w pierwszej połowie nadchodzącego roku – mówi Dawid Ciślak, prezes zarządu Polyslash.

Deweloperzy Polyslash pracują obecnie nad grami Mech Mechanic Simulator, Primitive Builder Simulator oraz jedną nieogłoszoną dotąd produkcją. Pierwszy tytuł pozwoli graczom wcielić się w mechanika mechów, czyli ogromnych maszyn wykorzystywanych przez chciwe korporacje walczące między sobą o poszerzenie wpływów. Drugi tytuł pozwoli graczom wcielić się w rolę prehistorycznego inżyniera, którego zadaniem będzie tworzenie i rozbudowa własnej wioski. Cel to zapewnienie bezpieczeństwa tworzącego się plemienia. A wszystko w oparciu o ówczesną, prymitywną technologię konstruowania narzędzi i budynków. Wkrótce spółka zamierza opublikować szczegółowy plan wydawniczy nadchodzących tytułów.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT Polyslash, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR