pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

indyan

indyan

Ostatnie 10 wpisów
Ewidentnie siłą spółki jest to, że konsekwentnie podąża obraną na początku ścieżką.
Nie próbuje sprzedawać gruszek na wierzbie w postaci wizji stworzenia rozrywki w technologii VR czy AR, tylko wchodzi na NC mając za sobą produkcję gier na wszystkie możliwe platformy VR. Spółka zarabia, zdobywa liczne nagrody branżowe za swoje gry, ostatnio uruchomiła pion wydawniczy czego rezultatem będzie w najbliższym czasie premiera gry Dreamo.

W pierwszej połowie 2020 roku wydadzą kolejną odsłonę swojej marki The Wizard Dark Times, gra ukaże się na wszystkich najnowszych i najważniejszych platformach VR - Oculus Quest, PlayStation VR and PC VR.
Moim zdaniem prawdziwą bombą będzie gra w świecie Warhammer, baza potencjalnych graczy w postaci fanów jest imponująca.

Wygląda na tę chwilę, że kurs otwarcia na debiucie ma ochotę nadrobić minione kilka miesięcy hossy gamingowej.

Debiut debiutem, natomiast najbardziej ciekawi mnie jak udana będzie sama premiera gry. Spółka zdecydowała się, pójść tą samą drogą co na początku 11bit, czyli produkują i sami zajmują się dystrybucją gry, chcąc zgarnąć jak największy kawałek tortu dla siebie.
Z dotychczasowych wypowiedzi założycieli można wywnioskować, że mocno wierzą w sukces komercyjny swojej produkcji, na tyle że odmówiono sprzedaży gry innym zainteresowanym wydawcom.
Cytat:
Według nieoficjalnych informacji, dwaj wydawcy oferowali za grę „duże kilka milionów złotych”.

www.pb.pl/gorace-lato-creepy-j...

Niedługo dowiemy się jak będzie.


W najbliższy poniedziałek (06.08.2018) akcje spółki trafią do obrotu na NC.
Cytat:
Akcje Creepy Jar zadebiutują na rynku NewConnect w poniedziałek, 6 sierpnia, podała spółka. Na 29 sierpnia planowana jest premiera gry "Green Hell" na PC.

https://stooq.pl/n/?f=1246469

Dotychczas gameplay, który został opublikowany w połowie maja doczekał się ponad 2,1 mln wyświetleń. Spółka wchodzi na giełdę w "przeddzień" premiery swojej pierwszej gry Green Hell. Wcześniej osoby które założyły studio Creepy Jar były odpowiedzialne za produkcje hitów Techlandu m.in. Dead Island czy Dying Light. Jak będzie tutaj?

Na to wygląda, że spółka będzie sama zajmowała się dystrybucją swojego produktu. Na steamie widnieje ona zarówno jako producent oraz wydawca, do tej pory rozważano opcję posiłkowania się zewnętrznym dystrybutorem.

Po trzech dniach obecności trailera gry oraz 20 minutowego gameplaya w serwisie youtube, można ocenić, że zainteresowanie grą na tę chwilę jest całkiem spore. Trailer - 150 tys., gameplay - 400 tys. wyświetleń w 3 dni.

Spółka w końcu w minionym tygodniu złożyła wniosek o wprowadzenie akcji do obrotu na ASO. W dniu wczorajszym ruszyła również kampania marketingowa gry GREEN HELL, nad którą studio pracowało w ostatnim czasie.

Cytat:
"W miniony piątek Creepy Jar złożył wniosek o dopuszczenie akcji do obrotu na rynku New Connect. Mamy nadzieję, że uda nam się zadebiutować do końca czerwca" - powiedział Soból, cytowany w komunikacie.[...]

"IGN, Twitch, Steam, to tylko niektóre kanały, w których rozpoczęła się światowa kampania promocyjna gry 'Green Hell', autorstwa warszawskiego studia Creepy Jar. Premiera symulatora przetrwania na PC planowa jest latem bieżącego roku"

https://stooq.pl/n/?f=1234647&c=0&p=4+22

Strona internetowa gry: http://www.greenhell-game.com/
Dzisiaj wieczorem (21:00) na twichu (https://www.twitch.tv/creepyjarstudio) zostanie zaprezentowany obszerniejszy materiał z gry.


Ciekawy jestem, czy bogate doświadczenie ekipy potwierdzone pracą nad dużymi tytułami w Techlandzie, przełoży się na sukces komercyjny i tej gry.

Zgadza się, MDG w krótkim terminie po debiucie zachowywał się bardzo słabo - debiut ok. 15% minus i dalej w dół. Spółka trafiła na dużą korektę/bessę jaką mieliśmy w roku 2011. Co się działo potem z notowaniami, łatwo sprawdzić.

Jest jeszcze inna kwestia, MDG był na całkiem innym poziomie rozwoju w trakcie wprowadzania spółki do notowań. Mam tu na myśli, że produkt był już wprowadzony na rynek docelowy i były z tego już przychody oraz, co najważniejsze, zyski.
Nestmedic pod tym względem jest ok. 2 lata do tyłu, dlatego bardzo zaskoczyła mnie skala wzrostów w dniu debiutu.
Nie wszystkie akcje, które są/były w posiadaniu akcjonariuszy sprzed oferty prywatnej, są objęte umową zakazującą sprzedaż.

W bosiu zwrócili już środki z zapisów, redukcja:

1. termin 63,2 %
2. termin 81,4 %


Do Twej wypowiedzi należy się małe sprostowanie. Jak wspominasz dla małych miało pójść ok. 10% całej oferty. Piszesz że przydzielono im 15%, z moich wyliczeń wychodzi natomiast 12%, więc jest to raczej 10 niż 15 procent.

Według tego żródła:
Cytat:
Rozmówca PAP Biznes, pragnący zachować anonimowość, podał, że redukcja w procesie budowy księgi popytu wyniosła 10 proc.,

biznes.pap.pl/pl/news/all/info...

więc redukcja wśród instytucji jednak była, mała bo mała ale była, a piszesz, że nie było pokrycia.
Dwa Twoje ostatnie zdania odnośnie prognozy debiutu pozostawiam bez komentarza.Informacje
Stopień: Obeznany
Dołączył: 11 kwietnia 2011
Ostatnia wizyta: 24 grudnia 2019 04:39:46
Liczba wpisów: 97
[0,03% wszystkich postów / 0,03 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,671 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +80,43% +16 086,82 zł 36 086,82 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d