Rubicon Partners NFI wprowadza do obrotu obligacje serii C1

W piątek odbędzie się pierwsze notowanie trzeciej serii obligacji korporacyjnych narodowego funduszu inwestycyjnego Rubicon Partners.

Na 14 października 2011 r. wyznaczono dzień pierwszego notowania w alternatywnym systemie obrotu na Catalyst 30 tysięcy obligacji na okaziciela serii C1 spółki Rubicon Partners NFI SA, o wartości nominalnej 1000 zł każda. Wykup nastąpi 16 września 2012 roku.

Wartość emisji wyniosła  30 mln zł. Obligacje nie są zabezpieczone.  Oprocentowanie zmienne ustalane jest według wzoru Wibor3M +7 proc. Celem emisji jest finansowanie działalności Emitenta.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (aktualności, giełda, akcje)
 • PKO BP zawiesza do odwołania lokaty terminowe dla firm i przedsiębiorstw

  PKO Bank Polski zawiesi od 6 lipca 2020 r. do odwołania oferowanie lokat terminowych dla firm i przedsiębiorstw.

 • COVID-19 wywrócił rynek biurowy do góry nogami. Stawki najmu będą stopniowo spadać

  Wraz z narastającymi pustostanami na polskim rynku biurowym czynsze będą pod rosnącą presją, przewidują analitycy PKO Banku Polskiego. Przebieg spadków czynszów będzie prawdopodobnie łagodny i rozciągnięty w czasie.

 • Piątek należy do maluchów, w grze Biomed, CI Games, T-Bull

  Mniejsze spółki z Biomed-Lublin na czele, absorbują prawie całą uwagę inwestorów i sprawiają, że piątkowa sesja na warszawskim parkiecie jest interesująca. Wśród giełdowych tuzów najbardziej gorącą spółką jest odreagowujące spadki LPP.

 • Victoria Dom w pierwszej połowie roku poprawiła sprzedaż o 14 proc.

  Victoria Dom zakontraktowała w pierwszej połowie br. 848 mieszkań co oznacza wzrost o 14 proc. w ujęciu r./r. Popyt na rynku pierwotnym jest cały czas wysoki. Pandemia Covid-19 spowodowała jednak wydłużenie czasu uzyskiwania zgód na budowę, a tym samym ograniczyła podaż deweloperów. Zarząd spółki zakłada, że w przyszłym roku powróci do dynamicznego trendu wzrostowego w zakresie sprzedaży.

 • Budimex rozpoczął przegląd opcji strategicznych segmentu deweloperskiego

  Budimex podjął decyzję o rozpoczęciu procesu przeglądu opcji strategicznych segmentu deweloperskiego Grupy Budimex. Wśród opcji, które będą analizowane w ramach rozpoczętego przeglądu, jest m.in poszerzenie ekspansji geograficznej i produktowej, by docelowo uzyskać dwukrotnie wyższą sprzedaż na rynku deweloperskim. Analizie ma zostać poddana także możliwość dywersyfikacji działalności deweloperskiej m.in. poprzez budowanie zasobu mieszkań na wynajem (resi for rent), akademików, czy też realizację projektów nieruchomościowych o charakterze komercyjnym.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR