Bloober Team wystawi się na targach E3 Expo w Los Angeles

Omawiane walory:

Polskie studio zaprezentuje na swoim stoisku Layers of Fear Legacy na Nintendo Switch, który wkrótce pojawi się w wersji retail, jak również prawie ukończoną wersję gry od swej spółki zależnej. Równolegle zarząd zaplanował spotkania z najważniejszymi partnerami biznesowymi w związku ze swymi nadchodzącymi produkcjami.

(Fot. materiały prasowe)

– Planowaliśmy w tym roku promować “Layers of Fear Legacy” na Nintendo Switch, ale po spotkaniach w Amsterdamie i na Nordic Games Festival zostaliśmy zaproszeni przez naszych partnerów biznesowych w związku z naszymi nadchodzącymi tytułami – mówi Piotr Babieno, prezes Bloober Team.

>> Ponad 60 proc. zysku od początku 2017 r. – sprawdź ofertę portfela wzorcowego CFR w StockWatch.pl

Layers of Fear Legacy jest obecnie dostępny w wersji cyfrowej, ale na targach E3 zostanie oficjalnie zapowiedziana również limitowana wersja pudełkowa. Na stoisku firmy będzie się można również zapoznać z będącą niemal na ukończeniu grą od spółki Feardemic.

Zarząd Bloober Team będzie odbywał za zamkniętymi drzwiami rozmowy na temat swych najważniejszych tytułów w tym “Medium”. Spółka prowadzić będzie również dalsze rozmowy na temat będącego na etapie pre-produkcji filmu bazującego na grze “>observer_”.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT BLOOBER, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR