Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Ammianus

Ammianus

Ostatnie 10 wpisów

Ja bym uznał obecne okolice 2 zł za ważne.
W układzie miesięcznym dołek z 05.2018
Strefa przebiegunowania 08/09.2018 i jednocześnie połowa białego marubozu, które poprowadziło wzrostowy impuls.


A poręczenie wekslem może być uznane ?


Przed Panem Orzechowskim chylę nisko czoło.
Potrafi gadać przez 140 minut i nie powiedzieć dosłownie nic.
Kolejny wysokiej klasy specjalista od spełniania ludzkich marzeń.


Nie wiem, czy nawet sam Krewa może dać odpowiedź na takie pytanie :)

Przede wszystkim popatrzyłbym na wykres w szerszej skali od con. lata 2014.
Jesteśmy teraz w obszarze tamtej starej konsolidacji.
ps. a w okolicach 10,00zł, które zdaje się deprecjonowałeś jako pkt. mający znaczenie, wypada dołek swingu zarówno w układzie miesięcznym jak i tygodniowym. Póki co, cena od miesiąca ma problem z tym rejonem.


A to był wniosek o komisję śledczą?
Nie wiem czy ta władza miała coś wspólnego z tym tematem, ale obligacje nabywało tu także blisko 200 instytucji finansowych.
Nie czujesz, że materia jest tu nieco bardziej skomplikowana niż w przypadku "Kowalskich" z Amber Gold i nie robiących przez 2 lata szeregu instytucji gdy gość z 7 wyrokami robi co chce przez 2 lata ?Porównanie dynamiki spadków z 2016 do obecnych sygnalizuje rosnącą siłę niedźwiedzi - wystarczyło im zaledwie 18 tygodni, by nakreślić falę spadkową o długości podobnej do 49-tygodniowego impulsu z 2016 roku.


Zwróciłbym jednak Krewa uwagę, że sytuacja na głównych indeksach w 2016r. była skrajnie inna. Mimo, że Azoty osuwały się, to jednak szeroki rynek jak i Wig20 budowały bazę pod uderzenie na północ.W naszym kraju modny jest płacz i lament nad obrazowymi, nośnymi aferami np Amber Gold , gdzie straty wyniosły wedle tego co czytałem ok 650 mln zł , gdzie z kilometra było czuć szwindel i piramidę finansową, kto normalny daje lokatę na 13%, bez jakiegokolwiek ryzyka?


Czarnecki dawał wówczas 6% więc przede wszystkim odnosiłbym te 13% do ówczesnych realiów, a nie do dzisiejszych, oscylujących wokół 0% i nie żartowałbym z jakąś "modą". W przyp. Amber Gold nie idzie o to, co się komu wydawało inwestycyjnie bo takie rzeczy to łatwo mówić po fakcie, ale o to, że nie zadział ani jeden urząd/instytucja/służby nawet już po tym jak wszystko miały na biurkach a ludzie dalej dokonywali wpłat na gigantyczne kwoty. Polecam przesłuchania komisji i nie trzeba być żadnym Pisowcem, aby być przerażonym słuchając tych przesłuchań.


Dzisiaj miała być sesja przełomu a wyszło jak zawsze

Gdzie tak ustalono, że coś "miało być" na Rynku?
Odbyło się jakieś tajne spotkanie?Dzisiaj sesja jakich mieliśmy już kilka od 28.

Pokaż chociaż jedną taką sesję ?

Na spółce każda okazja w postaci odbicia, wzrostów, każda inicjatywa popytu jest wykorzystywana do dystrybucji waloru w rynek.

A gdzie tu były od 2 miesięcy jakiekolwiek "odbicia i wzrosty" ?
Albo ja mam okulary nie takie, albo pesymizm forumowiczów to też dobry wskaźnik.

Powiedzmy to sobie wprost - GB to obecnie walor wysokiego ryzyka.

Z tym się zgodzę, ale takie szpec od AT jak Ty saski oczekuje, że po takim wywalaniu to musi być na 1szej sesji koniecznie formacja V ?
Ten odwrócony młot wcale głupio nie wygląda i nie raz w podobnych układach bywał 1szą jaskółką ...Natomiast Twoimi argumentami można by generalnie podważyć sens większości studiów.Jakbym się uparł to bym swoją magisterkę z handlu zagranicznego mógł zrobić z książek (nawet w tych latach, w których studiowałem)Nie negując, że dla wielu osób nauka przez kontakt osobisty może być dużo skuteczniejsza, uważam Twoje porównanie jako zupełnie nie trafione.

Ja też studiowałem i to jedną z nauk humanistycznych, a więc możliwości samodzielnej edukacji są tutaj wręcz nieograniczone. Nie mniej jednak kontakt z profesorami,zawodowcami i ukazanie warsztatu tej dziedziny, to był tak zupełnie inny świat, że ciężko znaleźć słowa porównania.

Temat rzeka, ale zwróć uwagę, że mój komentarz, nie jest jedynym komentarzem w tym duchu.
Program na 1szy rzut oka wydaje się być totalnie przeładowany w stosunku do tego, z czego praktycznie będziesz korzystać bo to w sporym stopniu sztuka. Poza tym, (a może przede wszystkim) i tak aby mieć szanse na skuteczne używanie tych narzędzi będziesz musiał wypracować SWÓJ własny styl-system.
Nie widzę sensu płacenia za wykład o wielkich inwestorach, gdy możesz przeczytać książki Schwagera, czy odsłuchać tony nagrań, wywiadów, podcastów z samymi inwestorami w roli głównej itp, itd ...temat rzeka ... Jestem jednak pewien, że jak za rok zdecydują się na rekrutację, to będę strasznie zdziwiony, jeśli program nie będzie w sporym stopniu przebudowany.

Informacje
Stopień: Elokwentny
Dołączył: 5 grudnia 2011
Ostatnia wizyta: 20 czerwca 2019 15:21:46
Liczba wpisów: 301
[0,09% wszystkich postów / 0,11 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,901 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d