Redakcja i wydawca portalu życzą zdrowych i spokojnych świąt

Z okazji świąt Bożego Narodzenia przekazujemy słowa otuchy i nadziei dla wszystkich inwestorów.

Drodzy Użytkownicy-Inwestorzy!

W przeciwieństwie do akcji, obligacji czy gotówki, prawdziwe aktywa to rodzina, zdrowie i pogoda ducha, pozwalające przetrwać najtrudniejsze chwile. A także wiedza i doświadczenie, zdobywane w trudach i kolejnych porażkach. Minorowy ton tych życzeń nie jest przypadkowy, wszak na rynkach od pół roku trwają dotkliwe spadki, a rokowania dla rynków kapitałowych oraz wielu branż są bardzo złe.

W takich chwilach pamiętajmy o trzech rzeczach. Po pierwsze, giełdy podobnie jak firmy czy produkty są dziełem człowieka i są przez niego nieustannie doskonalone, naprawiane i rozwijane, lecz wszędzie zdarzają się nieuczciwości, na które trzeba uważać. Po drugie, rynki są cykliczne i po spadkach przychodzą wzrosty. Po trzecie, w każdej sytuacji wszystko zależy wyłącznie od nas i trafności naszych decyzji. Dlatego warto zawsze inwestować w siebie, swój rozwój merytoryczny i wzmacnianie psychiki, a także stąpać twardo po ziemi i z pokorą znosić niepowodzenia, które nie mogą nas złamać.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia portal StockWatch.pl składa wszystkim użytkownikom serwisu najserdeczniejsze życzenia. Niech czas Świąt będzie okazją do odpoczynku od trudnej codzienności rynku kapitałowego i troski o prawdziwe aktywa, które pozwalają na codzienne harmonijne funkcjonowanie. Na kilka dni zapomnijmy o giełdzie, spółkach i rozterkach inwestorów. Niech je zastąpi troska o najbliższych, miłość i ciepło domowego ogniska.

Serdecznie życzymy Państwu oraz Bliskim, aby te Święta upłynęły w zdrowiu, spokoju i harmonii.

W imieniu portalu – Marcin Przasnyski wraz z zespołem

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (aktualności, giełda, akcje)

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR