Bloober Team ukończył prace nad grą Layers of Fear w wersji VR

Omawiane walory:

Bloober Team ukończył prace nad realizacją gry Layers of Fear VR w wersji beta. Gra zostanie wydana na platformach: Oculus Rift, Oculus Quest i PC VR.

Bloober Team, gaming, Layers of Fear, VR

Fot. Bloober Team

Jeszcze w tym tygodniu ruszą zamówienia przedpremierowe. Dokładna data premiery oraz cena zostaną przedstawione w najbliższym czasie.

– O wersję VR prosiło wielu fanów, ponieważ wirtualna rzeczywistość pozwala na jeszcze większą immersję. Przy „Layers of Fear VR” współpracujemy z Oculusem i Valve – firmami, które są liderami na rynku wirtualnej rzeczywistości. Liczymy, że dzięki tej kooperacji „Layers of Fear” uzyska świetne wyniki sprzedażowe oraz ustanowi nowe standardy straszenia na urządzeniach VR – powiedział prezes Piotr Babieno.

„Layers of Fear” jest jedną z najważniejszych marek Bloober Team. Od premiery w 2016 roku pierwsza część serii doczekała się kontynuacji, wersji na konsolę Nintendo Switch oraz zadebiutowała na systemie iOS.

W poprzednim tygodniu miała miejsce premiera gry „Layers of Fear” na urządzenia iOS. Gra jest dostępna w cenie 9,99 USD.

Bloober Team to niezależny producent gier wideo, założony w 2008 r. Spółka jest notowana na NewConnect od 2011 r.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT BLOOBER, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ
 • CD Projekt, KGHM i Dino Polska ciągną WIG20 w górę

  Dobre nastroje na światowych giełdach, rekordowe notowania CD Projektu i rosnący kurs akcji KGHM-u w ślad za drożejącą miedzią, zapewniają wzrosty indeksowi WIG20. Wszystko wskazuje na to, że do końca dnia układ sił nie ulegnie zmianie.

 • Bloober Team wyda Blair Witch w wersji pudełkowej w 2019 r.

  BLOOBER Team NA - amerykańska spółka zależna BLOOBER Team - podpisał umowę licencyjno-dystrybucyjną ze spółką Koch Media GmbH na wydanie Blair Witch w wersji pudełkowej. Gra będzie dostępna w sklepach na terenie Ameryki Północnej i Środkowej, Australii, Nowej Zelandii oraz państw EMEA z wyłączeniem Rosji. Tytuł trafi na komputery osobiste oraz konsole jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. Koch Media przeprowadzi również kampanię marketingową związaną z dystrybucją gry Blair Witch.

 • WIG20 nieśmiało kontynuuje wzrosty, w grze Famur i Bloober Team

  Po piątkowej euforii emocje nieco opadły. Dzisiejsze niewielkie wahania warszawskich indeksów można tłumaczyć przerwą w handlu na Wall Street. Ciekawiej jest natomiast na spółkach, zwłaszcza tych mniejszych. W centrum uwagi jest m.in. sektor gamingowy z BLOOBER Team i Ten Square Games na czele.

 • Bloober Team straszy przeceną po premierze Blair Witch

  Krakowskie studio chwali się, że najnowsza gra bazująca na motywach horroru wyprodukowanego przez Lionsgate odnotowała najlepsze otwarcie w historii spółki i liczy na szybki zwrot z inwestycji. To nie uspokoiło jednak inwestorów. W poniedziałek akcje BLOOBER Team tanieją o kilkanaście procent. 

 • Kurs akcji Bloober Team wystrzelił tuż przed premierą Blair Witch

  Akcjonariusze krakowskiego studia odliczają minuty do premiery najnowszej gry i liczą zyski. Na godzinę przed debiutem Blair Witch notowania BLOOBERa rosną o ponad 12 proc.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR