All In! Games: Gra Ghostrunner sprzedała się w 185 tys. kopii do 31 października br.

Omawiane walory:

Gra "Ghostrunner" na 31 października 2020 r. sprzedała się w 185 698 kopiach, podało All In! Games, powołując się na informację otrzymaną od 505 Games SPA.

onemorelevel,allingames,Ghostrunner, sprzedaż, gry, gaming,

Fot. One More Level

– Według raportu, do 31 października 2020 r. gra ‚Ghostrunner’ sprzedała się w liczbie 185 698 kopii (Sell in), co daje przychód pokrywający otrzymane do tej pory od 505 Games zaliczki. Dalsze rozliczenia będą zależały od realizacji płatności przez dystrybutorów (Sell through) i od sprzedaży w kolejnych okresach – czytamy w komunikacie.

Spółka spodziewa się, że już sprzedaż zrealizowana w listopadzie b.r. pozwoli na podział zysków zgodnie z zawartymi umowami dotyczącymi m.in. produkcji, dystrybucji i marketingu gry „Ghostrunner”.

„Ghostrunner” zadebiutował 27 października tego roku na komputerach i konsolach Play Station 4 i Xbox One. Gra została ciepło przyjęta przez graczy i media. Na platformie Steam gra zebrała blisko 12.600 recenzji z czego aż 91 proc. jest pozytywnych. Z kolei na Metacriticu średnia ocen dziennikarzy na podstawie 58 recenzji wynosi 81/100, a średnia ocen graczy to 8.2/10

All In! Games to notowany na GPW wydawca gier komputerowych.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NA PODOBNY TEMAT (o aigames)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR