Ultimate Games ma umowę na wydanie gry Godly Corp

Omawiane walory:

Premiera gry, w której pokierujemy mackami boga podczas pracy w biurze, w wersji PC na Steam planowana jest jeszcze na 2018 r.

Ultimate Games zawarło z trzyosobowym TR8 Torus Studio umowę wydawniczą, na mocy której spółka będzie odpowiedzialne za marketing i wydanie gry „Godly Corp” w wersji PC na platformie Steam oraz w wersji na konsole Nintendo Switch (tu przy pomocy spółki zależnej UF GAMES).

W zamian spółce przysługuje określony procent zysków ze sprzedaży gry.

– Zakontraktowanie kolejnej gry do wydania przez emitenta to ważny element przyjętego modelu działania spółki polegającego na produkcji i wydawaniu wielu niskobudżetowych tytułów w ciągu roku na różne platformy tj. PC, mobile, konsole – przypomniano.

Ultimate Games prowadzi działalność na rynku gier wideo, specjalizując się w zakresie produkcji i dystrybucji gier na komputery stacjonarne oraz urządzenia mobilne. W 2016 r. spółka pozyskała znaczącego inwestora PlayWay, wiodącego producenta i wydawcę gier komputerowych, notowanego na GPW. W czwartek kurs akcji Ultimate Games rośnie o 3,6 proc. do 13,36 zł.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT ULTGAMES, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR