Startuje druga transza emisji akcji United Label

United Label, globalna platforma wydawnicza przeznaczona dla niezależnych producentów gier indie, rozpoczyna dziś drugą transze emisji akcji, z której chce pozyskać od inwestorów 1,4 mln zł. Oferta akcji zaprezentowana jest na platformie crowdinvestingu CrowdConnect.pl.

United,Label,cigames,debiut,newconnect, emisja, akcje,

(Źródło: Mat. prasowe)

Zapisy i wpłaty będą przyjmowane od godziny 14:00 bezpośrednio przez spółkę. Z pierwszej transzy emisji United Label pozyskało już 3 mln zł. Pozyskane środki od inwestorów United Label zamierza przeznaczyć na przeskalowanie działalności poprzez rozbudowę portfolio wydawniczego oraz finalizacje prac obecnych tytułów. Spółka ma w planach debiut na NewConnect w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z dużego zainteresowania inwestorów w trakcie I transzy, zapisy na akcje spółki zakończyły się już drugiego dnia emisji. Udało się nam z niej pozyskać 3 mln zł. Dziś startuje publiczna kampania crowdinvestingowa na platformie CrowdConnect.pl. Jej celem jest pozyskanie 1,4 mln zł. – informuje Tomasz Litwiniuk, prezes United Label.

>> Analizy techniczne i fundamentalne na życzenie abonentów >> Sprawdź co jeszcze zyskujesz w strefie premium StockWatch.pl

Ze względu na duże zainteresowanie ofertą, Dom Maklerski INC wspólnie z United Label zdecydowali o przełożeniu startu kampanii crowdinvestingu na 14:00. Dzięki temu inwestorzy zyskają więcej czasu na zapoznanie się z materiałami, a Dom Maklerski i Emitent mają możliwość zwiększenia przepustowości systemów tak, aby każdy zainteresowany mógł komfortowo przejść cały proces. Jednorazowy zapis na akcje spółki może wynieść minimalnie 2,5 tys. zł, a maksymalnie 25 tys. zł. Łącznie w ramach emisji akcji United Label chce pozyskać 4,4 mln zł. Środki te zostaną przeznaczone na finalizację prac nad grami z obecnego portfolio wydawniczego oraz pozyskanie nowych tytułów.

– Przeważającą część środków z emisji zamierzamy przeznaczyć na pozyskanie nowych tytułów. Chcemy utrzymać wysoki standard rozwijanego portfolio oraz realizować założony plan wydawniczy, wydając od 1 do 4 gier rocznie. – dodaje Tomasz Litwiniuk.

– Mocno wierzę w pierwsze gry United Label i dalszy rozwój tej Spółki. Sam w zeszłym tygodniu wziąłem udział w emisji w I transzy i kupiłem akcje za kwotę 300 tys. zł. – dodaje Marek Tymiński, prezes CI Games.

Już 23 lipca premierę będzie miała pierwsza gra wydawana przez United Label – Röki. To narracyjna gra przygodowa inspirowana skandynawskim folklorem. Dotychczas na pokazach przedpremierowych oraz wydarzeniach branżowych produkcja spotkała się z pozytywnym odbiorem wśród graczy jak i krytyków gamingowych. Została wskazana przez Nintendo jako jedna z najbardziej oczekiwanych gier indie na 2020 rok, a na jej wishliście widnieje ponad 55 tys. zainteresowanych graczy.

– Bieżący miesiąc będzie dla nas bardzo intensywnym okresem. Końcowe szlify nad grą Röki oraz odpowiednia promocja tytułu są kluczowe dla osiągniecia sukcesu sprzedażowego. Röki będzie pierwszą produkcją spod szyldu United Label – mówi Tomasz Litwiniuk.

Jeszcze w tym roku United Label chce dołączyć do grona spółek notowanych na rynku NewConnect.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (aktualności, giełda, akcje)
 • Podręcznik zawodowego spekulanta – „Trader Vic” Victora Sperandeo [RECENZJA]

  Jeśli za kryterium oceny książek dotyczących rynków finansowych brać szerokie spektrum poruszanych aspektów, to "Trader Vic" należy do absolutnej czołówki. Victor Sperandeo zadbał o potężną dawkę informacji przydatnych dla każdego spekulanta jak i długoterminowego inwestora.

 • Krugerrand – złota południowoafrykańska moneta bulionowa

  Krugerrand to najsławniejsza, najbardziej ceniona i zarazem najstarsza moneta bulionowa. Pierwsze egzemplarze tej wyjątkowej monety wybito w roku 1967, a od tego czasu jej łączny nakład przekroczył już 60 milionów sztuk. Co jeszcze warto wiedzieć o złotych monetach Krugerrand?

 • ZE PAK przeprowadzi zwolnienia grupowe w części górniczej

  PAK Kopalnia Węgla Brunatnego Konin oraz PAK Górnictwo - spółki zależne od Zespołu Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin - podjęły uchwały o zamiarze przeprowadzenia zwolnień grupowych i rozpoczęciu procedury konsultacji w sprawie zwolnień grupowych, podał ZE PAK. Zwolnienia mają łącznie objąć maksymalnie 209 osób.

 • Moonlit ruszył z ofertą nowych akcji. Zapisy potrwają do 25 sierpnia

  Krakowskie studio rozpoczęło drugą publiczną ofertę akcji, z której planuje pozyskać 2,5 mln zł. Zapisy potrwają do 25 sierpnia. Środki zebrane z emisji spółka planuje przeznaczyć na dokończenie i produkcję symulatorów Model Builder i Dog Trainer.

 • Play może do końca roku podjąć decyzje w kwestii spółki infrastrukturalnej

  Play Communications prawdopodobnie do końca bieżącego roku zdecyduje w sprawie wydzielenia sieci wież telekomunikacyjnych do oddzielnej spółki TowerCo i potencjalnego zaangażowania w niej zewnętrznych inwestorów, poinformował prezes Play Communications Jean Francois Harion.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR