25-27 listopada zapraszamy na 24. Konferencję WallStreet. Tym razem w wersji online

Pod koniec listopada odbędzie się największe spotkanie inwestorów giełdowych w Polsce organizowane przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, czyli WallStreet 2020. Tegoroczna konferencja z uwagi na sytuację pandemiczną będzie miała formę wyłącznie online. Patronatem medialnym wydarzenia jest serwis StockWatch.pl.

25-27 listopada 2020 r. zapraszamy na wirtualną konferencję WallStreet

Nieoczekiwana sytuacja związana z pandemią Covid-19 i zupełnie nową rzeczywistością spowodowała, że tegoroczna edycja konferencji WallStreet zamiast w czerwcu w Zakopanem wyjątkowo zostanie zrealizowana w dniach 25-27 listopada 2020 r. Tym razem spotkanie odbędzie się wyłącznie w formie wirtualnej.

Wirtualny format tegorocznego WallStreet będzie się opierał na wykładach i debatach on-line realizowanych w profesjonalnym studiu konferencyjnym oraz poprzez platformę webinarową. Uczestniczące w wydarzeniu spółki będą miały możliwość bezpośredniego kontaktu z inwestorami w nowej odsłonie Targów Twoje Inwestycje on-line oraz w ramach prezentacji inwestorskiej „na żywo” w formie webinaru podczas Forum Akcjonariat on-line. Zapis wszystkich prezentacji spółek będzie również dostępny po zakończeniu wydarzenia, co pozwoli na dotarcie również do osób nieuczestniczących bezpośrednio w Konferencji, na wiele tygodni po jej zakończeniu.

Część wykładów, debat i prezentacji emitentów i partnerów będzie otwarta i dostępna bezpłatnie dla zarejestrowanych uczestników, a udział w pozostałej części merytoryki będzie odpłatny.

– Ta edycja Konferencji będzie też wyjątkowa ze względu na ciekawy moment w jakim stoją rynki i gospodarki oraz dużą niepewność co do przyszłości. Na te i wiele innych pytań będziemy chcieli odpowiedzieć podczas Konferencji – sygnalizują organizatorzy.

Podczas dotychczasowych edycji konferencji WallStreet uczestniczyło łącznie ponad 15 tys. inwestorów, blisko 400 spółek notowanych na GPW i NewConnect, władze wszystkich kluczowych instytucji i organizacji polskiego rynku kapitałowego oraz przedstawiciele władz państwowych.

Co roku gośćmi specjalnymi wydarzenia są najwięksi polscy inwestorzy giełdowi. W ubiegłych latach w WallStreet brali udział m.in.: dr Jan Kulczyk, Zbigniew Jakubas, Adam Góral, Tomasz Czechowicz, Dariusz Miłek, dr Leszek Czarnecki czy Adam Kiciński. Ponadto każdego roku gościmy elitę analityków i zarządzających, światowej sławy traderów, jak również kluczowe postacie polskiego rynku kapitałowego.

Wszelkie szczegóły dotyczące wydarzenia, program, sylwetki prelegentów oraz formularz zapisów dostępne są na stronie www.wallstreet.org.pl

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI (aktualności, giełda, akcje)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR