Vivid Games pokazał pierwsze wyniki Space Pioneera

Omawiane walory:

W tydzień od premiery najnowszą grę Vivid Games pobrano w sklepie Apple App Store ponad 400 tys. razy. Za tydzień Space Pioneer zadebiutuje w sklepie Google Play oraz Samsung Galaxy Apps.

(Fot. materiały prasowe)

Space Pioneer to pierwsza z trzech zapowiedzianych na ten rok premier bydgoskiego studia. W pierwszym tygodniu dystrybucji gra zajęła wysokie pozycje w rankingach sklepu Apple App Store plasując się w TOP10 najczęściej pobieranych gier RPG w ponad 100 krajach. Pocket Gamer przyznał grze wyróżnienie „Silver Award”, a Touch Arcade ocenę 5/5 oraz wyróżnienie tytułem gry tygodnia. W recenzjach nie brakuje pozytywnych opinii na temat wysokiego poziomu dopracowania, oprawy wizualnej, wciągającej rozgrywki oraz intuicyjności obsługi. Gracze również przyjęli grę ciepło – globalna średnia ocen to 4,8/5.

– Space Pioneer to najwyżej oceniony tytuł w historii Vivid Games. Pozytywny odbiór graczy i prasy, dobre metryki użytkowe oraz technologiczna niezawodność zapewniają nam możliwość rozbudowy gry o nowe funkcjonalności, najlepsze z nich będą trafiać do gry w nadchodzących aktualizacjach. – komentuje Grzegorz Brol, product owner Space Pioneer.

>> Ponad 60 proc. zysku od początku 2017 r. – sprawdź ofertę portfela wzorcowego CFR w StockWatch.pl

Premiera w sklepie App Store to początek komercyjnej eksploatacji tytułu. W przyszłym tygodniu Space Pioneer zadebiutuje w sklepie Google Play oraz Samsung Galaxy Apps.

– Już za tydzień rozpoczynamy promocję gry na platformie Android, a w kolejnych miesiącach poszerzymy sieć dystrybucji o nowe kanały dystrybucji. Jesteśmy zadowoleni z jakości produktu, potwierdzonej przez wysokie oceny prasy i graczy. W przyszłości zamierzamy kontynuować działania promocyjne jak również inwestować w dalszy rozwój produktu co pozwoli zwiększać metryki użytkowe i monetyzacyjne. O wynikach będziemy systematycznie informować rynek – zapowiada Remigiusz Kościelny, prezes Vivid Games.

W piątek rano kurs akcji Vivid Games rośnie o symboliczne 0,2 proc. do 4,29 zł. W szerszej perspektywie stopa zwrotu jest znacznie lepsza. Tylko w ciągu trzech miesięcy akcje producenta gier mobilnych podrożały o 37 proc., a w pół roku o blisko 70 proc.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT vivid, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR