Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

digital_world

digital_world

Ostatnie 10 wpisów
Czyżby zaczynało się przyciskanie p. Orbana?

Węgierskie papiery "śmieciami" dla kolejnej agencji

Cytat:
Agencja ratingowa Standard&Poor's obniżyła w środę wiarygodność kredytową Węgier do poziomu śmieciowego, uznając jednocześnie, że jej perspektywa jest negatywna. Pod koniec listopada do podobnego poziomu "ściął" Węgry Moody's.
Mój blog: vibender.pl

Czyli "de facto" oznacza to powrót do niezależnych walut tyle że pod wspólną nazwą "euro". Coś jak frank francuski vs frank szwajcarski. I to i to "frank" blackeye Jak dla mnie abstrakcja, bo w ten sposób strefa euro traci swój pierwotny sens.

@sevenseas Abstrahując od bieżącego kierunku w którym zmierza teraz ten wątek, to pisząc o dewaluacji euro wyjaśnij mi, proszę, bo nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałem. Chodziło Ci o taką sytuację w której za to samo euro w Grecji możnaby przykładowo wyprodukować dwa razy więcej produktów niż gdzie indziej? Niższa emerytura pozwoliłaby zachować zbliżony standard jak wyższa np. w Niemczech itd? 1 Euro pozostaje nadal 1 euro ale lokalnie (na danym obszarze geograficznym) jego wartość jest inna?

Jeszcze się tu nie dopisywałem ale dziś mam powód do radości (?), więc to zrobię - wczoraj ruchomy stop wywalił mnie z szortów na DAX przy 285,08. Trochę byłem wnerwiony bo wciąż jestem przekonany o spadkach w dłuższym terminie, ale jakbym go nie miał to dziś chyba odczuwałbym potrzebę zakończenia dnia z butelką mocniejszego trunku w dłoni. Został mi tylko BRS.

Znalazłem otwartą wersję TTSa na linuksa - nazywa się toto Milena i nie brzmi jak expressivo bandhead Wkleiłem tekst z forum i... jest śmiesznie. Jednak podpisy (zwłaszcza te dłuższe) pod postami miażdżą. Pewnie dałoby się łatwo napisać skrypt wyszukujący i usuwający je z tekstu. Jak to ogarnę - będę używał. Dzięki v3nom Angel

A ja 1-2h dziennie, choć jak się dzieje coś wybitnie ciekawego to raczej zmieściłbym się w przedziale 3-6. Naukę inwestowania, czytanie/oglądanie/słuchanie publikacji "na sucho" w tym temacie wliczamy? Bo jeśli tak to zdecydowanie 3-6h. Kurczę, przydałyby się ankiety wielokrotnego wyboru na forum, choć na razie nie bardzo sobie wyobrażam mechanizm jak to zaimplementować.

EDIT:
@v3nom Napisałeś
Cytat:
odsłuchiwanie forum

Jak to wygląda, sprawdza się w przypadku forum? Da się zrozumieć tekst? Poleciłbyś jakiś czytnik najlepiej na Linuksa chociaż win też może być?

Cytat:
muszą rozbić 3.50

Chodziło Ci o 4,50 na EUR/PLN? Tak?

Dzięki, że tak szybko wprowadziliście poprawkę Angel

enthusiast napisał(a):
(...) nie można przeglądać forum pod Operą Mini (poruszony już problem białej strony). Z moich doświadczeń wynika, że jest to jedyna przeglądarka, pod którą w wersji mobile sensownie renderuje się treść forum, stąd prośba o w miarę możliwości priorytetowe podejście do rozwiązania problemu.

Też często-gęsto korzystam z forum na urządzeniach mobilnych więc jeśli zależy Ci na przeglądaniu pod Operą Mini, albo pod zwykłą Operą do czasu wprowadzenia poprawki to możesz połączyć się przez proxy. Nie żeby się od razu logować, ale do przeglądania jest w sam raz i wszystko się wyświetla (no może oprócz nowej zakładki z boku). Próbowałem pod anonymouse.org i pod jakimś z proxy.org i forum śmiga.

Chyba najlepszy miks dubstepowy jaki słyszałem, chociaż nie jestem zagorzałym miłośnikiem tego gatunku:

Informacje
Stopień: Rozgadany
Ostatnia wizyta: 3 lutego 2012 13:05:55
Liczba wpisów: 184
[0,06% wszystkich postów / 0,05 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,406 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d