pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

cegielka

cegielka

Ostatnie 10 wpisów
Ja jestem zadowolony i dokupię akcji w emisji. Mam trochę stażu na tej Spółce i jak do tej pory nie zawiodłem się. Spółka bardzo transparentna i wydaje mi się, że z bardzo dużym potencjałem. Uczciwy Zarząd to dla mnie podstawa a tutaj tak właśnie jest.

Bardzo cieszy rekord wszechczasów ten pomniejszony o dywidendy, to bardzo dobry znak. Technicznie patrząc wykres prezentuje się bardzo dobrze.
W poniedziałek będzie wirtualna konferencja dla inwestorów.

Na spotkaniu przedstawiona zostanie informacja o wynikach osiągniętych w III kwartale 2020 roku oraz o obecnej sytuacji i perspektywach zmieniającej się Grupy K2 Internet na najbliższą przyszłość.

Spotkanie rozpocznie się w poniedziałek, 23 listopada 2020 roku, o godz. 10.00.

Ponad 22 000 m3 sprzedaży w październiku rozbiło bank poprawiając historyczny rekord miesięcznej produkcji. Zaczyna być bardzo ciekawie, bo z rentownością nigdy nie było tu kłopotu i Spółka pod tym względem bryluje w branży.
19.11 wyniki i nie może być innej opcji jak duży plus.

Dywidenda. Jeśli podnieśli by stopę do poziomu około 40 % to myślę, że kursowi by to sprzyjało bo zyski i płynność PEKABEX ma na najwyższym poziomie.

Czy będzie 2,50 zł zysku na akcje za 2020r? Pożyjemy, zobaczymy.
Zobaczymy też, który analityk jako pierwszy wyceni Spółkę na dużo więcej niż obecnie.

Odnośnie postu powyżej.

Raportowana sprzedaż za 2 kw 2020r jest na bardzo wysokim poziomie.
Raport 1 kw 2020r wraz z komentarzem, mówi też m.in. o rekordowym portfela zamówień grupy Pekabex na ten rok... Więc wszystko idzie ku dobremu, a portfel zamówień jest rekordowy - link

www.money.pl/gielda/pekabex-mi...

Jesteśmy bardzo zadowoleni w wyników pierwszego kwartału. Rekord sprzedaży zanotowany w pierwszych trzech miesiącach br. to pochodna rekordowego portfela zleceń o wartości 572 mln zł (w tym 494 mln zł do realizacji na rok 2020), z którym weszliśmy w 2020 r.
Pekabex idzie na rekord, potwierdzone w powyższym wywiadzie.

Blisko coraz bliżej... Przejecie rentownej, bawarskiej Spółki.

O potencjalnym celu przejęcia, można dowiedzieć się z raportu z 19.02. 2020

Potencjalny Cel Przejęcia jest działającym, rentownym biznesem o profilu zbliżonym do Emitenta, produkującym zarówno elementy zbrojone jak i sprężone. Z dokumentów finansowych wynika, że Potencjalny Cel Przejęcia osiągnął w roku 2018 ok. 25mln Euro przychodów, oraz wygenerował zysk netto na poziomie 1,4 mln Euro oraz EBITDA na poziomie 2,4 mln Euro. Obecny potencjał produkcyjny Potencjalnego Celu Przejęcia Emitent szacuje na ok. 30.000 m3 rocznie.
www.stockwatch.pl/komunikaty-s...

Z raportu z 09.07.20
Znamy już cenę i czas.

W wyniku dotychczas przeprowadzonego procesu due diligence Emitent wyraził zainteresowanie nabyciem wskazanych udziałów za kwotę 12.250.000 Euro. Jedyny właściciel Potencjalnego Celu Przejęcia wyraził wstępną aprobatę na główne założenia nowej oferty Emitenta. Emitent będzie tym samym kontynuował proces badania due diligence. Uzgodniona między stronami wyłączność w zakresie zawierania umów i negocjacji została przedłużona do końca września 2020 roku. W tym terminie Zarząd Emitenta wyraża nadzieję na zakończenie procesu due diligence i dojście stron do ostatecznego porozumienia, skutkującego zawarciem finalnej umowy sprzedaży.
www.stockwatch.pl/komunikaty-s...

Po ostatnich komunikatach widać jak PEKABEX bardzo prężnie się rozwija (co bardzo ważne bez wpadek finansowych) i nadmiernego zadłużenia. PEKABEX generuje rok w rok bardzo duże zyski przy bardzo dużej rentowności jak na branżę budowlaną. ... Do tego potrafi dzielić się corocznie! dywidenda, na tą chwilę dywidenda jest dość małą ale jest coroczna. JEST DOBZE.

SKY IN THE LIMIT, na wykresie, jakby przebić historyczne szczyt na 13,5 zł to oporów brak.

Od 1 czerwca 2020r wchodzą przepisy dotyczące wirtualnych kas fiskalnych. Niewatpliwie wplynie ro bardzo pozytywnie na wyniki Spółki.

biznes.interia.pl/podatki/news...

Teraz albo nigdy.

Pandemia otworzy drogi dla takich branż jak telemedycyna i stawiał bym, że będzie to wieloletni trend, który zmieni oblicze medycyny w przyszłości. To nie będzie chwilowa moda lecz będzie to długoletnia przyszłość Wiele badań będziemy robić w domu.

Jeśli chodzi o Nestmedic. To mają oni gotowy produkt Pregnabit, technologia Pregnabit była wielokrotnie nagradzana i wyróżniana .https://nestmedic.com/spolka/nagrody-i-wyroznienia/
Produkt gotowy jest do skalowania a oczy na telemedycynę będą się dopiero otwierać.

Czy Spółka wykorzysta warunki okołorynkowe i otwarcie się na technologię KTG?
Niemcy z Deutsche Balaton dali Spółce kapitał i w nią zainwestowali. Szanse na wzrost z pewnością są ale nie a co ukrywać' że do tej pory było słabo a nawet bardzo słabo jeśli chodzi o komercjalizację Pregnabit.
Ostatnimi czasy trochę się pozmieniało w Spółce: Prezes i niemiecki Inwestor dają szansę na pozytywne zmiany.

Zobaczymy za jakiś czas czy spółka wykorzysta szansę. Jednym zdaniem teraz albo nigdy.

Tutaj wystarczy jedna duża umowa i zmieni sie postrzeganie Spółki, a koronawirus może być katalizatorem takich umów. Na akcjach zrobily się obroty, finansowanie zapewnione bo Niemcy objęli warranty. Czekamy.

W zwiazku z epidemią dla Spółki i jej produktu Prgnabit otworzyly się batdzo korzystne warunki okołorynkowe. Nadarza się wielka okazja by przydatność urządzania zaskoczyla na plus... Inna sprawa xzy Spółka to wykorzysta.
Technicznie ciekawy ostatni ruch wzrostowy plus obroty

No to odnotujmy.
Spółka spadła od historycznego szczytu na poziomie 63.4 zł o równe 50 %. Jakby nie patrzeć to sporo.
Rajdu Mikołaja nie było.
Czekamy na warunki emisji, cenę akcji i komu zostaną zaoferowane. To będą wieści pod choinkę i na Nowy Rok.

Mamy NWZA 18.12.2019

Będą głosowane warranty subskrypcyjne czyli certyfikaty uprawniające do objęcia akcji po ustalonej cenie najczęściej wyższej niż kurs giełdowy. Ciekawe rozwiązanie, wygląda na to że emisja zostanie przeprowadzona na lepszych warunkach niż ostatnio.
Czekamy na szczegóły czyli ilość i cena zamiany warrantów.

Czekam na warunki emisji.
Jeśli chodzi o cenę akcji ostatnia emisja odbyła się przy cenie równej 21 zł i była średnią notowań z ostatnich 2 miesięcy poprzedzających emisję.

Na dzień dzisiejszy mamy,
Średnia notowań z ostatnich 3 miesięcy to około 35 zł.
Średnia z 6 miesięcy jest kilka % wyższa, a największe obroty odbyły się przy cenie 40 zł.
Jeśli charakter emisji będzie zamknięty to nie spodziewam się dyskonta wobec średniej z 6 miesięcy. Należy szanować obecnych Akcjonariuszy, a ze względu na zamknięty charakter emisji Nowy Inwestor powinien płacić nawet in + w stosunku do średnich.

Przykład Daty Walk i ich ostatniej zamkniętej emisji.
Luty 2019 emisja z ceną 22 zł (emisja otwarta)
Październik 2019 emisja z ceną 46 zł (emisja zamknięta). Obecny kurs to 62 zł

BalROCK napisał(a):
Tomku, ja również bardzo Ci dziekuję za obszrna relację. Jeszcze nie przeczytałem w całości, ale mam pytanie/obawę:

Pure potrzebuje ~30 mln zassać z rynku na projekty. Niestety, w mojej ocenie poprzednia emisja przeprowadzona została źle - akcje trafiły (w pewnym stopniu) do nieodpowiednich rąk, potem mieliśmy wodospad, który stawia Pure w trudnej sytuacji. Zamiast zassać 30melonów emitują akcje dajmy na to po 50 zeta (czytaj ~600k akcji) - to i tak ogromna liczba (obecnie jest 1,6mln akcji) musi wyemitować dajmy na to 857k akcji po 35zeta - co jest nierealne, bo kurs spadnie o 30-40% lekko. Czy ludzie z Pure byli pytani o ten problem?

W kwestii ostatniej emisji podpisuję się pod tym co napisano powyżej. Po prostu nie rozumiem dlaczego inwestor finansowy nie płaci premii za obejmowany większy pakiet, nie płaci nawet ceny rynkowej a dostaje pewne dyskonto.
Co z robiła ostatnia emisja, gdy dopuszczono ją do obrotu to widzieliśmy.
Przy dzisiejszej płynności na akcjach Pure nie da się objąć większego pakietu, co i w jakim stylu Zarząd podwyższy kapitał dowiemy się niedługo. Mam nadzieję, że "zadba" o dotychczasowych Akcjonariuszy.

Z podziękowaniem dla tomasz321 za relację ze spotkania z Zarządem.

Mam pytania dotyczące ewentualnego podwyższenia kapitału.
Średnia (ważona obrotem) z ostatnich 3 miesięcy to ponad 40 zł za akcję i mam nadzieję, że Zarząd weźmie to pod uwagę plasując (ewentualną) nową emisję. Niech fundusze i nowi akcjonariusze zapłacą premię za większy pakiet Pure Biologics. Obroty na akcjach Pure są znikome i zapłacenie premii za większy pakiet dobrze rokującej spółki jest dla mnie czymś oczywistym.
Mam nadzieję, że Zarząd będzie miał na uwadze interesy wszystkich Akcjonariuszy.

13,06 zmiana nazwy na Develia.
Akcjonariusze LC Corp zdecydowali w czwartek o zmianie nazwy spółki na Develia - podała spółka w komunikacie. Nowa nazwa wejdzie w życie po rejestracji zmiany statutu przez Krajowy Rejestr Sądowy.
www.bankier.pl/wiadomosc/LC-Co...

Mamy O.27 zł dywidendy + bardzo dobrą koniunkturę w branży przekładajłcą się na świetne wyniki LCC,.
Mamy także do 15 sierpnia przyrzeczenie sprzedaży 2 biurowców za blisko 500 mln zł tj. 113 mln€ (komunikat z 14.04).
www.bankier.pl/wiadomosc/LC-Co...

Kluczowy opór to 2.70 do 2.75.
LCC to trochę zapomniana Spółka {jak i cały sektor nieruchomości_.Spółka może być ciekawa dla PPK, jeden z najhojniejszych dywidendowych średniaków.

Mamy wyniki za 1 kwartał 2019r. Szalona rentowność 2018 była nie do utrzymania, jednak nadal kasa płynie do spółki bardzo szerokim strumieniem...

Przychody ze sprzedaży w I kwartale 2019 roku wzrosły o 10% w porównaniu do analogicznego okresu 2018 roku i wyniosły 181 mln zł. Wartość skonsolidowanego zysku netto Grupy Kapitałowej osiągnięta w I kwartale 2019 roku wyniosła 6,8 mln zł i była niższa o 31% w porównaniu z I kwartałem roku 2018 (9,9 mln zł). Wypracowany skonsolidowany poziom EBITDA wyniósł 12,4 mln zł, co oznacza spadek o 26% w stosunku do analogicznego okresu poprzedniego roku.

Czasami z dalszej perspektywy rozwój spółki widać lepiej.
W stosunku do I kwartału 2017 roku wynik netto Grupy Pekabex jest wyższy o 2 718 tys. zł, co oznacza wzrost o 66%.”
pekabex.pl/pl/relacje-inwestor...

Spółka się rozwija, chociaż patrząc na kurs i wykres to można odnieść odwrotne wrażenie.
Jak na branżę budowlaną ROE i ROA robią wrażenie, coroczna dywidenda także jest standardem (mogła by być % wyższa z zysku) ale skoro mają zostać europejskim zawodnikiem to na tą chwilę niech tak będzie. Wskaźnikowo podaje za SW, c/z = 4,4 i c/zo = 1,8 czyli taniocha.

In minus to raportowana mniejsza wielkość produkcji w m3 rok do roku. Jednak ilość m3 zależy od tego co wdanym momencie Grupa realizuje / produkuje, m3 produktu wysoko przetworzonego... Spółka raportuję tę wielkość co miesiąc, podobno ma być lepiej.

Sądzę, że dywidendę tutaj zobaczymy. PEKABEX przeznacza co roku do 20 % zysku na dywidendę czyli stopa dywidendy powinna być miedzy 3,5 % do 4 %.
To był świetny rok dla PEKABEXU, niestety pierwszy kwartał będzie słabszy, przesunięcia zleceń. Kto ma pytania niech pisze do spółki, odpowiadają dosyć szybko.

Co do spadków, to pewnie któryś z TFI sprzedaje, mają wypłaty i skracają pozycję... Ale dzięki temu można kupić dobre spółki w świetnej cenie.
Historia zysku, ROE i ROA robią wrażenie. PEKABEX to dobra, niezadłużona i bardzo zyskowna spółka.

Telefon działa PL +48 570 00 2829 można porozmawiać, sprawdzone.
Mail z zakładki dla inwestorów działa e-mail: p.ksiazek@innervalue.pl - pisałem dzisiaj i dostałem dzisiaj odpowiedź.

"Uwaga na spółkę, adres e-mail podany na stronie nie istnieje, telefon milczy" Twoje słowa sugerujące brak kontaktu ze spółką są po prostu nieprawdziwe. Do tego się odniosłem.
Na forum jestem już od kilka ładnych lat, niektórzy pojawiają się i znikają. No to naganiam skoro to odkryłeś, najbardziej nagoniłem sam siebie na akcje Pure Biologics. Z mojej strony koniec dyskusji na ten temat.

@ SLU
Wypisujesz brednie, siejesz panikę. Jeden z adresów podanych nie istnieje (fakt), natomiast na inny można uzyskać kontakt i odpowiedź ze spółki - sam uzyskałem dzisiaj taką odpowiedź (tego już nie piszesz).
Tyle w temacie.
Jest emisja kierowana po 21 zł. Emisja ta jest niepubliczna i niedługo dowiemy się kto ją objął.

Duże podobienstwo do Selvity, potencjał pracowniczy naprawdę zacny. Niedawno zapowiedzieli emisję kierowaną z ceną max. na poziomie 25 zl.
Na Selvicie też była emisja w okolicach 11 zl. Potem spolka pokazała potencjał.... Miejmy nadzieję, ze tutaj będzie podobnie.
Brawo za granty.

Pierwsza współpraca marek Esotiq z siecią Aldi.

To pierwsza współpraca obu marek, zwiększająca potencjał w zakresie dotarcia do nowych grup klientów i poszerzająca obszar ich działania. Z takiego modelu współpracy korzystają wszystkie strony, a najbardziej cieszą się klienci, bo w sklepie, w którym robią codzienne zakupy odnajdują ofertę swoich ulubionych marek.
www.galeriehandlowe.pl/publika...
No to mamy nową i większą grupę klientek.

Co do wyników za 4 kwartał 2018 to powinny być one bardzo dobre. Wzrost przychodów i marży w 4 kw 2018r - spółka podaje miesięczne przychody oraz szacunkową marże brutto - powinien dać ładne zyski. Oczekuję pozytywnej niespodzianki wynikowej.
Spółka bardzo tanio wyceniana c/zo = 4,6.
Niestety słaba płynność akcji na GPW to główny minus.

Oprócz tego, że "Kuchnia domowa jest smaczna i zdrowa" to powinna jeszcze dać nieźle zarobić.
AT - mamy wybicie górą z 9-miesięcznego trójkąta + podwójne dno. Ładnie to zaczyna wyglądać na kreskach...
Fundamentalnie - bardzo niska wycena, z poprawiającymi się marżami. Wyniki za 3 kw 2018r pokazują, że możemy się spodziewać bardzo mocnych zysków w 4 kw 2018.
Amika - mocny typ na najbliższe miesiące.

sebosoft napisał(a):
Rzeczywiście ładnie to wygląda, do tego technicznie blisko historycznego szczytu i wybicia z 3 letnich wahań. Ale póki co, ktoś korzysta z obrotów i sprzedaje na oporze.

Najwyższa pora zakończyć ten 3 letni zakres w poziomach między 9 i 13 zł. Jak przebijemy historyczny szczyt (kilka sesji temu naruszyliśmy 13,6) to technicznie wchodzimy w hossę... Napiszę drukowanymi (bo to słowo zapomniane na naszym rynku kapitałowym - HOSSA na PEKABEX puka do drzwi.

PEKABEX to bardzo stabilnie i bezpiecznie się rozwija, wystarczy spojrzeć na skonsolidowane wyniki roczne.

W dobie bardzo wysokich kosztów pracowniczych to nowoczesne konstrukcje prefabrykowane dają wartość dodaną, co widać w zyskach rocznych i bardzo wysokiej, powtarzalnej rentowności. Rentowność PEKABEXU jest bardzo wysoka od wielu lat. Są bardzo nowocześni. W Polsce to PEKABEX przeciera szlaki jeśli chodzi o duże moduły sprężone (długość ponad 100 m i waga ponad 100 ton) i to PEKABEX wyznacza standardy w dziedzinach betonu sprężonego i strunobetonu.

Myślę, że inwestorzy patrzą na PEKABEX przez pryzmat trochę siermiężnego żelbetu... a tu Panie nowoczesność, nowoczesność, nowoczesność (klasyk mawiał zmiany, zmiany, zmiany).

Wyniki potęga, to musi robić wrażenie... A przy takich wskaźnikach to wycena akcji powyżej 20 zł nie powinna nikogo dziwić.

c/z przy dzisiejszej wycenie = 6,2
ROE powyżej 20
ROA ponad 10

Wyniki samego 3-go kw 2018r.

Skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 254,47 mln zł w III kw. 2018 r. wobec 162,43 mln zł rok wcześniej.
Zysk operacyjny w III kw. wyniósł 20,99 mln zł wobec 9,34 mln zł zysku rok wcześniej.
Firma wypracowała w tym czasie 18 mln zł zysku netto wobec 7,24 mln zł przed rokiem

Robi wrażenie.

Narastająco. 1-3 kw 2018r.

Przychody ze sprzedaży w wysokości 646,06 mln zł w porównaniu z 444,27 mln zł rok wcześniej.
Skonsolidowany poziom EBITDA sięgnął narastająco po trzech kwartałach 63,9 mln zł, o 96,1% więcej niż w analogicznym okresie poprzedniego roku.
Wartość skonsolidowanego zysku z działalności operacyjnej grupy kapitałowej narastająco wyniosła 53,3 mln zł i była wyższa o 132,8% w porównaniu do trzech kwartałów 2017 r. (22,9 mln zł).
W I-III kw. 2018 r. spółka miała 40,83 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w porównaniu z 16,62 mln zł zysku rok wcześniej, przy

Wyniki petarda.

Analityk Fundamentalny napisał(a):
Do tej pory (bodajże ostatnie 3 kwartały) istotne zwiększenie sprzedaży nie przekładało się na zyski - średnia cena samochodu spada więc trudno zakładać, że teraz będzie lepiej. Choć oczywiście wszystko jest możliwe.

Na poziomie zysku ze sprzedaży za 2 k2018 był wzrost tej pozycji o 4 mln zł.
Zysk operacyjny z 2kw był mniejszy ze względu na rozliczenie różnic kursowych.

Czekamy na wynik 3-go kaartału. Powinno być nieźle skoro chcą płacić zaliczkową, bardzo pokaźną dywidendę.

Ciekawa analiza po wynikach.

Wittchen produkuje i sprzedaje głównie galanterię skórzaną choć faktycznie oferta firmy jest znacznie szersza: torby, portfele, szale, parasole, obuwie, paski itp.
Patrząc na wskaźniki finansowe które są na najniższych historycznie poziomach Wittchen wydaje się nisko wycenianą spółką.

www.analizyprezesa.pl/2018/11/...

Mam nadzieję, że PFR i Skarb Państwa czuwa i końcu przejmie kontrolę nad RAFAKO... Kłopoty PBG temu scenariuszowi bardzo sprzyjają (podobna sytuacja była w PKO BP i PeKaO rękach Unicredito,

Nosił wilka razy kilka, ponieśli i wilka.

Wyniki to historia, dużo ciekawsza będzie reakcja na wyniki. Jeśli po złych wynikach nie będzie dużych spadków, to zrobi się ciekawie... Od nędzy do pieniędzy taka spółka i specyfika i branży.
Często bywa tak że podanie skrajnych wyników jest właśnie momentem przesilenia.
Stosunkowo niedawno od nędzy do pieniędzy było na JSW.
Zobaczymy, bo patrząc na ostatnie sesje i obroty pokazał się popyt.

W kinach "Kler", a na "Priest Symulator"jeszcze chwilę poczekamy.

„Kler” Wojciecha Smarzowskiego wywołał w Polsce gorącą dyskusję na temat granic w krytykowaniu Kościoła. Symulator Księdza, gra polskiego studia Delirma, posuwa się nawet dalej, niż uznawany za obrazoburczy film.

Więcej: www.radiozet.pl/Nauka-i-Techno...

Zawsze uważałem, że 11BIT to dobra firma a długoterminowe osiągnięcia i długoterminowy wzrost kursu akcji tylko w tym utwierdza.Tego zdania na tą chwilę nie zmieniam a nawet podkreślam transparentność 11BIT i uczciwe traktowanie akcjonariuszy. Oby więcej takich spółek, kurz opadnie a karawana pojedzie dalej.

Pan Brzostek ma prawo sprzedawać swoje akcje i to zrobił. Niech 11BIT dalej robi swoje.

Czy ta podaż pochodzi od Quercusa?
Po urwaniu denka na poziomie 3,20 z marszu jesteśmy przy 2 zł. Po sesji 11.09 mamy:
1) dojście kursu akcji do nominału na poziomie 2 zł
2) duże obroty 1,5 mln akcji
3) zakupy Prezes 40 tys szt po 2,10
4) świecę doji

Kupuj gdy leje się krew, a może nie łap spadającego noża... Zobaczymy, które z prawideł giełdowych okaże się słuszne.

Gruby się bawi.. A czy 0,80 zł czy 1,10 zł to zbytnio go nie interesuje. Z wora do wora. ale te technologie wg wycen są warte dziesiątki milionów euro. Nuda

Przy 320 mamy linię głównego trendu wzrostowego + wzmocnienie luką

Robi się coraz ciekawiej na wykresie i w samej spółce.
Na wykresie - długoterminowo mamy łamany kilku letni boczniak. Jeśli się to uda to ruch powinien dać dużo satysfakcji posiadaczom akcji.
Cognor - wykup obligacji powoli staje się faktem (ostatnie komunikaty) + dzisiejsze wyniki półroczne

Babieno dokupi Bloobera, który był trzymany na smyczy i ominęła go sektorowa hossa. Wyniki Bloober podał w piątek więc od dzisiaj można brać pełnymi garściami.

Powiem Ci, że poczytałbym innych (tych znających branżę) co sądzą o tej spółce. Trzeba próbować wgryźć się w temat. Lekturę w postaci raportu półrocznego już mam.

Wiele dobrego może czekać akcjonariuszy w 4 kw 2018 r. Nie powinno więc dziwić zachowanie kursu wobec faktów przedstawionych przez AIRWAY w lipcowym newsletterze.
Jeśli sam Oral Care (szacunki AWM) będzie wyceniony na dwukrotność sprzedanego za 10,5 mln euro CSS to przy dzisiejszej kapitalizacji AIRWAY na poziomie 48 mln kwota uzyskana za Oral Care czyli około 20 mln euro może robić wrażenie.
Do tego należy doliczyć CPR - wartość technologi porównywalna z CSS, czyli około 10 mln euro.
Spółka pracuje i zabezpiecza patentowo swoje nowe produkty czyli m. in. Laryngel Mask.

Obecna kapitalizacja AIRWAY to 48 mln zł czyli niecałe 12 mln euro

Czekamy na owoce pracy w 4 kw 2018 r.
Tak to opisano w newsletter.

Rynkowy debiut Oral Care i Cuff Pressure Regulator w IV kwartale

Spółka Airway Medix z Grupy Adiuvo Investments przekazuje informacje odnośnie do postępów prowadzonych procesów komercjalizacji innowacyjnych technologii medycznych. Obecnie w rozwijanym portfelu produktowym Airway Medix (AWM)
znajdują się:

Oral Care (OC)
nowy system czyszczenia jamy ustnej osób unieruchomionych z szacowaną wartością rynku na poziomie 400- 500 mln USD,

Cuff Pressure Regulator (CPR)
innowacyjne urządzenie umożliwiające upowszechnienie
automatycznej optymalizacji ciśnienia w mankiecie utrzymującym rurkę intubacyjną
z szacowaną
wartością rynku 250-350 mln USD,

Laryngeal Mask (LMA)

platforma technologiczna związana z grupą patentów dotyczących m.in.
maski laryngologicznej
z szacowaną wartością rynku 400 - 500 mln USD.

Netflix - mamy już 10 % spadek na naprawdę dużych obrotach. Skoczyły one bardzo poważnie od około 3 tygodni. Wykres Netflix do zastanowienia w obliczu inwestycji w CDR.
Hossa rodzi niedźwiedzia?

Wyniki bardzo słabe. Jeśli ceny miedzi zaczną spadac to będzie dramat kosztowy. Nie ma dywidendy czyli skończy jak Orange... Bo po co trzymac. Jesli tylko Cu spadnie to okaże sie, że król jest nagi.

Tak jak opisał JaTo - widać, że eksport się rozkręca. Obecność w Skandynawii już jest a ceny Salmexu można sprawdzić.
www.medicinpriser.dk/Default.a...
www.medicinpriser.dk/Default.a...

W maju zakończono procedure rejestracyjną w Niemczech

Salmex na rynku niemieckim, będzie dostępny pod nazwą handlową Salflutin. Po zakończeniu procedury rejestracyjnej DCP niemiecki urząd rejestracji leków zweryfikuje narodową wersję druków informacyjnych (min. ulotka, opakowanie leku) oraz wyda finalną decyzję o dopuszczeniu do obrotu w terminach przewidzianych przez niemiecką procedurę legislacyjną, czyli w okresie ok. 3 miesięcy. Szacowany termin wprowadzenia produktu, w zależności od tempa uzyskania finalnego pozwolenia, to czwarty kwartał 2018.Rynek leku referencyjnego w Niemczech kształtuje się na poziomie ok. 3,5 mln sztuk inhalatorów rocznie, przez co jest bardzo istotny z punktu widzenia planów eksportowych Spółki.

Czekamy na niemieckie ceny Salmexu i czas na eskataminę.

Eskatamina
Zarząd Celon Pharma S.A. („Spółka”) informuje, że w dniu 22 maja 2018 r. otrzymał informację o zakończeniu III części badania klinicznego I fazy.
www.bankier.pl/wiadomosc/CELON...

Trochę zapomniany papier, ale w ujęciu długoterminowym (patrząc od początku notowań) mamy ładną flagę czy też półkę. Akcje obroniły poziom 28,5 i konsolidacja ta po wcześniejszym ruchu w górę daje pro wzrostowe szanse.

House Flipper zadziwia dalej.
Tak jak w tv: remontowanie i gotowanie czyli to co lubimy oglądać, cieszy się dużą oglądalnością więc tutaj nie z tematem gry trafiono w punkt.
Czy HF z nawiązka nadrobi to co Agony miał zarobić? Macie jakieś szacunki?

AT - ciekawy poziom 13,5
Jak się pociągnie kreskę po dołkach (dolne ograniczenie trendu spadkowego) to okolice 13,5 są dobrym poziomem pod mocniejszą korektę. O hossie porozmawiamy po przebiciu 20 zł czyli trochę dystansu jest.

Czekamy na nową strategię.

Flipper potężny plus.
Agony potężny minus.
Jatka na kursie po potężnym wzroście, ale finansowo wyjdą na wsoje.
AT - ciekawy poziom 108 zł. Linia trendu ostatniej fali wzrostowej.

mysiauek napisał(a):
Czy ktos z Was nie zastanawia się czy nie dokupić na starcie?

Ja chcę dokupić.
Brałem udział w IPO i bardzo mnie ucieszyła stosunkowo nieduża stopa redukcji.
Dużo inwestorów będzie się chciało doważyć się w TSQ.
Kto brał udział w IPO już jest akcjonariuszem... Niech się martwią ci co nie mają.
Sądzę, ze debiut będzie bardzo okazały czyli okolice 60 zł.

Piszą o Cognorze tu i ówdzie...Artykuły z 9 i 3-go kwietnia
Fundamentalnie wygląda, że jest bardzo tanio i chyba musi przebić 2 zł by "rynek" to dostrzegł.

stanleybusinessdaily.com/cogno...

Investors seeking value in the stock market may be eyeing the Magic Formula Rank or MF Rank for Cognor Holding S.A. (WSE:COG). Presently, the company has a MF Rank of 1979. The Magic Formula was devised and made popular by Joel Greenblatt in his book “The Little Book That Beats the Market”. Greenblatt’s formula helps find stocks that are priced attractively with a high earnings yield, or strong reported profits in comparison to the market value of the company. To spot opportunities in the market, investors may be searching for stocks that have the lowest combined MF Rank.

finance.yahoo.com/news/cognor-...

Bardzo dobre wyniki + wypłacona dywidenda za 2017 r + rekordowe zużycie stali (link) wraz z bardzo dobrymi perspektywami + ciekawe AT.
Ocena 4 +
hutnictwo.wnp.pl/polska-gospod...

W ub. roku krajowe zużycie stali osiągnęło rekordowy poziom ponad 13,5 mln ton - wynika z danych Hutniczej Izby Przemysłowo-Handlowej (HIPH) w Katowicach. Krajowa produkcja stali wzrosła prawie o 15 proc. W tym roku spodziewany jest dalszy wzrost zużycia, co stawia pytanie o możliwości zaspokojenia popytu krajową produkcją.

Pierwszy dzień notowań na Nasdaq Baltic. Wycena 11,6 euro.

Link do notowań

www.nasdaqbaltic.com/market/?i...

Zapis złożony w IPO. Dobra, niezadłużona spółka z c/zo = 8 z zapowiadanymi bardzo sutymi dywidendami. Są rentowniejsi od Rainbow.
Lubię spółki ze stajni EI bo są poukładane, odnoszą sukcesy i bardzo przyzwoicie traktują akcjonariuszy: Kęty, LPP, Sanok, Kruk.

Przy cenie maksymalnej trochę kręciłem nosem, ale 43,11 za 1 akcję mi odpowiada.

Grzechu7777777 napisał(a):
Proszę o informację jakiej wg Was (używając AT i aktualnych danych np. fuzja itp.) w marcu można spodziewać się najwyższej ceny. Pozdrawiam serdecznie.

Najprościej kurs VST przemnożyć przez parytet. Na tą chwilę 4,98 x 0,72 = 3,58

Mamy papier w hossie to nie pytaj o szczyt, daj mu rosnąć. Ustaw stop loss i trzymaj. Mamy bardzo duże dyskonto do poprawionego i ustalonego w marcu parytetu. Wychodzi 15 % dyskonta a w dodatku VST w silnej hossie.

Dlaczego mały inwestor musi składać zlecenie z ceną maksymalną? To bardzo głupi zapis... Także "mali inwestorzy" znają wartość firm a w szczególności znają wartość swoich pieniędzy, które dla inwestorów finansowych są tylko zapisem.
Technicznie raczej nie ma problemu, zapis z odpowiednią ceną wchodzi albo nie wchodzi.

Z chęcią bym się zapisał w IPO, ale po nieco niższej cenie. Poczekam na debiut, ze względu na zawirowania na giełdach.

Jak oceniacie spółkę, jak dla mnie wycena podobna do Rainbow.

Widać, że Patentus potrafi zdobywać wielomilionowe kontrakty. Spółka wybroniła się z kryzysu górniczego, a teraz czas na tłuste lata w dofinansowaniu. Wyniki za 3 kawartały 2017 potwierdzają poprawę a zdobyte duże kontrakty wskazują na możliwość dużego wzrostu EBIDTA i odbudowę wyników w 2018 r.
AT - trzyletnia formacja filiżanki z uchem. Bardzo ładne ucho wymalowane od lipca 2017 wraz z obroną wsparcia poziom 0,95 do 1,00 zł. Czas na właściwy ruch.

Poniżej 0,5 c/wk było ostatnio wezwanie na Gobarto. Wcześniej był Hutmen, Yawal, Komputronik, Polcolorit... Różnie się to kończyło. Myślę, że podniosą trochę cenę... ale prawda jest taka, że OFE nie dbają o interes emerytów, wręcz szkodzą!

Synektik pokazał klasę.
Poniżej kilka danych z raportu strona 25.
www.bankier.pl/static/att/emit...

Synektk w 2017r zanotował:
rekordowy poziom skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży (ponad 34
mln PLN), których dynamika w ujęciu kwartalnym wyniosła blisko 139,7%
Roczna zmiana wartości sprzedaży wyniosła 27,3% i była
zgodna z długoterminowymi celami finansowymi Grupy Kapitałowej.

wzrost wyniku EBITDA o ponad 189% w ujęciu kwartalnym oraz 87,8% w ujęciu narastającym,

wzrost wartości wyniku operacyjnego
o 2.920 tys. PLN co oznacza dynamikę zmian 260,0% i 155,5%
kwartalnie i narastająco

rekordowy wynik netto wynoszący 3.133 tys. PLN,
w ujęciu narastającym zysk netto jest wyższy o277,5% w stosunku do 2016rokukwartalnie zaś
dynamika zmian wyniosła 147,5%

Czyli jeśli parytet będzie na 0,7 to przy kursie VST na poziomie 5 zł wychodzi 3,50 za BTM.
Jeśli parytet będzie niższy niż 0,7 będzie to wg mnie ze szkoda dla akcjonariuszy BTM. Należy pamiętać, ze na początku parytet 0,82... i był zaaprobowany przez Prezesa VST.
Technicznie mamy wybicie i wczorajszy powrót. Obroty wskazują że ktoś większy kapitał zainteresował się spółką.

Synektik konsoliduje rynek.
Wywiad Prezesa o produkcji, nowych produktach (nowy kardiowyznacznik i rynek amerykański), nakładach na zwiększenia produkcji. O rynku produktu radiofarmacji i jej perspektywach (wzrost Voxela w ostatnim miesiącu z 15 na 21 zł), o potencjale spółki i inwestycji M. Książka w akcje Synektik za 40 mln zł... O planach na rok 2018r.

Mariusz Książek z dużym pakietem na pokładzie. Jeden z tych, przy którym drobni też zrabiają.
AT- warto zwrócić uwagę na wykres i przebitą kilkuletnią linię trendu spadkowego.
czy kardiowyznacznik napędzi wycenę?

Książek o inwestycji w Synektik: Branża medyczna ma ogromny potencjał wzrostuISBnews - Biznes
8 sty 2018, 16:17

Warszawa, 08.01.2018 (ISBnews) - Branża medyczna ma ogromny, napędzany innowacjami potencjał wzrostu. Biorąc zaś pod uwagę polskie podmioty, Synektik wciąż jest wysoce niedoceniany przez inwestorów, powiedział ISBnews inwestor Mariusz Książek, który pod koniec ub. roku kupił pakiet ponad 26% akcji tej spółki."Zależy mi na dywersyfikacji moich inwestycji. Branża medyczna ma ogromny, napędzany innowacjami potencjał wzrostu. Wydatki na ochronę zdrowia regularnie rosną na całym świecie. Tendencje te widać nie tylko w Polsce, ale również za granicą, gdzie indeksy związane z branżą ochrony zdrowia czy biotechnologią, w ostatnich latach znacząco wyprzedzają szeroki rynek. Biorąc pod uwagę polskie podmioty, w mojej ocenie Synektik wciąż jest wysoce niedoceniany przez inwestorów" - powiedział Książek w rozmowie z ISBnews.Podkreślił, że uruchomienie rekordowej wielkości środków unijnych w obszarze ochrony zdrowia (będzie ich trzy razy więcej niż w poprzednim okresie) spowoduje istotny wzrost nakładów na zakup sprzętu medycznego. Synektik zaś, jako dostawca urządzeń diagnostycznych i terapeutycznych - ma bardzo szerokie portfolio w tym segmencie rynku.Inwestor, który kontroluje m.in Marvipol i BAH, zdecydował się odkupić akcje Synektika od dotychczasowych inwestorów powyżej ówczesnej wyceny giełdowej."Absolutnie nie uważam, abym przepłacił. Naturalnym jest, że w związku z zakupem istotnych pakietów akcji zaoferowałem pewną premię wobec aktualnej ceny giełdowej. Proszę zwrócić uwagę na bardzo niski poziom obrotów w trakcie codziennych sesji. Wszystko wskazuje na to, że zarówno jeśli chodzi o produkcję radioznaczników, jak i dystrybucję sprzętu, spółka wchodzi w okres prosperity. Po drugie, Synektik realizuje własny projekt innowacyjny, kardioznacznik. Ten produkt daje spółce ogromny potencjał do wzrostu, zarówno w krótkim, jak i dłuższym terminie" - zaznaczył Książek.Według niego, kardioznacznik, nad którym pracuje Synektik, to "fantastyczny produkt, który może zrewolucjonizować diagnostykę i leczenie choroby wieńcowej na całym świecie".Zgodnie z deklaracjami zarządu, jeszcze w tym roku firma planuje zakończyć drugą fazę badań klinicznych w tym projekcie i w kolejnym etapie planuje znaleźć branżowego partnera."Jeśli uda się wprowadzić kardioznacznik na rynek, to Synektik otrzymywać będzie tantiemy od sprzedaży produktu. Dlatego kardioznacznik to kluczowy zasób Synektika niezależnie od codziennego biznesu który już dziś generuje przychody" - powiedział Książek.Inwestor wskazał także, że Synektik, który jest niekwestionowanym liderem w segmencie radiofarmacji, teraz dodatkowo umocni swoją pozycję poprzez akwizycję kolejnego ośrodka produkcyjnego."Jeśli chodzi o radiofarmację, to liczba badań PET/CT realizowanych w polskich ośrodkach medycznych regularnie rośnie i ma wszelkie powody, by dalej rosnąć. Na tle Europy jesteśmy w ogonie, jeśli chodzi o liczbę wykonywanych tego typu badań i jednocześnie znajdujemy się w ścisłej czołówce, biorąc pod uwagę liczbę zgonów wynikających z chorób nowotworowych. Badania PET/CT to niezwykle precyzyjna i skuteczna metoda diagnostyczna w onkologii, uważana przez wielu specjalistów za najskuteczniejszą. Jej wykorzystanie rośnie wszędzie na świecie. Te tendencje widać oczywiście również w Polsce, ale my wciąż mamy jeszcze sporo do nadrobienia" - podsumował Książek.Pod koniec grudnia Synektik poinformował, że Mariusz Książek wraz z podmiotami od niego zależnymi tj. MK Holding s.a.r.l oraz Książek Holding Sp. z o.o. dokonał 22 grudnia 2017 r. transakcji pakietowych, na podstawie których nabył 2 229 056 akcji Synektika, stanowiących 26,13% udziałów w kapitale zakładowym i głosach na WZA.Synektik powstał w 2001 roku, od sierpnia 2011 roku akcje spółki notowane były na NewConnect, a w październiku 2014 r. zadebiutowały na rynku regulowanym GPW.Agnieszka Morawiecka
(ISBnews)
RSS

Po sprzedażowych danych miesięcznych można stwierdzić, że szykuje się bardzo udany 4 kwartał 2017r. Jest sprzedaż i rentowność.
Co do wykresu to jeśli przebijemy opór 2,80 to wzrosty powinny zawitać na dłużej,

www.bankier.pl/wiadomosc/Bytom...

Sprzedaż detaliczna wzrosła o 16,7 proc. rdr do 23,35 mln zł, w tym sprzedaż detaliczna na sieci porównywalnej wyniosła 21,86 mln zł (wzrost o 9,7 proc. rdr). Sprzedaż hurtowa sięgnęła 0,28 mln zł i była o 52 proc. wyższa niż rok wcześniej.

Marża detaliczna w grudniu 2017 roku wzrosła o 22,3 proc. rdr do 11,7 mln zł. Rentowność wyniosła 50,2 proc., co oznacza wzrost o 2,4 p.p.

Narastająco, w 2017 roku sprzedaż detaliczna i hurtowa spółki wyniosła 179,8 mln zł, co oznacza wzrost o 20,2 proc. rdr. (PAP Biznes)

Co do bankierowych (dziwne, że tylko bankierowych wpisów, gdzie nie trzeba się rejestrować by hejtować do woli. Siadasz do klawiatury i jedziesz!
Jeżeli by spojrzeć, na wszystkie wpisy powyżej i te na forum portalu bankier,to widać, że komuś bardzo zależy ma oczernianiu spółki.
Liczba wpisów nijak się ma do free float, wielkości spółki czy aktywności sesyjnej inwestorów.
Ktoś trolluje na forum związanym z AIRWAY tak by osiągnąć spodziewany efekt i zbić kurs jak najniżej... warto się zastanowić po co dana osoba pisze takie bzdury i jest obecna na forum non stop (pod różnymi nickami - proszę sobie spojrzeć na liczbę wpisów i ich "lajkowanie")- widać jak komuś na tym zależy.

Co do AIRWAY
Bardzo możliwe, że po sprzedaży Oral Care będziemy posiadać około 2 zł samej gotówki na akcję.
Oral Care ma zdecydowanie większy potencjał rynkowy i finansowy niż CSS (CSS sprzedano za 10,5 mln euro i stąd moje szacunki). Gra zaczyna być warta świeczki, bowiem gotówka przewyższająca o 200 % kapitalizacje to po prostu niezły pieniądz do zarobienia.

Dobrego Roku 2018.

mysiauek napisał(a):
IMHO spółka stacza się po równi pochyłej. Akcjonariuszom pozostaje wierzyć, że jednak coś tam się dzieje... a nie wypłacane są tylko pensje zarządowi do wykończenia środków.

A niektórzy sądzą, że w tej cenie to świetna okazja inwestycyjna na rok 2018 i jednak w spółce coś się dzieje. Kilkominutowy film z planami na najbliższe 12 miesięcy. Film z września 2017 r.

www.youtube.com/watch?v=l9S9kp...

2018 - nadchodzi. Więc w kolejności
- raport roczny
- WZA zatwierdzający sprawozdanie i dystrybucję zysków
- spłata obligacji przez Adiuvo
- duży skup (dystrybucja zysku po sprzedaży CSS, zapowiadana przez Anne Aranowską), najprawdopodobniej przez wezwanie.
- sprzedaż następnej technologii Oral Care o dużo większym potencjale rynkowym i miejmy nadzieję finansowym niż CSS (sprzedana za 10,5 mln euro)

www.bankier.pl/wiadomosc/Airwa...
Ponadto intencją zarządu jest, aby, zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami, część środków ze sprzedaży, po odjęciu kosztów transakcji, spłaty pożyczek oraz środków pozostawionych w spółce na bieżącą działalność, została rozdystrybuowana do akcjonariuszy. Naszym zdaniem optymalną formą dystrybucji zysku byłby skup akcji własnych” - dodała.

Przykład Nepentes i osoby pana Orłowskiego, który zawsze dzielił się uczciwie z akcjonariuszami utwierdza mnie, że będzie tak i teraz - to tak odnośnie hejtu na co niektóre osoby.

Dobrego Roku 2018.

Po wynikach za 3 kwartał pani Prezes była zadowolona.

Prognoza zakłada wypracowanie w 2017 roku odpowiednio 4,468 mld zł przychodów, 50,55 mln zł EBITDA i 27,69 mln zł zysku netto. Po trzech kwartałach grupa osiągnęła 3,031 mld zł przychodów, 30,82 mln zł EBITDA i 14 mln zł zysku netto.
www.bankier.pl/wiadomosc/ABC-D...

Od tego momentu spółka poinformowała o dobrych danych sprzedażowych za październik = przychody 460 mln zł i listopad przychody = 543 mln zł.Jeśli tylko utrzymają marże to powinno być bardzo dobrze, kurs dolara sprzyja spółce.

Intryguje mnie jedna sprawa. Fuzja Bytomia z Vistulą i dzisiejsza wycena.

Na przełomie sierpnia i września został określony parytet wymiany akcji i wynosił on 0,82 akcji VST za 1 akcję Bytomia. Zarząd Vistuli czuł się komfortowo z tym parytetem (link) www.bankier.pl/wiadomosc/Vistu...
Zarząd Vistuli czuje się komfortowo z parytetem wymiany akcji na poziomie 0,82 w procesie połączenia z Bytomiem i nie zakłada, by miał on podlegać negocjacjom. Zakłada wstępnie, że akcjonariusze obu spółek będą decydować o połączeniu pod koniec listopada - poinformował PAP Biznes Grzegorz Pilch, prezes Vistula Group.

W listopadzie UOKiK przedłużył postępowanie w sprawie połączenia o 4 miesiące. I od tej pory parytet rozjechał się o około 25 % bowiem cena akcji Bytmoia przy dzisiejszym kursie VST powinna wynosić 3,30 zł a mamy cenę 2,60 zł.
Co ciekawe. Obie spółki raportują miesięczną sprzedaż i marżę. Wszystko mamy podane, a jednak nastąpił rozjazd wycen.
Zrobiło się dosyć ciekawie, bowiem przy zatwierdzeniu przez UOKiK fuzji mamy niezłą (moim zdaniem bardzo dużą) premię kupując BTM.
Wyniki listopadowe Bytomia czyli sprzedaż i marża, które zaraportował BTM są bardzo dobre: www.bankier.pl/wiadomosc/Bytom... przy 20 % wzroście sprzedaży mamy wzrost marży o 3,1 %.

Podsumowując:
Jest ciekawie.

No i próbowałem się podeprzeć AT. I tu sprawa prosta, roczna konsolidacja ze wsparciem 2,40 z oporem 2,80 a kurs idealnie w środku :-)No i tyle.

C/z = 6,4 tak wychodzi przy dzisiejszej wycenie i zysku za 2017 r na poziomie 10 mln. zł.
Byłaby suta dywidenda bo spółka hojnie dzieli się zyskami, ale da to musimy jeszcze trochę poczekać...Za to a na dzień dzisiejszy mamy świetny kurs dolara, dobre ceny śledzia i nadchodzącą sezonowość dla spółek przetwórstwa rybnego.

Mnie bardzo cieszą zakupy insajderow. Wczoraj nastepna informacja o zakupach. Ilosciowo są one calkiem przyzwoite w porownaniu do sesyjnego wolumenu... Niech tylko pierwsza siec podpisze umowę to nastepne umowy posypią sie jak z rękawa.Skoro RN kupuje...love4

Bardzo dobre wyniki Unimotu. Mamy C/ZO na poziomie 5.3 czyli mega tanio... Ale cóż, łaska panska na pstrym koniu jezdzi to tak dla przypomnienia emisji po 45 zl i poteznej redukcji zapisów.

Uważajcie na wyrzutkę pod MSCI - prawda jest taka, że grubasy już są gotowi do oddania.

A swoją drogą to wycena CD red jest bardzo wysoka na tle branży światowej... i wydaje się, że z tą obsuwą terminu o 3 lata (żadnego dementi nie było ze strony Zarządu) też jest coś na rzeczy. Artykuł Parkiet 14.11
No i umacniająca się złotówa też swoje w wynikach namiesza.

Dziękuję to nie dla mnie.

Wczoraj wg umowy PBG sprzedalo w pakietach prawa poboru. Miał je kupić PFR i objąć akcje nowej emisji. Jak dla mnie gra ze zbijaniem kursu już zakończona. Panstwowy fundusz PFR objął tanio akcje podobnie jak na Polimexie objeli energetycy po 2 zl... Jeśli dodamy do tego OFE inne fundusze to samowolka PBG w Rafako juz się skonczyla. Nareszcie

Na mój skromy rozum, patrząc na wyniki za 1 i 2 kwartał 2017 spółka wstaje z kolan. Odbywa się to w całkiem niezłym stylu jeśli spojrzeć na przychody, wyniki operacyjne i netto. Otoczenie makro, ceny węgla i inwestycje kopalń powodują ()już widoczne) większe zamówienia u Patentusa (wczorajsza umowa z PGG na 11 mln + Vat). Zaniedbania inwestycyjne kopalń trzeba zacząć nadrabiać.

Jeśli drugie półrocze będzie tylko podobne to mamy EPS 17 groszy na akcję. Czyli c/z = 6.

14 listopada publikacja wyników za 3 kwartał 2017.

Ostatnia obniżka kursu to nic więcej tylko zastraszanie małych akcjonariuszy, że ...(niby rynek) zrobi z kursem i z nami co mu się podoba.
Takim samym zastraszeniem było wcześniejsze wezwanie po 6,70 zł i słynne zasugerowanie "malutkim", że jak nam nie sprzedacie po 0,4 c/wk to będzie jeszcze taniej bo po 6,20! - wezwanie zakończyło się z ceną 7,25 zł.

Zastraszanie i przystawianie pistoletu. Tak widzę działania Cedrobu. Jutro NWZA.

Wniosek o nową, trzeba zaznaczyć że bardzo dużą emisję z wyłączeniem prawa poboru mówi wszystko. Bez oprotestowania sądowego i postawienia się "mniejszosciowych" w sądzie sprawa wygląda kiepsko. Na Polcoricie mali dali radę, na Hutmenie polegli.
Gobarto ma tłuste lata przed sobą, a teraźniejszy kurs to kpina... i tu trzeba podkreślić, TFI i OFE oddały akcje za pół darmo a każda wycena (majątkowa, renty wieczystej czy porównawcza) mówi wg mojej wiedzy o sprzedaży akcji za 7,20 za ... że była to sprzedaż poniżej wartości godziwej. Niech odpowiednie organy nadzorujące OFE przyjrzą się tej sprawie, tak po prostu gdy 1 zł majątku sprzedaje sie za 0,50 zł!

Wyniki finansowe za 1 półrocze 2017 r.
Po rozdzieleniu spółki na dwa osobne podmioty, Esotiq pokazuje jakim obciażeniem była dla niego sekcja modowa Ewy Minge.

Rynek przyjął wyniki Esotiq bardzo dobrze. Bez obciążeń (wynik jednostkowy)wygląda to następująco.
Po pierwszym półroczu mamy, aż 4,1 mln zysku netto. Jeśli Esotiq powtórzy ten wynik w drugim półroczu to mamy aż 3,60 zł zysku na akcję... C/Z= 4,5 przy dzisiejszej wycenie.
Sprzedaż wzrosła z 55 mln zł na 71 mln zł., czyli wzrost 29%!
Esotiq zanotował także trzycyfrowy wzrost sprzedaży online
Poniżej szczegółowa prezentacja

esotiqhenderson.com/_pliki/rap...

Od 3 kw Esotiq będzie już pokazywał swoje wyniki nie skosolidowane z sekcja modową, bo to już od sierpnia 2017r. inny podmiot gospodarczy

Ciekawa 1,5 roczna konsolidacja, która wygląda bardzo obiecująco.Rynek zauważył i docenił wyniki Skarbca (wykres + obroty). Wygląda na to, ze Murapol zrobił świetny deal.

Jak dla mnie pytanie brzmi: czy po CCC i LPP powstanie jeszcze jedna duża i rentowna spółka z tego sektora. Jak dla mnie Vistula jest już poukładana biznesowo. Vistula, Wólczanka, Bytom, Kruk - te marki mamy w grupie i są to dobre marki. Branża ma się wyśmienicie: sprzyja kurs dolara, konsumpcja... do tego można dołożyc wykres i tygodniowe macd... no i mamy jeszcze Lewego.

Parafrazując klasyka: cała Polska wiedziała, że akcje są sprzedawane w wezwaniu po zaniżonej cenie. Cała Polska wiedziała ... oprócz OFE, TFI a w szczególności PZU. Sprawa jest grubymi nićmi szyta a emeryci zostali ograbieni z kasy. Wstyd!

Czy i gdzie można złożyć skargę na zarządzajacych OFE za wyprzedaż majątku dosłownie za pół ceny. Po prostu za niegospodarność i niechlujstwo, które to naraziły emerytów na milionowe straty.

No to mieliśmy podział spółki na dwie osobno notowane. Zobaczymy jak będzie się rozwijać Esotiq bez zbędnego balastu i pożeracza zysków w postaci EMG.
Sam dział bieliźniarski wydaje się bardzo zdrowy, zyskowny i tanio wyceniany. Mamy za ostatnie 4 kwartały 6 mln zysku przy kapitalizacji 24 mln zł. Czekamy na raport półroczny i więcej danych. Niestety nie znalazłem poprzedniego wątku, wiec założyłem nowy.

PFR odkupi wszystkie prawa poboru od PBG.

Mamy dwie bardzo dobre informacje z dzisiejszego Parkietu i wywiadu z panią Prezes:

1) PBG sprzeda swoje wszystkie pp na rzecz PFR "ze strony PBG jest gotowość sprzedania wszystkich praw poboru" - mówi prezes. W wywiadzie jest zaznaczone, że sprzedaż ta odbędzie się w sposób kontrolowany i nie zaleje rynku. Z tego też wynika punkt drugi, że...
2) Rafako uzyska bardzo silnego akcjonariusz w postaci PFR, który z pewnością "pomoże" w kontraktacji polskich przetargów.

I to co mnie niezmiernie cieszy: spadnie udział PBG w akcjonariacie. Samowolki juz nie będzie!.
Duża część wywiadu o mającym znacząco wzrosnąć eksporcie Rafako.

Frog napisał(a):
Sprawdziłem w google gdzie pisali o spółce ostatnio. Daleko nie szukałem:

wiadomosci.stockwatch.pl/nestm...

Cytat:
Naszym celem było zebranie 4 mln zł, co po określeniu ceny emisyjnej stanowiłoby 6 proc. kapitału spółki. Zainteresowanie akcjami spółki było jednak tak duże, że zdecydowaliśmy się zwiększyć dostępną pulę akcji. Dzięki temu nie planujemy obecnie kolejnej emisji, która pierwotnie miała zostać zrealizowana pod koniec roku

Tylko ten debiut w kwietniu niepewny. Może się na maj przeciągnąć.
Emisja była po 12 zł i cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem inwestorów. Po raz pierwszy w historii notowań kurs spadł poniżej ceny emisyjnej.

EVR wycenia akcję Synektik na 21,2 zł, z kardoznacznikiem - na 76,11 zł

Warszawa, 30.03.2017 (ISBnews) - Analitycy East Value Research wycenili akcje Synektik na 21,2 zł za akcję w horyzoncie 12-miesięcznym, zaś z uwzględnieniem wartości kardioznacznika na 76,11 zł, podano w raporcie. Analitycy wydali dla spółki rekomendację "kupuj".

W dniu wydania raportu kurs akcji wynosił 17,29 zł. W czwartek około godziny 10:30 za akcję płacono 18,20 zł, po wzroście kursu o 5,26% wobec ostatniego zamknięcia.

"Wycena spółki uwzględnia wartość innowacyjnego kardioznacznika, przyjmując za benchmark zawarty kilka tygodni temu kontrakt partneringowy pomiędzy Lantheus Medical i GE Healthcare"
- czytamy w raporcie. wyborcza.biz/Gieldy/1,132329,2...

Dopóki mali nie zorganizują się na Porozumienie z siłą 10 % to Wojciechowski nie będzie się z Wami liczył. Wtedy można swoje wytargować a przykład Polcoloritu i ich porozumienia jest bardzo na miejscu.

Wojciechowski skupując po 4.7 JWC wie, ze robi świetny interes.
Niestety... Co niektórzy dobrze pamiętają po ile kupowali od niego w IPO.

Obniżenie wartości nominalnej akcji po to by dodrukować sobie (cedrob) akcje po 0,4 c/wk to ewidentne działanie na szkodę innych Akcjonariuszy (w tym OFE, TFI a także spółek Skarbu Państwa; PZU i PKO BP).
To po prostu rozmycie majątku i przygarniecie go dla siebie, poprzez zaniżoną wartość akcji w emisji,bowiem emisja ma być plasowana bez pp.

Warto zauważyć, że muszą obniżyć wartość nominalną akcji z 10 zł. tak by jak emisję przeprowadzić jak najtaniej.
Na taką emisję KNF nie powinna wydać zgody, a sprawą powinny się zająć CBA i CBŚ ze względu na możliwe bardzo poważne straty spółek Skarbu Państwa i funduszy emerytalnych.

Obniżenie wartości nominalnej plus nowa emisja po niskiej cenie to próba wyłudzenia majątku od innych Akcjonariuszy.

... czyli na ta chwile odzew na wezwanie jest zerowythumbright Niech wycenią spółkę majątkowo,, mnożnikowo czy renty wieczystej i wtedy niech zaczną poważne dotyczące ceny.
Kpina.

Pozdrowienia dla Akcjonariuszy.

Ceny wieprzowiny w listopadzie na rynku amerykańskim poszły o kilkanaście % w górę. thumbright
Nawiązując do postu powyżej, widać że wraca koniunktura na ten rynek. Ostatnie wzrosty co niektórych klas surowców zaskakują swoja dynamiką...Może czas na wieprzowinę?

Cały czas oczekuje stanowiska PZU (jako największego akcjonariusza po cedrobie)w sprawie wezwania i ceny akcji. Wezwanie wycofujące Sokołow z obrotu na GPW odbyło się na poziomie - c/wk=1,6 i c/z=25 ... Czekamy na Gobarto, oczywiście inne czasy, inna rentowność ale wycena na tym poziomie jest nie powinna być przyjęta przez akcjonariuszy.

Strategia dominującego właściciela? Kolega legs opisał jedną z możliwości. To ja opiszę drugą, jak dla mnie również prawdopodobną...
Rozpoczynamy wezwanie z niskiej wyceny. Tak ostatnimi czasy wezwania rozpoczął Graal i Pepees (spółki również z branży spożywczej). W trakcie wezwania (po rozmowach) następuje podniesienie ceny o 25 do 30 % (właśnie niedawne przypadki Graala i Pepees)i fundusze odpowiadają na wezwanie. Wycena po podwyższeniu we wszystkich przypadkach jest poniżej 1 zł za wk (niska rentowność).
Wszyscy zadowoleni. Fundusze zadbały o wycenę a Cedrob kupi akcje.

Co do średniej rynkowej to wszyscy wiemy o niewidzialnych rękach rynku. Pan Rynek (jak mawia klasyk) dzisiaj wycenia spółkę na tyle a za jakiś czas na wiele mniej... a może na wiele więcej. Taki urok rynku. Ostatnimi czasy JSW i rynek węgla. Celon Pharma sprzedana za 16,7 a dzisiaj okolice 22 zł, przykłady można mnożyć...Pan Rynek jest himeryczny - DZISIAJ DAJĘ TYLE, A JUTRO TO SAMI ZOBACZYCIE
Co by to było, gdyby Rynek cały czas wyceniał spółki w sposób przewidywalny. Czy czasami rynek nie oferuje nam czapki śliwek za nasze akcje, a czasami chce nas ozłocić za te same akcje.

Ale mamy też wyceny majątkowe i mnożnikowe. Próbujemy oszacować przyszłe zyski. W obu przypadkach wycena (m.innymi zrobiona tutaj przez Anty Teresę)jest wyższa niz 6,70 zł.
Wynosi ona 8,40 zł i 9 zł za akcję GOBARTO. Do tego powinna być premia za wycofanie spółki z obrotu publicznego, powinno się odbyć z premią, czyli mamy okolice 10 zł za akcję GOBARTO.

Proszę zauważyć, ze następuje bardzo duża poprawa wyników u GOBARTO. Trzeci kw 2016 był wyśmienity (jak na sezonowość spółki to był nawet rewelacyjny)a przed nami najlepszy kw dla branży. Jest także duża szansa na otwarcie rynku chińskiego dla polskiego mięsa

Myślę, że docelowo GOBARTO zniknie z GPW, a z ceną wezwania dużo wyższą (okolice 10 zł). Ale jeśli Cedrob nie dogada się z funduszami to nadal będzie GOBARTO notowane i wyceniane. Przykład Dębicy jest tutaj bardzo na miejscu.

Osobiście czekam na opinię PZU, OFE i TFI na warunki wezwania. Mam nadzieję, że zawalczą o wycenę bo 6,70 "jak na moje oko i czucie" wydaje się wycena na bardzo niskim poziomie.

Co do stanowiska zarządu - małe "z" bo na duże (po tym co napisali) to z pewnością nie zasługują.

1) Widać, ze zarząd na krótkiej smyczy chodzi.
2) Dwa lata temu wartość godziwa była 7,40 zł. a PKM DUDA było w dużo gorszej sytuacji finansowej.
3) Wycena zrobiona tylko! na podstawie kursu średniej z 6 miesięcy. Nie ma w niej wyceny aktywów. To chyba jakiś żart by określać cenę godziwa akcji na podstawie średniej bez uwzględnienia aktywów.
4) Zrobiono tylko jedną wycenę (niepełną wycenę), tak by się zgadzało!
5) Świetne wyniki za 3 kwartał 2016, i otwarcie się rynku chińskiego na polską wieprzowinę. Perspektywy branży wydają się coraz lepsze.

Co dalej z wezwaniem.
Trzeba poczekać na stanowisko PZU, ING, reszty OFE i TFI. Powinni je niedługo wydać. Najważniejsze będzie tu stanowisko PZU i być może dlatego zwiększają oni zaangażowanie.

Kilka postów wyżej szybką wycenę zrobił Anty Teresa. Renta wieczysta to 8,40 zł. Metoda dochodowa to 9,0 zł zł. Do tego dodać należy premię za wycofanie. Wychodzi ponad 10,80 zł.

Cena wezwania to 6,70 zł. do 10,80 zł. brakuje około 60 %.

O Sokołowie już pisałem. Ostateczne wezwanie na Sokołów było po 1,6 c/wk i c/z=25. Oczywiście wezwanie wezwaniu nie jest równe (ze względu na rentowność)... ale GOBARTO jest wiele więcej warte niż 6,70 zł.

Czekamy na stanowisko PZU, OFE i TFI.

Gdyby chodziło o zwykłe wezwanie bez próby wycofania to rozumiem filozofie - jest cena i nie muszę sprzedawać - prawo popytu i podaży.

Ale, w tym przypadku chodzi o wycofanie spółki z GPW i należy akcjonariuszom zapłacić wartość godziwą za akcję. Tak jak np. w przypadku Sokołowa: c/wk = 1,6

Moim zdaniem, cena w wezwaniu jest bardzo niska i nie odpowiada wartości Gobartu. Wycofujesz akcje z GPW to zapłać premię w stosunku do wartości księgowej.

Rok 2006 i wezwanie SHN Sokołów. Wycena i stanowisko Zarządu do ceny jaką zaproponował SNH. Wycena była na poziomie c/wk= 1,6
Niech to da nam akcjonariuszom trochę do myślenia!

www.bankier.pl/wiadomosc/SOKOL...

Zarząd "SOKOŁÓW" S.A., odnosząc się do ceny proponowanej w wezwaniu, ocenia, że odpowiada ona godziwej wartości Spółki. Ocena ta jest oparta na następujących czynnikach:

1) Chociaż, dotychczasowe notowania giełdowe nie powinny być jedynym miernikiem wartości godziwej, to jednak wobec zasady, zgodnie z którą wartość godziwą instrumentów finansowych znajdujących się w obrocie na aktywnym rynku stanowi ich cena rynkowa, należy stwierdzić, że cena proponowana w wezwaniu jest wyższa od powołanych niżej średnich kursów zamknięcia na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, które kształtowały się następująco:
5,11 zł – średni kurs za ostatnie 12 miesięcy,
5,22 zł – średni kurs za ostatnie 6 miesięcy,
5,58 zł – średni kurs za pierwszy kwartał 2006r.,
5,66 zł – średni kurs za marzec 2006r.
Oznacza to, że cena zaoferowana przez Wzywającego uwzględniająca na korzyść pozostałych akcjonariuszy wycenę rynkową, jakiej podlegały akcje Spółki w ostatnim okresie, odpowiada wartości godziwej akcji Spółki.

2) Poszukując innych mierników wartości niż notowania giełdowe, cenę zakupu akcji można odnieść do wartości księgowej na jedną nabywaną akcję. Cena za akcję proponowana w wezwaniu jest istotnie wyższa od wartości księgowej na jedną akcję, która w ostatnim okresie kształtowała się następująco:
3,62 zł – na dzień 31 grudnia 2005r.,
3,56 zł – na dzień 30 września 2005r.,
3,51 zł – na dzień 30 czerwca 2005r.,
3,42 zł – na dzień 31 marca 2005r.,
3,73 zł – na dzień 31 grudnia 2004r.
Zdaniem Zarządu wskaźnik ceny wezwania do wartości księgowej na akcję na koniec 2005r., wynoszący ok. 1,6, stanowi uzasadniony poziom wyceny Spółki z uwagi na charakter jej działalności, obecną pozycję rynkową oraz sytuację ekonomiczną.
Jednocześnie wskaźnik ceny wezwania do zysku netto na akcję (P/E) na koniec 2005r. przekracza 25. Zdaniem Zarządu wskaźnik ten oznacza, że Wzywający oferuje atrakcyjną cenę biorąc pod uwagę zyski, jakie generuje Spółka i jej dalsze potrzeby inwestycyjne.

Czekamy na opinię Zarządu co do ceny wezwania.
Zarząd często zaznaczał, że PKM Duda to jeden z największych polskich holdingów produkcyjno - handlowych, więc zobaczymy jak odniesie się do zaproponowanej ceny.

Dobrze, że PZU się pokazało w akcjonariacie.
Więc, witamy PZU na pokładzie, teraz tanio skóry nie sprzedamy

Kontakt do Gobarto, tak by wiedzieli że Gobarto to nie tylko Cedrob.

Pełnomocnik Zarządu
Natalia.lewicka@gobarto.pl
Tel. 22 31 99 420

Wydaje mi się, że wycofując spółkę z rynku publicznego nabywca powinien zapłacić premię za akcję.

Jak to jest, ze emisja za prezesa Dudy była po c/wk = 3, a jeśli wycofujemy to po 0,5.
Jak to jest, że emisja Hutmenu (za prezesa Libolda) była też w okolicach c/wk = 3 a jak Karkosik wycofał Hutmen to było po 0,6.
Taka sama sytuacja na Yawalu za mzyka.
Na Polcoricie podobna sytuacja.

Ogólnie jak jest emisja to wartość ksiegową mnożymy co najmniej razy 2,5
Jak wycofujemy to wycofujemy złotówkę za grosze. Co mają powiedzieć akcjonariusze, co zawierzyli swoje pieniądze długoterminowo.

Dlatego też uważam, że cena za akcję Dudy na poziomie 0,5 c/wk jest skandaliczna. Jeśli jest to wycofanie spółki z rynku to Oferujący powinien zapłacić premię ponad warość księgowa. A czy to będzie 1,2 c/wk a może 2 to już zależy od wielu czynników.

Wszystko co poniżej wartości księgowej to skandal.

Czy TFI nie mogą się dogadać z SII!
Czy TFI nie potrafią się określić, że poniżej wartości księgowej nie oddadzą. Przecież to chodzi o pieniądze ich klientów!
OFE też mają ich akcje, gdzie tu dbanie o interesy przyszłych emerytów!

Cena 6,70 jest skandalicznie niska.

No to sprawa wygląda tak:

W PKO BP na rachunku IKE także obowiązuje zniżka za członkostwo SII. Opłata spada z 0,39 na 0,29 %. Dzisiaj wyjaśnione u źródeł, a ja wtedy posiadałem jeszcze inny rachunek na, którym miałem już takowa zniżkę. To tyle, pozdrawiam. :-)

bankrucik napisał(a):
otwierasz rachunek w biurze maklerskim które daje zniżki dla członków SII i możesz mieć prowizję0,29%love4

Mam rachunek IKE w PKO BP i nie honorowali przynależności do SII. Strzygli z prowizjo 0,39 ... Może w tym roku się zmieniło.
Na "normalnym rachunku" przynalezność do SII była honorowana i schodzili z prowizją na 0,29. Niestety IKE było 0,39.

Już nie jesteśmy na New Connect. Od 24 maja na rynku GPW hello1 W ostatnim tygodniu wysyp artykułów (Puls Biznesu i Parkiet).To co wg. mnie najciekawsze to model cashowania produktu - czyli sprzedaż produktu i licencji + późniejszy procent od sprzedaży.

1) Emisja ma być bardzo mała.
2) Będzie szybka, i kierowana do wybranych inwestorów. Firma przejdzie na rynek główny GPW.Takie są plany Spółki.
Przypomina mi to historię Selwity. Tam tez była mała emisja (w okolicach 11 zł), tyle że była też transza dla drobnych (około 15 % emisji - w AIRWAY takiej transzy nie będzie). W obu przypadkach ma się to łączyć i łączyło się z przejściem na główny rynek GPW. Emisja Selwity dla dużych inwestorów była kierowana m. innymi kilka osób z Zarządu objęło emisję bo dla dużych inwestorów, a w przypadku AIRWAY cała emisja będzie kierowana, zobaczymy kto obejmie.

Czekamy więc na cenę i ilość akcji. Spółka z emisji chce uzyskać 4,9 mln zł., wiec niedużo. Przy IPO w listopadzie 2014r. cena wyniosła 1 zł. Zobaczymy co będzie teraz. Historia uczy, że warto być w spółkach Pana Marka Orłowskiego: Nepentes a także jeden z założycieli MDG.

Jak dla mnie to cena przełamała główną linię trendu spadkowego poprowadzona od szczytu notowań, od 16 zł. Teraz mieliśmy klasyczny powrót

Zobaczymy jak rynek zareaguje na utworzenie rezerw. Kurs osuwał się od dłuższego czasu i czy mamy już wszystko w cenie? Reakcja rynku i dzisiejszy "sentyment" wiele nam wyjaśni, czyli czy dołek już blisko czy jeszcze czas na zanurzenie. gpwinfostrefa.pl/GPWIS2/pl/com...

Mając na uwadze rzetelność komunikacji z uczestnikami rynku kapitałowego Zarząd SECO/WARWICK S.A. (Emitent) przekazuje do publicznej wiadomości informacje o czynnikach negatywnie wpływających na skonsolidowane wyniki 4Q 2015 i całego roku.

Po uzyskaniu wstępnych niezaudytowanych informacji finansowych za 4Q 2015, według aktualnego stanu wiedzy, Zarząd SECO/WARWICK S.A. podjął uchwałę:

• o dokonaniu odpisu aktualizującego "wartość firmy" oraz środków trwałych w spółce zależnej SECO/WARWICK Corporation (z siedzibą w Stanach Zjednoczonych) w kwocie 8,4 mln PLN,

• o dokonaniu odpisów aktualizujących należności w spółce zależnej SECO/WARWICK Allied w kwocie 7,3 mln PLN (wpływ na skonsolidowany wynik netto 75%).

Niestety Stąporków jest spółką o małej kapitalizacji a to powoduje, ze fund i każdy większy akcjonariusz jest słoniem w składzie porcelany. Dzięki temu zdarzają się na małopłynnych akcjach niezłe promocje ... A czy ZUK poniżej 5 zł to promocja to zostawiam każdemu pod własna ocenę.

Groclin jest już niemiecką firmą, więc o marże, zyskowność można być spokojnym. Oczywiście, że o wynikach dowiemy się dopiero z raportów... Niemiec z Niemcem się dogadathumbright

No to mamy jeszcze jeden kontrakt. Trzecia umowa w przeciągu tygodnia!

Warszawa, 28.07.2015 (ISBnews) – Groclin podpisał list intencyjny od koncernu VW o nominacji na produkcję seryjną poszyć foteli samochodowych do modelu samochodu marki VW Crafter, którego produkcja ma ruszyć już w przyszłym roku w nowym zakładzie VW we Wrześni.

stooq.pl/n/?f=981239&c=1&a...

Pytanie do starych 'wyjadaczy'.
Spółka podpisuje kolejny kontrakt, tym razem z Oplem. Co jest? Czy tylko AT powoduje, że opór jest tak silny i dopiero przebicie 12,5 rozrusza kurs?
Po niedawnych informacjach o umowie z VW, tym razem poszyciami foteli zainteresował się koncern GM. Groclin informuje, że w dniu 27 lipca 2015 r. podpisał list intencyjny od koncernu GM o nominacji na produkcję seryjną poszyć foteli samochodowych do modelu samochodu marki OPEL ZAFIRA. Współpraca przewidziana jest na okres 6 lat, a łączna szacunkowa wartości dostaw wyniesie blisko 24 mln EUR.
http://stooq.pl/mol/?id=5507

Spółka podała wczoraj prognozy i zarys strategii.

Prognozy Grodna na rok 2015/16 wyglądają imponujaco:

Grodno prognozuje w roku obrotowym 2015/16 osiągnięcie zysku netto na poziomie 9,7 mln zł, EBIT 13,5 mln zł, EBITDA 17,5 mln zł oraz przychodów 292 mln zł - poinformowała spółka w raporcie.

www.gpwinfostrefa.pl/GPWIS2/pl...

O strategii można przeczytać pod linkiem:

www.gpwinfostrefa.pl/GPWIS2/pl...

wave Brawa dla Spółki!

Informacje
Stopień: Elokwentny
Ostatnia wizyta: 18 lutego 2021 03:12:26
Liczba wpisów: 219
[0,06% wszystkich postów / 0,06 postów dziennie]
Punkty respektu: 3

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 1,106 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +155,99% +31 197,07 zł 51 197,07 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d