Unibep generalnym wykonawcą warszawskiej inwestycji Polnordu

Omawiane walory: ,

Unibep SA został generalnym wykonawcą Rezydencji Brzozowy Zakątek, która powstanie w warszawskim Wilanowie. Spółka została wybrana w wyniku rozstrzygnięcia ogłoszonego przez Polnord przetargu, w którym złożyła ona ofertę o wartości 22,3 mln zł netto.

Budowa ma rozpocząć się 28 lutego 2017 r. i potrwać do lipca 2018 r. Inwestorem będzie spółka zależna Polnordu – Śródmieście Wilanów sp. z o.o.

– Cieszymy się, że w realizacji naszej najnowszej inwestycji premium wesprze Polnord uznany i doświadczony partner. W ramach podpisanej umowy Unibep, jako generalny wykonawca, zrealizuje dwa budynki mieszkalne na 107 mieszkań wraz z garażami podziemnymi, infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu – mówi Dariusz Krawczyk, prezes zarządu Polnord SA.

Rezydencja Brzozowy Zakątek to najnowszy projekt premium Polnordu w warszawskim Wilanowie, w którym powstanie łącznie 107 funkcjonalnych, atrakcyjnie rozplanowanych mieszkań wyposażonych w technologię Smart Home. Metraże sięgać będą od 29 mkw. do 92,47 mkw. w układach od jedno- po czteropokojowe.

Inwestycja obejmie dwa eleganckie trzypiętrowe budynki, okalające starannie zaprojektowane, pełne zieleni wewnętrzne patio z elementami małej architektury. Część mieszkań dysponować będzie widokiem na sąsiadujący Wilanów Office Park z pięknie zagospodarowanym terenem zielonym. Rezydencja Brzozowy Zakątek powstanie przy ul. Adama Branickiego, w zachodniej części Miasteczka Wilanów z dogodnym dostępem do bogatej infrastruktury usługowo-handlowej, a także kompleksu przedszkolno-szkolnego, placówek opieki medycznej oraz obiektów sportowych.

Źródło: Polnord SA

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT polnord, unibep, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR