Bloober Team: Premiera Observer: System Redux na PC i Xbox 10 listopada, na PS5 12 listopada

Omawiane walory:

Gra "Observer: System Redux" zostanie wydana na Xbox Series X oraz PC 10 listopada 2020 r., a na PlayStation 5 - 12 listopada 2020 r., podał Bloober Team.

Observer jest pierwszoosobowym horrorem, w którym fabułę odkrywamy głównie poprzez eksplorację. Gra została osadzona w cyberpunkowym uniwersum. (Fot. mat. prasowe)

Odświeżona wersja wydanego w 2017 roku horroru psychologicznego w cyberpunkowych realiach zawita na PC-ty i konsole nowej generacji w połowie listopada. W przypadku urządzeń Microsoftu i komputerów osobistych premiera będzie miała miejsce 10 listopada, natomiast dwa dni później gra ukaże się na konsole Sony. Cena wyniesie 29,99 USD/euro.

Gra Observer ukazała się w sierpniu 2017 roku. Produkcja ukazywała dystopijną wersję Krakowa z 2084 roku, a gracze wcielali się w detektywa, któremu głosu użyczył Rutger Hauer, aktor znany m.in z roli w filmie Łowca Androidów. Produkcja na platformie Steam ma ponad 3.600 recenzji, z czego 81 proc. jest pozytywnych. Również na Metacriticu oceny są wysokie: średnia z recenzji dziennikarzy wynosi 78/100, a średnia użytkowników 7.8/10.

Bloober Team to niezależny producent gier wideo, założony w 2008 r. Spółka jest notowana na NewConnect od 2011 r.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT BLOOBER, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR