The Dust ma umowę z Ultimate Games na wydanie gry Together

Omawiane walory: ,

The Dust podpisało umowę na wydanie gry "Together" z Ultimate Games. Gra będzie dostępna na konsoli Nintendo Switch, zostaną także stworzone porty na platformy Xbox oraz PS4.

thedust, ultimate, games, akcje, gaming, umowa, wydawca,

Fot. materiały prasowe

– Fabułą gry ‚Together’ jest historia herosów, którzy zauważyli znikające nad miastem kolory. Postanowili wziąć los w swoje ręce i przywrócić kolory na całym świecie. Gracze do wyboru mają kilkanaście postaci, które inspirowane są takimi klasykami, jak Frankenstein czy Robin Hood. Bohaterowie mają różne zdolności, które pomogą pokonać głównych przeciwników – złą Monę Chrome oraz jej kompanów. Gracze będą mogli walczyć z przeciwnikiem w trybie kooperacji lub single player – czytamy w komunikacie.

Ultimate Games wyda wyprodukowaną przez The Dust Grę na PC i Nintendo Switch, a dodatkowo otrzyma od The Dust licencję na wykonanie portów ‚Together’ na PlayStation 4 oraz Xbox One, a następnie wydanie gry na te platformy. W zamian The Dust będzie otrzymywał od Ultimate Games wynagrodzenie prowizyjne (prowizja od generowanych przez grę przychodów), podano w osobnym komunikacie.

Ultimate Games to warszawska, notowana na GPW firma, która specjalizuje się w produkcji i dystrybucji gier na różne platformy. W swoim portfolio ma gry na komputery (PC i MAC), gry mobilne (Android i iOS) oraz gry na konsole (Nintendo Switch, PlayStation 4 oraz Xbox One). W 2019 roku byli czwartym największym wydawcą Nintendo na świecie, podano także.

The Dust jest producentem i wydawcą gier. Spółka intensywnie rozwija produkcję gier własnych. Aktualnie pracuje nad grą osadzoną w świecie „Cyklu Inkwizytorskiego” na motywach twórczości Jacka Piekary oraz nad własnymi autorskimi symulatorami. Zgodnie ze strategią na lata 2019-2021, zamierza wydawać 5 gier rocznie. Uzupełnienie działalności The Dust stanowi oferta szerokiej gamy narzędzi w obszarze advergamingu, tworzenie projektów z wykorzystaniem technologii AR i VR oraz produkcji gier mobilnych na zlecenie. Spółka jest notowana na rynku NewConnect od kwietnia 2018 r.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT THEDUST, ULTGAMES, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR