X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Zapraszamy na VII edycję Emerging Markets Business Conference

Opublikowano: 2018-06-19 11:26:11

Już 27 czerwca odbędzie się organizowana przez studentów Szkoły Głównej Handlowej VII edycja Emerging Markets Business Conference (EMBC). StockWatch.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

Komunikat prasowy

Najwybitniejsi przedstawiciele ze świata nauki, polityki i biznesu opowiedzą o kluczowej roli innowacyjności w inwestycjach, o znaczeniu polityki w kształtowaniu się globalnego układu sił, a także podzielą się prognozami dotyczącymi najbardziej obiecujących rynków wschodzących najbliższych lat. W złotej erze rynków wschodzących EMBC wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu na wiedzę o nowych możliwościach i największych wyzwaniach wynikających ze współpracy gospodarczej krajów dynamicznie rozwijających się. Celem konferencji jest umożliwienie wymiany myśli i doświadczeń dotyczących rynków wschodzących, a także integracja środowiska akademickiego i biznesowego. To największe takie wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej.

Konferencja odbędzie się w środę, 27 czerwca w Centrum Bankowo-Finansowym Nowy Świat SA. Wydarzenie składa się z 3 paneli dyskusyjnych urozmaiconych o keynote speeches. Prelegentami tegorocznej edycji projektu będą między innymi: Marcin Petrykowski, Adam Ringer oraz Paweł Śliwiński. Wydarzenie zostanie zwieńczone bankietem, stanowiącym idealną okazję do networkingu z zaproszonymi gośćmi, w międzynarodowym środowisku.

Tematy tegorocznych paneli dyskusyjnych:

 • Emerging Branch of Economy,
 • Energetics and industry development in Emerging Markets
 • Impact of the Trump Bump 2.0 in Emerging Markets

Wydarzenie organizowane jest w ramach Emerging Markets Business Summit (EMBS), dwutygodniowego szczytu gospodarczego i krótkookresowej wymiany studenckiej, przygotowanych we współpracy z najbardziej prestiżowymi uczelniami biznesowymi z krajów wschodzących. W tym roku, w szczycie wezmą udział studenci z Meksyku i Malezji.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie https://web.facebook.com/events/627317474267528/

 

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

  - analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,
  - moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,
  - aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,
  - narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (aktualności, giełda, akcje)

 • Cena ropy naftowej sięga tegorocznych minimów

  O ile notowania złota i miedzi w bieżącym tygodniu pną się w górę, to zupełnie inna sytuacja panuje na rynku ropy naftowej. Inwestorzy są tam dużo bardziej pesymistyczni, a cena ropy sięga tegorocznych minimów.

 • Selvita podczas ASH 2018 zaprezentuje wyniki projektu SEL120

  Selvita zaprezentuje najnowsze wyniki projektu SEL120, małocząsteczkowego inhibitora CDK8 o potencjalnym zastosowaniu w leczeniu ostrej białaczki szpikowej, podczas 60. American Society of Hematology Annual Meeting (ASH 2018), które odbędzie się w dniach 1-4 grudnia 2018 r. w San Diego.

 • Analiza techniczna 4 spadających noży z portfela Leszka Czarneckiego

  Łapanie spadających noży i na giełdzie i w życiu codziennym często kończy się źle. Jednak nawet po najbardziej drastycznych przecenach przychodzi czas na solidną (choć zazwyczaj krótką) korektę wzrostową. Wojciech Kręcki, autor portfela Cztery Fazy Rynku na StockWatch.pl sprawdził, jak po środowym odbiciu prezentuje się układ techniczny na wykresach Idea Banku, Getinu, Getin Noble Banku oraz Open Finance.

 • A jednak może być lepiej niż na Wall Street

  Po wtorkowym „przesileniu” rynki zaczęły łapać grunt pod nogami. Szczególnie cieszy relatywna siła WIG20, który był dziś zdecydowanym liderem wzrostów na Starym Kontynencie. Polski indeks blue chipów w skali ostatniego miesiąca zyskał 1,2 proc., natomiast w tym samym czasie S&P500 stracił 3,7 proc., a Nasdaq -6,5 proc. Jak widać, scenariusz w którym polski parkiet wypada lepiej na tle pogrążonej w korekcie Wall Street jest możliwy, choć faktem jest, że empirycznie zjawisko to bywa rzadkością.

 • Hanapeta Holdings umocnił się na pozycji lidera w akcjonariacie Polnordu

  Wyjaśniła się tajemnica wtorkowych wysokich obrotów na akcjach dewelopera mieszkaniowego. Za wczorajszymi transakcjami stał cypryjski wehikuł inwestycyjny Hanapeta Holdings.Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku