pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

alf

alf

Ostatnie 10 wpisów
Zastanawiam się, gdzie szukać kapitału, inwestora na sfinansowanie budowy hali magazynowo-produkcyjnej. Zależy mi na jakimś tanim pożyczeniu gotówki rzędu około 200 tys (max 200 tys, pewnie byłoby tego mniej, ale zakładam 200 tys zł). Może ktoś już to przerabiał i będzie w stanie podpowiedzieć? Dodam, że będzie to inwestycja rzędu około 400 tys zł, więc drugą połowę wykładam ja. Mam wkład własny na poziomie 50%.

Podlasie - wbrew pozorom możliwości jest sporo. Oni tam maja przede wszystkim duży zasób ludnościowy - a więc jest jest kim.
Kolejna sprawa, to nieruchoomści - Podlasie to jednak jeden z tańszych regionów jeżeli chodzi o nieruchomości.

Ciekawy jestem, czy w świetle chęci sprzedaży mBanku - do czego pewnie dojdzie, pytanie kto kupi, warto obecnie inwestować w ich aktywa.

Z pewnością jest w nich potencjał, bo ofertę mają dobrą - tutaj przykładowy ranking.- pytanie, jakie będą perypetie związane z ich sprzedażą.

Jeśli chodzi o oszczedności długoterminowe to sam ostatnio zastanawiałem sie nad inwestycja w złoto. Trzymam wszystko w złotówkach. mam kupionych trochę funtów ( szkoda nie kupić skoro kurs jest tak korzystny względem polskiej złotówki). Nie jest to jednak tak bezpieczne ( szczególnie jak się patrząc co dzieje się z polską walutą)
Co sądzicie o inwestowaniu w złote monety? www.coinart.pl/monety-k161.htm...
Czy jednak lepsze będą sztabki?

Wiele osob bierze ten kredyt nawet jeśli nie potrzebuje tych pieniedzy. Warunki tego kredytu są tak korzystne, ze opłaca się wplacić te pieniadze na lokatę i potem jedynie patrzeć sobie jak rosną. Tak było wlasnie w moim przypadku.
Co do kredytów to poczytaj sobie tematy jeszcze tutaj:
http://www.forum-kredytowe.pl/f154/ - jest to forum konkretnie o kredytach studenckich.

Patrzyłem np na ING Bank Śląski: www.bankier.pl/inwestowanie/pr...
Rzeczywiście jest słabiej niż kilka miesięcy temu, ale wydaje mi się, że musi to w końcu odbić w górę. Mówię to na podstawie tego, że tak tanio dawno nie było. Jak uważacie?

A co powiecie o funduszach inwestycyjnych inwestujących głównie w akcje banków i innych stabilnych przedsiębiorstw nastawionych na maksymalizację zysku. Może zyski nie są spektakularne, ale raczej pewne?

Nie chciałbym aby dojazdy do centrum zajmowały mi zbyt dużo czasu. Obecnie mieszkam na Pradze Płd, ale marzy mi się zachodni brzeg Wisły. Wola, Żoliborz, Mokotów, Wilanów...
Tak te dzielnice rozpatruje. Może jakieś typy, sugestie, podpowiedzi?

Możecie mi powiedzieć jakie obowiązki informacyjne ciążą na spółkach giełdowych. W sensie jakie informacje ma obowiązek podawać a jakich nie musi?

Tak jak pisze tutaj osoba powyżej. Jest trochę łatwiej ale zmiany nie sa tak duże jakby się można było spodziewać. Tutaj masz dokładnie opisane w jaki sposób można zostać maklerem: praca.money.pl/poradniki/artyk... . Najważniejsza sprawa to zdobycie licencji. Trzeba zdać egzamin państwowy, który niestety ale nie jest taki łatwy. Niska jest zdawalność. Szacuje się,że na poziomie 10%.

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 25 listopada 2019 09:21:11
Liczba wpisów: 25
[0,01% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,959 sek.

AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d