27-28 lutego odbędą się targi pracy Graduate Programme Day

Graduate Programme Day to cyklicznie odbywające się targi pracy, które w tym roku będą miały miejsce w dniach 27-28 lutego 2020 roku w budynku Szkoły Głównej Handlowej. Głównym założeniem jest promowanie programów menedżerskich, praktyk oraz staży wśród studentów i absolwentów uczelni zarówno ekonomicznych jak i technologicznych.

graduate, programme, day, sgh, targi,

Fot. fb/Graduate Programme Day

Struktura Graduate Programme Day obejmuje trzy podstawowe elementy:

 1. Dni Targowe – 27.02 targi pracy odbywające się na terenie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, podczas których dowiecie się wszystkiego na temat stanowisk, na które możliwa jest aplikacja!
 2. Wirtualne Targi Pracy – 13-27.02 platforma online umożliwiająca bezpośrednią aplikację do firm partnerskich dla studentów z całej Polski (i nie tylko!). Pamiętajcie, że czekamy na Wasze zgłoszenia już od 13 lutego!
 3. Rotation Dinner – 04.03 uroczysta kolacja z przedstawicielami firm, podczas której można w mniej oficjalnej atmosferze poznać przyszłych potencjalnych pracodawców.

Aby dowiedzieć się więcej na temat samego wydarzenia i partnerów zapraszamy na naszą stronę internetową : www.gpd-sgh.pl, facebook’owy fanpage facebook.com/GraduateProgrammeDay/

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (aktualności, giełda, akcje)
 • Milion potwierdzonych przypadków Ton ekonomistów i analityków rynkowych jest coraz bardziej pesymistyczny, a dane takie jak wczorajsze i zapewne dzisiejsze raczej go nie poprawią. Z perspektywy siły odbicia w gospodarce olbrzymią różnicę czyni to, w jakim stopniu w ciągu najbliższych 3 miesięcy wzrośnie stopa bezrobocia. Dlatego trudno uwierzyć w dzisiejsze pozytywne zamknięcie, szczególnie, że globalne dane o epidemii za dwa ostatnie dni są słabsze niż można byłoby oczekiwać.
 • Gamingowy kwiecień w StockWatch.pl. Zapraszamy na czaty inwestorskie

  Zostań w domu i weź udział czatach inwestorskich. W kwietniu StockWatch.pl zorganizuje kilkanaście spotkań online z przedstawicielami spółek gamingowych, startupami i nie tylko. Już teraz zapraszamy na czaty z takimi spółkami jak CD Projekt, PlayWay, BoomBit czy Starward Industries. Kolejne terminy i spółki już wkrótce!

 • CD Projekt największą spółką na warszawskiej giełdzie

  Koronabessa przyniosła historyczne przetasowania wśród największych spółek na GPW. Tym razem zmiana nastąpiła w fotelu lidera. Po wielu miesiącach absolutnej dominacji, PKO BP spadł na drugie miejsce. Palmę pierwszeństwa po największym polskim banku przejął producent gier wideo.

 • Szokujące dane z amerykańskiego rynku pracy. Liczba wniosków o zasiłek dla bezrobotnych wyniosła 6,65 mln

  Liczba nowych podań o zasiłek dla bezrobotnych w USA wyniosła 6.648.000 w tygodniu zakończonym 28 marca 2020 roku, podał Departament Pracy. Oznacza to wzrost o 3.341.000 wobec poprzednich zrewidowanych danych. Jest to największy odczyt tego wskaźnika w historii.

 • Stalprofil czasowo zawiesił pracę składu handlowego w Katowicach

  Stalprofil podjął decyzję o czasowym zawieszeniu pracy składu handlowego w Katowicach, ze względu na dwa potwierdzone przypadki zakażenia COVID-19 wśród pracowników składu. Jednocześnie przekierowano zamówienia od odbiorców do realizacji przez drugi skład handlowy spółki, zlokalizowany w Dąbrowie Górniczej.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR