Akcjonariusze Columbus Energy zdecydują o emisji akcji bez pp 10 lutego

Omawiane walory:

Columbus Energy zwołał nadzwyczajne walne zgromadzenie na 10 lutego 2021 r. w sprawie podjęcia o podwyższenia kapitału zakładowego o kwotę nie większą niż 35,5 mln zł poprzez emisję nie więcej niż 18,8 mln akcji serii B, C i D.

columbus,fotowoltaika, akcje, emisja,

Akcjonariusze Columbus Energy zdecydują o emisji akcji bez pp 10 lutego

Uchwały zakładają podwyższenia kapitału zakładowego: o kwotę nie większą niż 7 555 002,84 zł poprzez emisję nie więcej niż 3 997 356 akcji serii B, o kwotę nie większą niż 20 769 228,90 zł poprzez emisję nie więcej niż 10 989 010 akcji serii C oraz o kwotę nie większą niż 7 195 999,23 zł poprzez emisję nie więcej niż 3 807 407 akcji serii D – wszystkie z wyłączeniem w całości prawa poboru dotychczasowych akcjonariuszy.

>> Analizy techniczne i fundamentalne na życzenie abonentów >> Sprawdź co jeszcze zyskujesz w strefie premium StockWatch.pl

Cena emisyjna jednej akcji serii B i D wyniesie 1,89 zł, a jednej akcji serii C 2,73 zł.

W styczniu Columbus Energy podjął decyzję o rozpoczęciu czynności zmierzających do przeprowadzenia podwyższenia kapitału zakładowego spółki oraz zaoferowania pożyczkodawcom i obligatariuszom do 28,29 mln nowych akcji, a także zrealizowania programu managerskiego.

Columbus Energy podaje, że jest liderem rynku mikroinstalacji fotowoltaicznych w Polsce. Spółka jest notowana na rynku NewConnect.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NA PODOBNY TEMAT (o Columbus)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR