Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Keczler

Keczler

Ostatnie 10 wpisów
krewa napisał(a):
Keczler,
a czy mógłbyś przytoczyć werset Koranu, nakazujący wyznawcom islamu mordowanie innowierców? Bo rozumiem, że do tego zmierzasz.

No właśnie źle rozumiesz. Bo problem nie jest z samym Koranem tylko z ludźmi, którzy zasłaniając się nim wzywają do mordowania innych, niewiernych (mimo, że sam w sobie nie nawołuje do mordowania).

Scarry napisał(a):

Jak chrześcijanin Breivik zabił 77 osób jakoś nigdzie gazety nie pisały że chrześcijanin, a zabił je właśnie z pobudek ideologicznych (zabijać lewaków!). Jak chrześcijanin Andreas Lubitz zabił rok temu 150 osób jakoś nikt nie pisał że wychowany w religii chrześcijańskiej miał krwiożercze odruchy. Po absurdalnie głupich twoich wypowiedziach o zacytowaniu źródła ktore automatycznie czyni cytującego UBekiem z lat 50tych, chyba że podobne cytujesz sam, to wtedy jesteś patriota, straciłem szansę że jest lekarstwo dla ciebie. Po polsku mówi sie zakuty łeb.

Niezły z ciebie manipulator. Jakoś nie przypominam sobie, żeby Breivik czy Lubitz mordowali dlatego, że im chrześcijański bóg kazał. I oczywiście do mojego posta o Erdoganie, pociągu i opozycji w więzieniach też się nie odniosłeś.

Scarry napisał(a):
Erdogan zrobił co musiał zrobić - jeśli Turcja ma stac się krajem nowoczesnym to nie może być tak że za demokratycznymi rządami stoi wojsko i jak tylko mu się coś nie spodoba to premier może trafiż automatem na szubienice przez widzimisie generałów. Wyobrażacie sobie gdziekolwiek w Europie coś takiego? Dlaczego Turcji chcesz wciskać niedemokratyczne niby-rządy niby-isntytucji wojska, a równocześnie apelować do nich o modernizacje kraju i nowoczesność ?? Niby jak ma się utrwalić siła demokracji i wolności wyboru jednostki jeśli na końcu stoi weryfikacja nieznanej grupki smutnych panów w mundurach, w postaci Abramsów na ulicach.

Anxious Co ja czytam. Jaka demokracja w Turcji? Dziennikarze, politolodzy, główni opozycjoniści w więzieniach albo na emigracji to jest według Ciebie demokracja? Liar

kliknij, aby powiększyć

Erdogan chyba właśnie wysiadł (a tak na prawdę to nigdy tym pociągiem nie jechał).

Dobra, problem sam się rozwiązał, po prostu oni to z opóźnieniem wrzucają.

Witam,

Jestem akcjonariuszem między innymi Budimexu. 6 maja był dzień ustalenia praw do dywidendy spółki. Odcięcie nastąpiło dwie sesje przed. Wypłata ma nastąpić 24.05.2016. I teraz moje pytanie, ponieważ w DB Maklerze po zalogowaniu się na swoje konto, na stronie głównej w sekcji dywidendy jest napisane:
"Na rachunku nie istnieją walory objęte przyszłą wypłatą"

Pytanie do użytkowników DB Maklera. Czy w systemie pojawienie się przyszłej dywidendy następuje później niż dzień ustalenia do niej prawa czy jak to jest? W zeszłym roku przysługiwała mi dywidenda z kilku spółek i nie pamiętam jakichś problemów z podglądem przyszłych dywidend.

Pozdrawiam.

Super, dzięki za odpowiedź thumbright

A mógłbyś napisać jak widzisz w nadchodzących tygodniach mWIG40, który ostatnimi czasy zachowuje się znacznie mocniej, niż WIG20.

Wojetek napisał(a):
Kruk zadziwia - po sporej korekcie (choć LL nie zrobił) wybija nowe max. Pytanie tylko gdzie sensownie z SL się postawić ;).

Pierwsze rozwinięcie Fibo wypada na około 220 PLN (mierząc w odniesieniu do poprzedniej fali spadkowej tej 193 PLN -> 146 PLN). Tam bym ustawił TP, a SL z R/R ratio 3:1 na 186 PLN (przy założeniu kupna na koniec dzisiejszej sesji) Angel Ale to ja bym tak zrobił, a każdy niech sobie indywidualnie decyduje.

KRU

kliknij, aby powiększyć

MSCI All World. Jaki piękny RGR.

Brane z: stocktwits.com/jessefelder/mes...

Informacje
Stopień: Obeznany
Ostatnia wizyta: 25 maja 2019 16:22:21
Liczba wpisów: 99
[0,03% wszystkich postów / 0,04 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,450 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d