Analiza techniczna czterech gorących spółek z GPW

Omawiane walory: , , ,

Na akcjach Synthosu, Ursusa, 11 bit studios i Polimeksu-Mostostalu znów dużo się dzieje. StockWatch.pl z pomocą eksperta z SGH sprawdził, gdzie aktualnie zlokalizowane są kluczowe poziomy techniczne dla notowań każdej ze spółek.

W tym tygodniu do grona gorących spółek dołączył Synthos. Spółka chemiczna zwołała na 8 maja walne, podczas którego będzie głosowany projekt uchwały w sprawie upoważnienia zarządu do przeprowadzenia skupu akcji własnych w celu ich umorzenia. O planach spółki zrobiło się głośno przede wszystkim ze względu na skalę projektu. Synthos na buy back chce wydać nawet ponad 1,75 mld zł. Szczegółowe parametry skupu, takie jak termin realizacji oraz przedział cenowy, ustali zarząd, oczywiście jeśli majowe walne da zielone światło. Pomysł spodobał się inwestorom, którzy ruszyli po akcje Synthosu. W czwartek notowania spółki chemicznej podskoczyły o 4,5 proc.


Dalszy ciąg artykułu zawiera analizę techniczną walorów Synthosu, Ursusa, 11 bit studios i Polimeksu-Mostostalu wraz z prognozą kierunku i zasięgu ruchu i dostępny jest w abonamencie.

Kliknij tutaj aby zamówić abonament i uzyskać pełny dostęp do serwisu.

Niezdecydowany? Sprawdź listę funkcji i narzędzi, jakie zyskujesz dzięki abonamentowi.

Jeżeli posiadasz abonament, a nie widzisz tekstu, zaloguj się do serwisu.


StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT 11bit, Polimexms, synthos, ursus, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ
 • Ursus znów może stracić ochronę przed wierzycielami

  Nadzorca sądowy złożył w Sądzie Rejonowym w Olsztynie, V Wydział Gospodarczy wniosek o umorzenie postępowania restrukturyzacyjnego prowadzonego wobec URSUSa. Jako uzasadnienie złożonego wniosku nadzorca wskazał rosnące opóźnienia w regulowaniu przez spółkę bieżących zobowiązań powstałych po otwarciu postępowania restrukturyzacyjnego, co może prowadzić do pokrzywdzenia wierzycieli oraz niewykonania układu.

 • Akcjonariusze Ursusa zdecydują 27 sierpnia o dalszym istnieniu spółki

  Akcjonariusze URSUSa w restrukturyzacji zdecydują podczas zwyczajnego walnego zgromadzenia zwołanego na 27 sierpnia m.in. o dalszym istnieniu spółki oraz o pokryciu straty netto za 2019 r., w wysokości 74,61 mln zł, z zysków z lat przyszłych.

 • Czarne konie sezonu wyników za II kwartał

  Historycznie to będzie jeden z najciekawszych sezonów raportowych od lat. Tylko nieliczne spółki z GPW pokażą pozytywne niespodzianki w sprawozdaniach. StockWatch.pl sprawdził, kto zdaniem ekspertów może okazać się czarnym koniem sezonu wyników za II kwartał.

 • 11 bit studios ustaliło datę premiery kolejnego dodatku do gry Frostpunk

  Jeszcze w sierpniu na rynek trafi trzeci i jednocześnie ostatni z planowanych płatnych dodatków do gry Frostpunk. W środę po południu kurs akcji 11 bit studios rośnie o 1,19 proc.

 • Ursus miał wstępnie 5,65 mln zł straty netto w I kwartale 2020 r.

  URSUS w restrukturyzacji miał 5,65 mln zł skonsolidowanej straty netto w I kw. br., wobec 8,84 mln zł straty rok wcześniej, przy przychodach netto na poziomie 10,62 mln zł, wobec 48,29 mln zł rok wcześniej, podała spółka, powołując się na wstępne dane.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR