X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

23 kwietnia zapraszamy na Warsaw-Beijing Forum: Youth for Business

Opublikowano: 2018-04-18 13:49:19

Za niespełna tydzień rozpocznie się najbardziej prestiżowe przedsięwzięcie akademickie w obszarze relacji polsko-chińskich: Warsaw-Beijing Forum: Youth for Business. Już po raz piąty w Warszawie zagości delegacja studentów i profesorów z renomowanego pekińskiego China University of Political Science and Law, aby poprzez udział w szeregu wydarzeń i konferencji, budować przyjazny klimat dla współpracy między dwoma państwami. StockWatch.pl objął wydarzenie patronatem medialnym. 

Komunikat prasowy

Tegoroczną edycję zainauguruje uroczysta Konferencja Otwarcia, która odbędzie się w Pałacu Kazimierzowskim na terenie Uniwersytetu Warszawskiego. Listę gości uświetnią liczne osobistości ze świata dyplomacji, kultury, nauki i biznesu oraz przedstawiciele partnerów i sponsorów projektu. W trakcie spotkania odbędzie się m. in. szereg prelekcji wybitnych specjalistów z różnych dziedzin, którzy przedstawią uczestnikom i gościom wybrane aspekty problematyki relacji polsko-chińskich.

Konferencja Otwarcia jest ważnym elementem Warsaw Beijing Forum: Youth for Business, jednakże z pewnością nie wyczerpuje treści projektu. Jak co roku przy tworzeniu całotygodniowej agendy przedsięwzięcia, członkowie WBF starali się zróżnicować tematykę spotkań, a równocześnie podjęli zagadnienia perspektywiczne i ważne dla polsko-chińskiej współpracy. Delegacja z China University of Political Science and Law wraz z przedstawicielami Uniwersytetu Warszawskiego będzie miała okazję odwiedzić gmach i porozmawiać z sędziami Najwyższego Sądu Administracyjnego, uczestniczyć w warsztatach organizowanych przez PwC Polska i spotkać się z przedstawicielami sektora bankowego w siedzibie ICBC.

Gorąco zachęcamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia strony internetowej projektu warsaw-beijing.pl i śledzenia profilu na Facebook-u, aby być na bieżąco z wszelkimi wydarzeniami organizowanymi przez WBF. 再见! Do zobaczenia!

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

    - analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,
    - moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,
    - aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,
    - narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (aktualności, giełda, akcje)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku