Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

20 maja w audytorium Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu rusza Israel Growth Experience

Opublikowano: 2019-05-06 21:27:17

Israel Growth Experience (IGE) to projekt studencki, wywodzący się z Poznania, o charakterze międzynarodowym nakierowany na rozwój świadomości oraz przedstawienie perspektyw związanych z biznesem, edukacją oraz kulturą Izraela. IGE dąży do zbudowania mostu komunikacyjnego pozwalającego na dwustronny transfer wiedzy oraz doświadczenia pomiędzy studentami oraz przedsiębiorcami w Polsce i Izraelu.

Głównym etapem projektu jest konferencja, która odbędzie się 20 maja 2019 r. w audytorium Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Będzie poświęcona zagadnieniom związanym z rozwojem sektora nowych technologii w świetle współpracy polsko-izraelskiej.

Punktem kulminacyjnym projektu jest wyjazd polskich studentów do Tel Awiwu, w trakcie którego będą oni mieli możliwość odbycia spotkań nie tylko ze swoimi rówieśnikami, ale również z młodymi przedsiębiorcami, reprezentantami świata edukacji i kultury oraz przedstawicielami globalnych przedsiębiorstw.

Więcej informacji na stronie internetowej www.pels.pl/ige oraz w serwisie Facebook

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

  - analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,
  - moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,
  - aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,
  - narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (aktualności, giełda, akcje)

 • Cisza przed burzą, w centrum uwagi ECB, wyniki spółek i dane makro

  W poniedziałek na mapie warszawskiego rynku przeważa kolor czerwony, ale skala przeceny pozostaje symboliczna. W gronie spadkowiczów jest m.in. Orange Polska, które w tym tygodniu opublikuje wyniki kwartalne. Mimo porannej flauty, tydzień zapowiada się gorąco. W kolejnych dniach poznamy decyzję ECB, wyniki spółek i ważne dane makro.

 • Comarch otworzy spółkę w Australii

  Comarch prowadzi działalność biznesową w Australii od 2017 roku, gdzie realizuje m.in. projekt dla operatora zakładów wzajemnych i gier. Producent oprogramowania zamierza wzmocnić swoją obecność na tamtejszym rynku i otwiera biuro w Sydney.

 • GPW uruchamia program GPW Growth

  Rusza program GPW Growth wspierający rozwój i transformację spółek z sektora MŚP i będący jedną z inicjatyw strategicznych #GPW2022. Udział w programie wzmocni kompetencje liderów i pomoże wyznaczyć nowy kurs w rozwoju firm. W ramach GPW Growth będzie od września tego roku prowadzona Akademia GPW Growth.

 • Ponad 500 firm ogłosiło niewypłacalność w I półroczu

  Liczba niewypłacalności polskich firm spadła o 2 proc. r/r do 503 w I półroczu 2019 r., podał Euler Hermes na podstawie oficjalnych danych z Monitora Sądowego i Gospodarczego. Nieznaczny spadek liczby niewypłacalnych firm to głównie efekt skokowego zwiększenia się liczby niewypłacalności w poprzednich miesiącach i w związku z tym dużej bazy.

 • Ultimate Games dostał zielone światło na przejście z NewConnect na rynek główny GPW

  Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła prospekt emisyjny Ultimate Games sporządzony w związku z ubieganiem się o dopuszczenie i wprowadzenie do obrotu na podstawowym GPW wszystkich akcji spółki.Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku