Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

alf

alf

Ostatnie 10 wpisów
Jeśli chodzi o oszczedności długoterminowe to sam ostatnio zastanawiałem sie nad inwestycja w złoto. Trzymam wszystko w złotówkach. mam kupionych trochę funtów ( szkoda nie kupić skoro kurs jest tak korzystny względem polskiej złotówki). Nie jest to jednak tak bezpieczne ( szczególnie jak się patrząc co dzieje się z polską walutą)
Co sądzicie o inwestowaniu w złote monety? www.coinart.pl/monety-k161.htm...
Czy jednak lepsze będą sztabki?

Wiele osob bierze ten kredyt nawet jeśli nie potrzebuje tych pieniedzy. Warunki tego kredytu są tak korzystne, ze opłaca się wplacić te pieniadze na lokatę i potem jedynie patrzeć sobie jak rosną. Tak było wlasnie w moim przypadku.
Co do kredytów to poczytaj sobie tematy jeszcze tutaj:
http://www.forum-kredytowe.pl/f154/ - jest to forum konkretnie o kredytach studenckich.

Patrzyłem np na ING Bank Śląski: www.bankier.pl/inwestowanie/pr...
Rzeczywiście jest słabiej niż kilka miesięcy temu, ale wydaje mi się, że musi to w końcu odbić w górę. Mówię to na podstawie tego, że tak tanio dawno nie było. Jak uważacie?

A co powiecie o funduszach inwestycyjnych inwestujących głównie w akcje banków i innych stabilnych przedsiębiorstw nastawionych na maksymalizację zysku. Może zyski nie są spektakularne, ale raczej pewne?

Nie chciałbym aby dojazdy do centrum zajmowały mi zbyt dużo czasu. Obecnie mieszkam na Pradze Płd, ale marzy mi się zachodni brzeg Wisły. Wola, Żoliborz, Mokotów, Wilanów...
Tak te dzielnice rozpatruje. Może jakieś typy, sugestie, podpowiedzi?

Możecie mi powiedzieć jakie obowiązki informacyjne ciążą na spółkach giełdowych. W sensie jakie informacje ma obowiązek podawać a jakich nie musi?

Tak jak pisze tutaj osoba powyżej. Jest trochę łatwiej ale zmiany nie sa tak duże jakby się można było spodziewać. Tutaj masz dokładnie opisane w jaki sposób można zostać maklerem: praca.money.pl/poradniki/artyk... . Najważniejsza sprawa to zdobycie licencji. Trzeba zdać egzamin państwowy, który niestety ale nie jest taki łatwy. Niska jest zdawalność. Szacuje się,że na poziomie 10%.

Powiem szczerze, że myślałem, że będzie to miało jakiś wpływ na kurs akcji mBanku, ale z tego co widzę na www.bankier.pl/inwestowanie/pr... to jeżeli były jakieś wahnięcia to jakieś drobne i nie wydaje mi się, że nie miało to związku z problemami z systemem transakcyjnym.

Nie no bez przesady. Znam kilka kobiet które inwestują na giełdzie i radzą sobie całkiem dobrze.

Jeżeli masz taką możliwość, to puść przelew walutowy. Tak aby odbiorca mógł odebrać pieniaze w funtach brytyjskich, które później można wymienić w kantorze. Tylko wiąże się to z koniecznością założenia konta walutowego - a to też nie jest darmowe.
Lepszą opcją wydaje się być transfer przez easysend. Jeżeli nie masz tam jeszcze konta, to pierwszy przelew jest darmowy. Każdy kolejny to 2 funty. Dochodzi na następny dzień roboczy. Kursy wymiany też jest korzystny - niewiele się różni do kursów kantorowych.

Informacje
Stopień: Ośmielony
Dołączył: 5 października 2012
Ostatnia wizyta: 3 lutego 2017 12:27:56
Liczba wpisów: 22
[0,01% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,443 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d