StockWatch.pl

SPÓŁKA: tph

 • 7 lipca Tele-Polska Holding zadebiutuje na GPW Omawiane walory:

  Dostawca usług telekomunikacyjnych przenosi się z NewConnect na rynek równoległy GPW. Tele-Polska Holding w czerwcowej ofercie uplasował 2.216.102 nowych akcji serii E.

 • Raport: Marne wyniki tegorocznych debiutów Omawiane walory: , , , , , , , , , , , , , ,

  Z małymi wyjątkami, bilans debiutów z 2014 roku jest słabiutki. Spośród 13 spółek, które w tym roku zadebiutowały na głównym parkiecie, zaledwie cztery przyniosły średnioterminowy zysk inwestorom. Eksperci biją na alarm, że w obecnej sytuacji ciekawych ofert pierwotnych będzie ubywać.

 • Do trzech razy sztuka, Tele-Polska Holding wznawia ofertę akcji Omawiane walory:

  Inwestorzy indywidualni od czwartku mogą składać zapisy na akcje telekomunikacyjnej spółki z NewConnect. W puli do objęcia jest 10 mln akcji po cenie 2,15 zł za sztukę. Zwieńczeniem oferty ma być przejście TPH na główny parkiet GPW.

 • TPH zrealizował już blisko połowę prognozy zysku netto na 2014 r. Omawiane walory:

  Telekomunikacyjna spółka z NewConnect przy okazji publikacji mocnych wyników za I kwartał zasygnalizowała zamiar kolejnego podejścia do emisji akcji i przenosin na główny parkiet GPW. Decyzja o wznowieniu oferty publicznej ma zapaść w ciągu najbliższych dni.

 • Emisja akcji tematem z czatu inwestorskiego z zarządem TPH Omawiane walory:

  Termin spotkania on-line z członkiem zarządu Tele-Polska Holding zbiegł się w czasie z rozpoczęciem oferty publicznej akcji dostawcy usług telekomunikacyjnych. Zapisy dla inwestorów indywidualnych potrwają do 17 marca. Podczas czwartkowego czatu padło wiele pytań o szczegóły emisji, plany rozwojowe spółki oraz zachowanie kursu akcji.

 • W czwartek ruszają zapisy na akcje Tele-Polska Holding Omawiane walory:

  Dostawca usług telekomunikacyjnych chce pozyskać z emisji akcji serii E około 20 mln zł. Środki mają trafić m.in. na rozwój bazy abonenckiej oraz rozbudowę infrastruktury sieciowej. Publiczna oferta akcji oraz dalsze plany rozwoju spółki to główne tematy czwartkowego czatu inwestorskiego z przedstawicielem zarządu Tele-Polska Holding.

 • Rekomendacja z wysoką wyceną podbiła kurs akcji TPH Omawiane walory:

  Niemieckie biuro maklerskie wyceniło jedną akcję telekomunikacyjnej spółki z NewConnect na 3 zł. Broker spodziewa się, że w tym roku Tele-Polska Holding osiągnie około 15-proc. wzrost przychodów i zysku netto.

 • Tele-Polska Holding po udanym roku znów spogląda na główny parkiet Omawiane walory:

  Firma telekomunikacyjna z gracją przeskoczyła ubiegłoroczną prognozę przychodów oraz zysków. W najbliższych tygodniach może wrócić do kwestii wznowienia oferty publicznej, której zwieńczeniem ma być przejście na główny parkiet GPW.

 • TPH śrubuje prognozy przed przejściem na główny rynek Omawiane walory:

  Sporo się dzieje w Tele-Polska Holding. Telekom jest na ostatniej prostej emisji nowych akcji. Dodatkowo spółka podniosła właśnie prognozę wyników na kolejne lata. Ważnym celem dla spółki jest także przejście na rynek regulowany GPW.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR