Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Bloober Team wystawi się na targach E3 Expo w Los Angeles

Opublikowano: 2018-06-08 09:48:28

Omawiane walory:

Polskie studio zaprezentuje na swoim stoisku Layers of Fear Legacy na Nintendo Switch, który wkrótce pojawi się w wersji retail, jak również prawie ukończoną wersję gry od swej spółki zależnej. Równolegle zarząd zaplanował spotkania z najważniejszymi partnerami biznesowymi w związku ze swymi nadchodzącymi produkcjami.

(Fot. materiały prasowe)

– Planowaliśmy w tym roku promować “Layers of Fear Legacy” na Nintendo Switch, ale po spotkaniach w Amsterdamie i na Nordic Games Festival zostaliśmy zaproszeni przez naszych partnerów biznesowych w związku z naszymi nadchodzącymi tytułami – mówi Piotr Babieno, prezes Bloober Team.

>> Ponad 60 proc. zysku od początku 2017 r. – sprawdź ofertę portfela wzorcowego CFR w StockWatch.pl

Layers of Fear Legacy jest obecnie dostępny w wersji cyfrowej, ale na targach E3 zostanie oficjalnie zapowiedziana również limitowana wersja pudełkowa. Na stoisku firmy będzie się można również zapoznać z będącą niemal na ukończeniu grą od spółki Feardemic.

Zarząd Bloober Team będzie odbywał za zamkniętymi drzwiami rozmowy na temat swych najważniejszych tytułów w tym “Medium”. Spółka prowadzić będzie również dalsze rozmowy na temat będącego na etapie pre-produkcji filmu bazującego na grze “>observer_”.

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

  - analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,
  - moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,
  - aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,
  - narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (o BLOOBER)

 • Bloober Team otrzyma dofinansowanie z MCP na aktywność w Japonii i Rosji

  BLOOBER Team zawarł z Małopolskim Centrum Przedsiębiorczości umowę w przedmiocie dofinansowania wartego 151.869 zł projektu pt. "Wzrost konkurencyjności spółki BLOOBER Team poprzez aktywność na rynku japońskim i rosyjskim" kwotą do 74.980 zł.

 • Bloober Team prowadzi rozmowy z dwoma globalnymi inwestorami finansowymi

  BLOOBER Team zakończył przegląd opcji strategicznych i w najbliższym czasie będzie rozważać propozycje wyłącznie od inwestorów branżowych, którzy będą w stanie zapewnić spółce jej pełną niezależność i długoletnią autonomię.

 • Bloober Team chwali się wzrostem zainteresowania po targach E3

  Zdaniem prezesa BLOOBER Team Piotra Babieno, po prezentacji gry Blair Witch na targach E3 zainteresowanie tytułem jest nawet kilkunastokrotnie większe niż to, które deweloper uzyskał przy premierze Layers of Fear 2. Ponadto zapowiedź Blair Witch pobudziła zainteresowanie partnerów biznesowych dla projektu Medium. Prezes odniósł się również do prowadzonego w spółce przeglądu opcji strategicznych.

 • Dzień spółek gamingowych

  Nagły zwrot akcji w negocjacjach na linii USA-Meksyk skutecznie „rozbroił” napięcie panujące na rynkach kapitałowych. W piątkowy wieczór, prezydent D. Trump ogłosił, że decyzja o wprowadzeniu taryf celnych na towary importowane z Meksyku zostaje odroczona na czas nieokreślony.

 • Akcje CD Projektu najdroższe w historii, w tle mocne wzrosty Bloobera i Trakcji

  Kurs akcji CD Projektu ustanawia nowe historyczne szczyty po ogłoszeniu daty premiery gry Cyberpunk 2077. I to prawdopodobnie jeszcze nie koniec ruchu na północ. Mocne wzrosty notuje dziś też BLOOBER Team.Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku