Ultimate Games w ramach cesji przejął prawa do ponad 20 gier od PlayWay

Omawiane walory:

Ultimate Games zawarł z PlayWay umowę, na mocy której spółka odpłatnie przejęła od PlayWay prawa do ponad 20 gier znajdujących się na koncie wydawniczym PlayWay (w tym prawa do 100 proc. przychodu) wraz z prawem do wydania kolejnych edycji tych gier.

– Do najważniejszych tytułów należą: Demolish &Build, Slice, Dice & Rice, Phantaruk, Esport Manager, Car Mechanic Manager, Hotel Dracula, Robot Squad Simulator, Ships – czytamy w komunikacie.

W najbliższym czasie Ultimate Games planuje rozpocząć produkcje kolejnej wersji „Demolish &Build”, a w dalszej kolejności innych gier.

– Zawarcie ww. umowy to kolejny krok do budowy mocnego konta wydawniczego dla gier spółki wydawanych na platformie PC w sklepie Steam, a także rozbudowy portfolio o nowe tytuły przewidziane na lata 2020-2021 – podsumowano.

Ultimate Games prowadzi działalność na rynku gier wideo, specjalizując się w zakresie produkcji i dystrybucji gier na komputery stacjonarne oraz urządzenia mobilne. W 2016 r. spółka pozyskała znaczącego inwestora PlayWay, wiodącego producenta i wydawcę gier komputerowych, notowanego na rynku regulowanym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka była notowana na NewConnect od czerwca 2018 r.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT ULTGAMES, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR