Bloober Team podtrzymuje plan przeprowadzenia trzech dużych premier gier w 2019 r.

Omawiane walory:

Bloober Team podtrzymuje plan przeprowadzenia trzech dużych premier gier w 2019 roku, poinformował ISBnews prezes Piotr Babieno. Na początku grudnia spółka pokaże gameplay wybranych tytułów. Nie wyklucza również ogłoszenia planów na kolejne lata.

(Fot. materiały prasowe)

– Pracujemy nad trzema dużymi tytułami w naszej tematyce survival horror. Szykujemy 3 duże premiery na nasz rok jubileuszowy w którym chcemy naprawdę dużo zrobić. Pierwszy to oczywiście Layers of Fear 2, dalej bardzo duży projekt z hollywoodzką wytwórnią Lions Gate i Medium, na które ostatnio pozyskaliśmy dofinansowanie z małopolskiego centrum przedsiębiorczości” – powiedział ISBnews Babieno podczas wydarzenia „Gaming na giełdzie” organizowanego przez Strict Minds.

>> Zacznij inwestować już od 100 zł >> Nowa platforma inwestycyjna inPZU

Na 10 grudnia Bloober Team, w ramach 10-lecia spółki, zapowiada pokaz grywalnych fragmentów z wybranych projektów.

– Za wcześnie, aby mówić które tytuły pokażemy, ale będzie również możliwość zagrania. Wtedy będziemy także mogli więcej powiedzieć o procesie przejścia na GPW, realizujemy kolejne etapy tego procesu – dodał prezes.

Według informacji ISBnews, podczas wydarzenia możliwe jest również ogłoszenie projektów na kolejne lata. „Tego nie będę komentować” – stwierdził Babieno.

Bloober Team to niezależny producent gier wideo, założony w 2008 r. Spółka jest notowana na NewConnect od 2011 r.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NA PODOBNY TEMAT (o BLOOBER)

 • Prezes Bloober Team: Dla nas ważne jest zachowanie DNA spółki i jej misji

  Tym razem z prawdziwą lawiną pytań od inwestorów zmierzył się Piotr Babieno, prezes BLOOBER Team. Tematem spotkania było omówienie bieżącej sytuacji i planów studia.

 • WIG20 koryguje wzrosty, CCC i LPP w defensywie

  Indeks dużych spółek koryguje wczorajsze mocne wzrosty, wciąż jednak utrzymując się powyżej 2.000 pkt. Wydłużenie o ponad tydzień lockodownu w Polsce nie wpłynęło na pogorszenie nastrojów. To dobry znak. Już czas zacząć uwzględniać scenariusz zakładający wiosenną zwyżkę WIG20 do 2.200 pkt. 

 • Bloober Team w ramach przegląd opcji rozmawia z jednym z podmiotów branżowych

  BLOOBER Team w ramach procesu przeglądu opcji strategicznych zdecydował m.in. o podjęciu na zasadzie czasowej wyłączności rozmów dotyczących strategicznej współpracy z jednym z podmiotów branżowych, a także podjął decyzję o rekomendowaniu akcjonariuszom przeniesienia notowań spółki na główny parkiet Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie w 2022 r.

 • Bloober Team miał 2,3 mln zł zysku netto w IV kwartale 2020 r.

  BLOOBER Team odnotował 2,3 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w IV kw. 2020 r. wobec 1,17 mln zł straty rok wcześniej, podała spółka w raporcie.

 • The Medium zwróciło koszty produkcji w 24 godziny. Kurs akcji Bloobera wraca do gry o nowe szczyty

  Najważniejsza i największa gra BLOOBER Team w niecałą dobę przyniosła zwrot kosztów poniesionych na produkcję i marketing, które wyniosły blisko 12 milionów USD. Jednocześnie spółka przedłużyła przegląd opcji strategicznych do końca marca. W poniedziałek rano akcje krakowskiego studia drożały o ponad 15 proc. zbliżając się do rekordowych poziomów z ubiegłego roku.Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR