Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

krzabr

krzabr

Ostatnie 10 wpisów
Witam Pawle. Mogę prosić o oszacowanie wpływu wprowadzenia podatku od FIZów na zmiany zysku netto osiąganego przez KRUKA? Czy będzie to nieznaczna róźnica czy większa, powiedzmy kilkunastoprocentowa?
Dziękuję i pozdrawiam Chris

Na Zakarpaciu dymisję złożył Gennadij Moskal.
Najciekawsze są powody odejścia. Cytując różne źródła:

Brak kontroli nad bojówkami paramilitarnymi.
Oligarchia blokująca jakiekolwiek niekorzystne dla siebie decyzje.
Masowy przemyt.
Brak jakiejkolwiek kontroli władzy centralnej nad regionem.
Wspieranie separatyzmu przez rządy Węgier i Słowacji.

De facto powstaje nam zakarpacka republika ludowa bez jednego wystrzału.
Co ciekawe w Polskich mediach przeszło to bez echa.

Sława Ukrainie? Ba, Sława!

Do szans można dodać prowadzenie kanałów na youtube i w mediach społecznościowych - jak ostatnio kalego. Co jak co ale za takie partnerstwo powinni zarobić :-)

@Mayamak - posiadasz jeszcze ten dokument sądowy? Przyznam że przyda się on w mojej pracy magisterskiej.
Pozdrawiam KA

Widziałem stronkę mają po Polsku a to duży plus. Ale przydałoby się takie omówienie wyników co kwartał po Polsku - takie jak daje np. PegasNovosens. Niby to niewiele ale wtedy spółka stanie się o wiele bardziej bliska dla Polskich inwestorów i spekulantów.

Obroty na tej spółce są w miarę, w miarę więc ktoś się nią jednak interesuje. Dodatkowo płacą dobre dywidendy, mają dobre marże i stopniowo wchodzą na rynek Polski więc zainteresowanie inwestorów też będzie rosło. Mam nadzieje że kiedyś zaczną robić choćby komentarz do wyników po Polsku.

Poszukaj Trading Jam Session. Wiem że oni robią tego typu spotkania aby sobie razem potradeować i pogadać.

Próbowałeś te dane zimportować z Moneya lub Biznesradara?
Z tego co pamiętam GPW też prowadzi taką statystykę.

Brawo ;-) Zarząd zasłużył na tą nagrodę jak mało kto ;-)

Produkt istotnie jest słabszy - ale jednak działa, sam testowałem go na stronach Urzędów miast gdzie go wprowadzili i na proste zapytania bot odpowiadał.

Co do samej spółki to do końca nie wiadomo czemu tak się stało - podejrzewam że po prostu były inne założenia zarządu jeśli chodzi o rozwój. Tak czy siak strata w zysku netto w spółke jest już coraz bliższa zeru ;-)

Informacje
Stopień: Rozgadany
Ostatnia wizyta: 15 czerwca 2019 18:17:58
Liczba wpisów: 58
[0,02% wszystkich postów / 0,03 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,343 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d