2 kwietnia odbędzie się webinar dotyczący ciągłości działań spółki w sytuacjach ekstremalnych

Kryzys epidemiczny, niespodziewanie dynamiczny i oddziaływujący silnie na społeczeństwo, wpłynął niezaprzeczalnie na biznes. Aktualnymi i głównymi tematami zarządów spółek jest zarządzanie ryzykiem i utrzymanie ciągłości biznesowej. Podczas webinaru eksperci skonfrontują się z faktycznymi problemami polskich spółek i przekażą wzorce działania w kryzysie.

Fot. SEG

Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli spółek giełdowych: biur zarządów, działów prawnych i członków zarządów oraz osób odpowiedzialnych w spółce za działania prawno-organizacyjne.

Podczas spotkania zaproszeni eksperci omówią takie zagadnienia, jak:

  • Jak spółka powinna być przygotowana do zachowania ciągłości działania? (analiza wpływu biznesowego; strategia ciągłości działania, jak może wyglądać przykładowa strategia ciągłości działania?; jak może wyglądać plan awaryjny na wypadek epidemii koronawirusa?)
  • Co ma zrobić spółka, która nie ma wdrożonego SZCD (System Zarządzania Ciągłością Działania)? (czy polskie przedsiębiorstwa mają plany awaryjne?; jak powinno wyglądać powołanie zespołu kryzysowego?; kim są właściciele krytycznych procesów?; czy członkowie zespołu kryzysowego będą wiedzieli co mają robić?; identyfikacja i klasyfikacja zagrożeń)
  • Jakie są najczęstsze problemy przedsiębiorstw z utrzymaniem ciągłości? (co powinna zrobić spółka, kiedy już przetrwa, żeby kolejne sytuacje ekstremalne były łatwiejsze do przetrwania?; zbudowanie i utrzymanie w kulturze przedsiębiorstwa SZCD)

SEG skupia ok. 300 spółek notowanych na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych oraz alternatywnym rynku NewConnect, reprezentujących ponad 80 proc. kapitalizacji emitentów krajowych.

Gospodarzami webinarium są Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych oraz Bureau Veritas Polska. Więcej informacji na www.seg.org.pl

link: https://seg.org.pl/pl/webinarium-ciaglosc-dzialania-spolki-w-sytuacjach-ekstremalnych

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (aktualności, giełda, akcje)

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR