StockWatch.pl

Bukmacher online, a przerwa techniczna

Strony bukmacherskie zazwyczaj działają bez najmniejszego zarzutu, bo administratorzy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że niezawodność oraz dostęp do usług, to dla typerów kwestie nadrzędne. Czasami się jednak zdarza, że muszą zrobić przerwę techniczną. Co wtedy?

Artykuł sponsorowany

Przerwy techniczne w portalach bukmacherskich się zdarzają i zwyczajnie nie da się ich uniknąć. Czasem na najmniej dla typerów odpowiednim czasie pojawia się frustrujący komunikat „przerwa techniczna” czy „prace konserwatorskie”. Działa to nią nich niczym płachta na byka, kiedy właśnie mieli w planach obstawić wynik meczu. Niestety, w takich przypadkach pozostaje jedynie czekać. Zwykle przerwa techniczna trwa kilka lub kilkanaście minut.

Zakłady sportowe – kiedy obstawiać wyniki?

Zanim postanowimy obstawić wynik meczu, upewnijmy się, czy dany bukmacher nie planuje w najbliższym czasie zorganizować przerwy w świadczeniu usług. Takie działania mają na celu wykonanie drobnych konserwatorskich poprawek, a także ulepszenie systemu, niemniej zawsze jest to jakaś przerwa w dostępu do swojego konta użytkownika.

W jaki sposób sprawdzić, kiedy dana przerwa będzie miała miejsce? Najlepszy sposób, to bycie na bieżąco z informacjami przekazywanymi przez dany zakład sportowy. Często ten informuje o tego typu pracach między innymi za pośrednictwem mediów społecznościowych. W przypadku planowania dłuższych przerw, zwykle (jeśli jesteśmy zapisani do newslettera) dany bukmacher informuje użytkowników o nich wysyłając e-mail lub wiadomość SMS. Jak sobie poradzić z takimi działaniami? Najlepiej po prostu założyć konta na kilku witrynach typerskich.

Na koniec kwestia – jakie dyscypliny sportu warto obstawiać? Tutaj nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Do najczęściej wybieranych należy piłka nożna. Okazuje się, że nie wszyscy ją lubią, ale niemal każdy typer próbuje pomnożyć dzięki niej pieniądze. Nie ma sprawdzonego sposobu na wygraną. Czasem wystarczy przysłowiowy łut szczęścia, a innym razem trzeba siedzieć i śledzić losy poszczególnych drużyn. Być może szczęście dopisze i nasz domowy budżet znacznie się podreperuje?

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (aktualności, giełda, akcje)

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com