pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

harleyangel

harleyangel

Ostatnie 10 wpisów
Być może wyjaśnia się sprawa z zapłatą za hotel, niektórzy już wiedzą i spokojnie skupują akcje.
Przypomnę, że od tej historii rozpoczął się totalny zjazd tej spółki ze 1,35 na mniej niż 0,70zł.
Poza tym spółka raportuje wygrywanie różnych prac więc biznesowo nie wygląda to źle.

Ruchu czysto spekulacyjnego bez żadnej istotnej wiadomości również wykluczyć nie można...

istotny jest dla spółki kurs dolara. Jak się kształtował kurs USD wiadomo. Przy niskich marżach odbija się to na wszystkich wskaźnikach.
Kurs USD = kurs Komputronik

CCE też nie pomaga. Ale może zbankrutują i temat się sam rozwiąże

JSW wzrósł analogicznie do FTSE Mining. Jest korelacja pomiędzy rudą żelaza a cenami koksu

info o emisji akcji czyli duzi oddali papiery. Pachnie katastrofą... znowu wywalą kasę w błoto

moja opinia: zdołowali kurs odpisami a teraz przystępują do odbioru akcji w wezwaniu, zgodnie z przepisami. Uczmy się od chłopaków z USA. Dużo osób odda papier po 6,10 , manewr się uda

uwielbiam merytoryczne wpisy:

www.portalspozywczy.pl/mieso/w...

żeby nie było.

a tu ocena eksperta rynku:

Nałożone sankcje, ograniczone rynki eksportu, spadek zapotrzebowania na mięso na krajowym rynku czy zapowiadająca się wojna cenowa, sprawia że rok 2014 będzie szczególnie ciężki. Szczególnie dla tych średniej wielkości i małych zakładów mięsnych. Te duże, a zwłaszcza grupy kapitałowe poprzez stagnację mogą jeszcze bardziej wzmocnić swoją pozycję. Kluczem do sukcesu będzie wykorzystanie nowoczesnych technologii, organizacji pracy i marketingu.

polityka zagraniczna to mniejszy problem. Większy to lekceważenie przez lata kontroli wet, świadectw, etc. Przez 2 dziki które przyszły lub je przywieziono za wschodniej granicy nasze zakłady tracą rynki zbytu w Azji. O ASF było wiadomo od początku 2013 roku. Czy ktokolwiek w MR pomyślał o zabezpieczeniu?
My Patrzymy przez pryzmat DUDY, mnie osobiście bardzo boli aktualna sytuacja ale dziesiątki tysięcy rolników są w sytuacji tragicznej. Co rzecz jasna spowoduje dalszy spadek produkcji świnek w Polsce.

tak czy owak zarząd Dudy ma co robić, ale wierzę że po tym Armagedonie wyjdą z tego mocniejsi. I tego życzę innym akcjonariuszom

z jednej strony tanieje z drugiej tracą rynki zbytu ( pośrednio ), w wywiadzie wspominali że dla nich ważniejsza jest Azja. Nie dotarłem do żadnego info o tym że Azja jest lub wkrótce będzie odblokowana dla polskich produktów mięsnych. Teoretycznie po wydzieleniu stref powinno to ruszyć i końcowo może być ta sytuacja dla Dudy opłacalna ale jak na razie rynek widzi to słabo

przy dłuższym zamieszaniu Duda zacznie tracić, bo zacznie się rzeźnia na polskim rynku. 2 sprawa to rynki azjatyckie - mam nadzieję że wydzielenie stref przez KE ( co właśnie nastąpiło )umożliwi eksport. Ciekaw jestem czy Rosja pod groźbą WTO ustąpi. Sprawę Rosja przegra na bank, pytanie jakie to na nich zrobi wrażenie i czy w grę wchodzą odszkodowania.

Informacje
Stopień: Rozgadany
Ostatnia wizyta: 18 marca 2020 15:33:12
Liczba wpisów: 157
[0,05% wszystkich postów / 0,04 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,523 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +81,71% +16 342,39 zł 36 342,39 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d