29 kwietnia rusza oferta publiczna akcji Hydra Games

Omawiane walory:

Warszawski producent i wydawca gier już w najbliższy czwartek rozpocznie ofertę publiczną akcji. Hydra Games zamierza pozyskać 1,5 mln zł na produkcję i promocję trzech nadchodzących tytułów.

Fot. Hydra Games

– Po sukcesach ostatnich produkcji uważamy, że są mocne podstawy aby wierzyć, że nadchodzące premiery, jak Bad Trip przyniosą spółce znaczne korzyści finansowe, oraz dalszą poprawę pozycji rynkowej. Cele, które już zdołaliśmy osiągnąć poskutkowały podniesieniem oczekiwań dotyczących kolejnych premier. Środki pozyskane z emisji akcji pozwolą nam na realizację naszych ambitnych planów – informuje Kamil Kurkowski, prezes zarządu spółki.

W ramach emisji swoich akcji spółka planuje pozyskać do 1,5 miliona złotych. Środki pozyskane z emisji zostaną przeznaczone na dalsze prace nad grą Bad Trip oraz dwoma niezapowiedzianymi do tej pory tytułami o roboczych tytułach “The Last Breath” oraz “Artificial Intelligence”. Po przeprowadzeniu kwietniowej oferty publicznej i późniejszej rejestracji akcji w KRS spółka zamierza niezwłocznie rozpocząć proces wprowadzenia akcji do obrotu na rynku NewConnect. Debiut spółki na małej giełdzie ma mieć miejsce jeszcze w II połowie 2022 roku.

Studio, którego początki sięgają 2019 roku stawia na niezależność będąc zarówno producentem, jak i wydawcą swoich gier. Produkcje Hydra Games wyróżnia fabuła, nawiązująca do problemów natury społecznej.

– Tym co kieruje nas przy tworzeniu nowych gier jest prezentowanie historii czerpiących z niecodziennych doświadczeń, które dotykają nielicznych, ale poruszają każdego. Nie ukrywamy, że ambicje po pozytywnym przyjęciu poprzedniego tytułu „Don’t Be Afraid” znacząco wzrosły i wierzymy, że sukces kolejnych produkcji ponownie przerośnie nasze oczekiwania – komentuje Kamil Kurkowski, prezes zarządu Hydra Games.

Do pracy nad nowymi projektami spółka zatrudniła nowego doświadczonego menedżera z branży gamedev, Alexandra Dudina. W swojej dotychczasowej karierze pracował w największych studiach, takich jak Ubisoft czy 11 bit Studios.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NA PODOBNY TEMAT (o HYDRAGAMES)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR