pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

cegielka

cegielka

Ostatnie 10 wpisów
Mam pytania dotyczące ewentualnego podwyższenia kapitału.
Średnia (ważona obrotem) z ostatnich 3 miesięcy to ponad 40 zł za akcję i mam nadzieję, że Zarząd weźmie to pod uwagę plasując (ewentualną) nową emisję. Niech fundusze i nowi akcjonariusze zapłacą premię za większy pakiet Pure Biologics. Obroty na akcjach Pure są znikome i zapłacenie premii za większy pakiet dobrze rokującej spółki jest dla mnie czymś oczywistym.
Mam nadzieję, że Zarząd będzie miał na uwadze interesy wszystkich Akcjonariuszy.

13,06 zmiana nazwy na Develia.
Akcjonariusze LC Corp zdecydowali w czwartek o zmianie nazwy spółki na Develia - podała spółka w komunikacie. Nowa nazwa wejdzie w życie po rejestracji zmiany statutu przez Krajowy Rejestr Sądowy.
www.bankier.pl/wiadomosc/LC-Co...

Mamy O.27 zł dywidendy + bardzo dobrą koniunkturę w branży przekładajłcą się na świetne wyniki LCC,.
Mamy także do 15 sierpnia przyrzeczenie sprzedaży 2 biurowców za blisko 500 mln zł tj. 113 mln€ (komunikat z 14.04).
www.bankier.pl/wiadomosc/LC-Co...

Kluczowy opór to 2.70 do 2.75.
LCC to trochę zapomniana Spółka {jak i cały sektor nieruchomości_.Spółka może być ciekawa dla PPK, jeden z najhojniejszych dywidendowych średniaków.

Mamy wyniki za 1 kwartał 2019r. Szalona rentowność 2018 była nie do utrzymania, jednak nadal kasa płynie do spółki bardzo szerokim strumieniem...

Przychody ze sprzedaży w I kwartale 2019 roku wzrosły o 10% w porównaniu do analogicznego okresu 2018 roku i wyniosły 181 mln zł. Wartość skonsolidowanego zysku netto Grupy Kapitałowej osiągnięta w I kwartale 2019 roku wyniosła 6,8 mln zł i była niższa o 31% w porównaniu z I kwartałem roku 2018 (9,9 mln zł). Wypracowany skonsolidowany poziom EBITDA wyniósł 12,4 mln zł, co oznacza spadek o 26% w stosunku do analogicznego okresu poprzedniego roku.

Czasami z dalszej perspektywy rozwój spółki widać lepiej.
W stosunku do I kwartału 2017 roku wynik netto Grupy Pekabex jest wyższy o 2 718 tys. zł, co oznacza wzrost o 66%.”
pekabex.pl/pl/relacje-inwestor...

Spółka się rozwija, chociaż patrząc na kurs i wykres to można odnieść odwrotne wrażenie.
Jak na branżę budowlaną ROE i ROA robią wrażenie, coroczna dywidenda także jest standardem (mogła by być % wyższa z zysku) ale skoro mają zostać europejskim zawodnikiem to na tą chwilę niech tak będzie. Wskaźnikowo podaje za SW, c/z = 4,4 i c/zo = 1,8 czyli taniocha.

In minus to raportowana mniejsza wielkość produkcji w m3 rok do roku. Jednak ilość m3 zależy od tego co wdanym momencie Grupa realizuje / produkuje, m3 produktu wysoko przetworzonego... Spółka raportuję tę wielkość co miesiąc, podobno ma być lepiej.

Sądzę, że dywidendę tutaj zobaczymy. PEKABEX przeznacza co roku do 20 % zysku na dywidendę czyli stopa dywidendy powinna być miedzy 3,5 % do 4 %.
To był świetny rok dla PEKABEXU, niestety pierwszy kwartał będzie słabszy, przesunięcia zleceń. Kto ma pytania niech pisze do spółki, odpowiadają dosyć szybko.

Co do spadków, to pewnie któryś z TFI sprzedaje, mają wypłaty i skracają pozycję... Ale dzięki temu można kupić dobre spółki w świetnej cenie.
Historia zysku, ROE i ROA robią wrażenie. PEKABEX to dobra, niezadłużona i bardzo zyskowna spółka.

Telefon działa PL +48 570 00 2829 można porozmawiać, sprawdzone.
Mail z zakładki dla inwestorów działa e-mail: p.ksiazek@innervalue.pl - pisałem dzisiaj i dostałem dzisiaj odpowiedź.

"Uwaga na spółkę, adres e-mail podany na stronie nie istnieje, telefon milczy" Twoje słowa sugerujące brak kontaktu ze spółką są po prostu nieprawdziwe. Do tego się odniosłem.
Na forum jestem już od kilka ładnych lat, niektórzy pojawiają się i znikają. No to naganiam skoro to odkryłeś, najbardziej nagoniłem sam siebie na akcje Pure Biologics. Z mojej strony koniec dyskusji na ten temat.

@ SLU
Wypisujesz brednie, siejesz panikę. Jeden z adresów podanych nie istnieje (fakt), natomiast na inny można uzyskać kontakt i odpowiedź ze spółki - sam uzyskałem dzisiaj taką odpowiedź (tego już nie piszesz).
Tyle w temacie.
Jest emisja kierowana po 21 zł. Emisja ta jest niepubliczna i niedługo dowiemy się kto ją objął.

Duże podobienstwo do Selvity, potencjał pracowniczy naprawdę zacny. Niedawno zapowiedzieli emisję kierowaną z ceną max. na poziomie 25 zl.
Na Selvicie też była emisja w okolicach 11 zl. Potem spolka pokazała potencjał.... Miejmy nadzieję, ze tutaj będzie podobnie.
Brawo za granty.

Tutaj muszą wymęczyć akcjonariat. We wcześniejszych wpisach można zobaczyć ile warte są ich technologie. Z cashowali na tą chwilę tylko jedną CSS za 10,5 mln euro, reszta czeka w kolejce... Co dalej? Może warto popatrzeć na obroty i pakietówki.
AT - poziom 75 groszy na zamknięcie i można myśleć o czymś większym.

Pierwsza współpraca marek Esotiq z siecią Aldi.

To pierwsza współpraca obu marek, zwiększająca potencjał w zakresie dotarcia do nowych grup klientów i poszerzająca obszar ich działania. Z takiego modelu współpracy korzystają wszystkie strony, a najbardziej cieszą się klienci, bo w sklepie, w którym robią codzienne zakupy odnajdują ofertę swoich ulubionych marek.
www.galeriehandlowe.pl/publika...
No to mamy nową i większą grupę klientek.

Co do wyników za 4 kwartał 2018 to powinny być one bardzo dobre. Wzrost przychodów i marży w 4 kw 2018r - spółka podaje miesięczne przychody oraz szacunkową marże brutto - powinien dać ładne zyski. Oczekuję pozytywnej niespodzianki wynikowej.
Spółka bardzo tanio wyceniana c/zo = 4,6.
Niestety słaba płynność akcji na GPW to główny minus.

Mamy zakupy akcji członka RN - 20 000 szt
Zarząd NESTMEDIC S.A. z siedzibą we Wrocławiu ("Emitent", "Spółka") informuje, iż na podstawie zawiadomienia z dnia 14 stycznia 2019 roku, sporządzonego, zgodnie z art. 19 ust. 1 Rozporządzenia Wykonawczego Komisji (UE) nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 roku, przez Panią Magdaleną Baron – Członka Rady Nadzorczej Emitenta, Emitent powziął informację o nabyciu przez Panią Magdalenę Baron w dniu 11 stycznia 2019 r. 20.000 (dwudziestu tysięcy) akcji Emitenta.

Mamy nową usługę - nowa jakość w opiece okołoporodowej.
Polega na wykonaniu badania KTG, za pomocą teleKTG Pregnabit, przez położną, która odwiedza mamę w jej domu. To nowa jakość w opiece okołoporodowej.

Od początku 2019 mamy też podaż akcji, Jeśli to fund ze swoją nową strategią i nowym zarządzającym - czyszczącym portfel po poprzedniku lub sprzedającym przez umorzenia to rynek sobie poradzi. Trzeba patrzeć na obroty.

tak zaczynamy ten rok, z kursem około 1,5 zł. Zobaczymy co przyniesie.

Informacje
Stopień: Elokwentny
Ostatnia wizyta: 20 października 2019 09:07:28
Liczba wpisów: 203
[0,06% wszystkich postów / 0,06 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,385 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d